Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
40 výsledků pro "alfa network" UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul
UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 1024 současně připojených klientů UFiber ONU do vzdálenosti 20 km.
UBNTUF-OLT porovnat
31.610Kč / 38.250Kč
few
EdgeRouter 4 - 3x Gbit LAN, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM EdgeRouter 4 - 3x Gbit LAN, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM
EdgeRouter 4 kombinuje vysoký routovací výkon až 3,4 milionů packetů/s, spolehlivost, zabezpečení a pokročilé funkce v cenově dostupném provedení. Výhodou je SFP port pro připojení do optické sítě.
UBNTER-4 porovnat
3.883Kč / 4.700Kč
manya
EdgeRouter 6P - 5x Gbit LAN, PoE 24V, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM EdgeRouter 6P - 5x Gbit LAN, PoE 24V, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM
EdgeRouter 6P kombinuje vysoký routovací výkon až 3,4 milionů packetů/s, spolehlivost, zabezpečení a pokročilé funkce v cenově dostupném provedení. Výhodou je 5x pasivní PoE 24V a SFP port pro připojení do optické sítě.
UBNTER-6P porovnat
4.816Kč / 5.829Kč
few
ePMP Force 190 Integrated Radio ePMP Force 190 Integrated Radio
Rádiová jednotka Cambium Networks ePMP Force 190 je další generace produktů řady ePMP v pásmu 5 GHz. Rádio s parabolickou anténou 22dBi nabízí vyšší zisk. Nastavitelný montážní držák usnadňuje instalace a rádiové sladění jednotek.
EPMP190 porovnat
2.289Kč / 2.773Kč
manya
ePMP 2000 Access Point - Lite ePMP 2000 Access Point - Lite
Nové řešení bezdrátového spoje firmy Cambium Networks ve volném pásmu 5GHz. Podporuje i původní jednotky ePMP 1000.
EPMP2000L porovnat
6.307Kč / 7.638Kč
few
ePMP Force 200 - 5 GHz - Výprodej ePMP Force 200 - 5 GHz - Výprodej
Výstavní rozbalený kus, plně funkční a obsahuje pouze rádiovou jednotku (neobsahuje držák a parabolu).
VYP_EPMP200 porovnat
1.728Kč / 2.097Kč
few
ePMP 2000 Access Point - Výprodej ePMP 2000 Access Point - Výprodej
Samostatná jednotka bez příslušenství z interního testování, plně funkční.
VYP_EPMP2000 porovnat
5.603Kč / 6.786Kč
few
ePMP 2000 Beam Forming Anténa - Výprodej ePMP 2000 Beam Forming Anténa - Výprodej
Samostatná jednotka bez příslušenství z interního testování, plně funkční.
VYP_EPMP2000A porovnat
3.672Kč / 4.449Kč
few
UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port  UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port
UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna.
UBNTUF-Loco porovnat
976Kč / 1.183Kč
manya
UFiber OLT 4 - 4x GPON port, 1x SFP+ port, 35W + 1x UFiber GPON B+ modul UFiber OLT 4 - 4x GPON port, 1x SFP+ port, 35W + 1x UFiber GPON B+ modul
UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 512 současně připojených klientů UFiber ONU do vzdálenosti 20 km.
UBNTUF-OLT-4 porovnat
23.020Kč / 27.856Kč
out
EdgeSwitch 5XP - 5x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V EdgeSwitch 5XP - 5x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V
EdgeSwitch ES-5XP je 5portový Gigabitový PoE switch s managementem od známého výrobce Ubiquiti. EdgeSwitch XP zaujme především svým jednoduchým a elegantním designem, nízkou cenou i velmi jednoduchou a přehlednou konfigurací.
UBNTES-5XP porovnat
1.843Kč / 2.232Kč
otw
EdgeSwitch 8XP - 8x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V/48V EdgeSwitch 8XP - 8x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V/48V
EdgeSwitch ES-8XP je 8portový Gigabitový PoE switch s managementem od známého výrobce Ubiquiti. EdgeSwitch XP zaujme především svým jednoduchým a elegantním designem, nízkou cenou i velmi jednoduchou a přehlednou konfigurací.
UBNTES-8XP porovnat
3.768Kč / 4.561Kč
otw
TwistPort Adaptér pro IsoStation a PrismStation TwistPort Adaptér pro IsoStation a PrismStation
TwistPort adaptér je určený pro modely IsoStation a PrismStation od firmy Ubiquiti Networks a slouží k propojení vysílací jednotky a antény s TwistPort konektorem.
TP-ADAP-IS porovnat
433Kč / 526Kč
few
TwistPort Adaptér pro ePMP 2000 AP TwistPort Adaptér pro ePMP 2000 AP
TwistPort adaptér určený pro model ePMP 2000 od firmy Cambium Networks, který slouží k propojení všech TwistPort antén.
TP-ADAP-e2K porovnat
831Kč / 1.007Kč
ext
UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - sada 20 kusů UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - sada 20 kusů
Sada 20 kusů. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna.
UBNTUF-LOCO-20 porovnat
18.620Kč / 22.532Kč
out
UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - sada 5 kusů UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - sada 5 kusů
Sada 5 kusů. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna.
UBNTUF-LOCO-5 porovnat
4.722Kč / 5.715Kč
out
Strana 2 / 2
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání