Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
42 výsledků pro "alfa network" UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul
UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 1024 současně připojených klientů UFiber ONU do vzdálenosti 20 km.
UBNTUF-OLT porovnat
32.920Kč / 39.835Kč
few
EdgeRouter 4 - 3x Gbit LAN, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM EdgeRouter 4 - 3x Gbit LAN, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM
EdgeRouter 4 kombinuje vysoký routovací výkon až 3,4 milionů packetů/s, spolehlivost, zabezpečení a pokročilé funkce v cenově dostupném provedení. Výhodou je SFP port pro připojení do optické sítě.
UBNTER-4 porovnat
3.937Kč / 4.766Kč
manya
EdgeRouter 6P - 5x Gbit LAN, PoE 24V, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM EdgeRouter 6P - 5x Gbit LAN, PoE 24V, 1x SFP port, 4-Core 1GHz CPU, 1GB DDR3 RAM
EdgeRouter 6P kombinuje vysoký routovací výkon až 3,4 milionů packetů/s, spolehlivost, zabezpečení a pokročilé funkce v cenově dostupném provedení. Výhodou je 5x pasivní PoE 24V a SFP port pro připojení do optické sítě.
UBNTER-6P porovnat
4.891Kč / 5.920Kč
few
ePMP Force 190 Integrated Radio ePMP Force 190 Integrated Radio
Rádiová jednotka Cambium Networks ePMP Force 190 je další generace produktů řady ePMP v pásmu 5 GHz. Rádio s parabolickou anténou 22dBi nabízí vyšší zisk. Nastavitelný montážní držák usnadňuje instalace a rádiové sladění jednotek.
EPMP190 porovnat
2.289Kč / 2.773Kč
manya
ePMP Force 200 - 5 GHz - Výprodej ePMP Force 200 - 5 GHz - Výprodej
Výstavní rozbalený kus, plně funkční a obsahuje pouze rádiovou jednotku (neobsahuje držák a parabolu).
VYP_EPMP200 porovnat
1.243Kč / 1.510Kč
few
ePMP 2000 Access Point - Výprodej ePMP 2000 Access Point - Výprodej
Samostatná jednotka bez příslušenství z interního testování, plně funkční.
VYP_EPMP2000 porovnat
4.002Kč / 4.848Kč
few
ePMP 2000 Beam Forming Anténa - Výprodej ePMP 2000 Beam Forming Anténa - Výprodej
Samostatná jednotka bez příslušenství z interního testování, plně funkční.
VYP_EPMP2000A porovnat
2.623Kč / 3.180Kč
few
UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port  UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port
UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna.
UBNTUF-Loco porovnat
1.001Kč / 1.213Kč
manya
UFiber OLT 4 - 4x GPON port, 1x SFP+ port, 35W + 1x UFiber GPON B+ modul UFiber OLT 4 - 4x GPON port, 1x SFP+ port, 35W + 1x UFiber GPON B+ modul
UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 512 současně připojených klientů UFiber ONU do vzdálenosti 20 km.
UBNTUF-OLT-4 porovnat
20.830Kč / 25.206Kč
manya
EdgeSwitch 5XP - 5x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V EdgeSwitch 5XP - 5x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V
EdgeSwitch ES-5XP je 5portový Gigabitový PoE switch s managementem od známého výrobce Ubiquiti. EdgeSwitch XP zaujme především svým jednoduchým a elegantním designem, nízkou cenou i velmi jednoduchou a přehlednou konfigurací.
UBNTES-5XP porovnat
1.863Kč / 2.256Kč
manya
EdgeSwitch 8XP - 8x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V/48V EdgeSwitch 8XP - 8x Gbit LAN, nastavitelný switch, pasivní PoE 24V/48V
EdgeSwitch ES-8XP je 8portový Gigabitový PoE switch s managementem od známého výrobce Ubiquiti. EdgeSwitch XP zaujme především svým jednoduchým a elegantním designem, nízkou cenou i velmi jednoduchou a přehlednou konfigurací.
UBNTES-8XP porovnat
3.826Kč / 4.631Kč
otw
TwistPort Adaptér pro IsoStation a PrismStation TwistPort Adaptér pro IsoStation a PrismStation
TwistPort adaptér je určený pro modely IsoStation a PrismStation od firmy Ubiquiti Networks a slouží k propojení vysílací jednotky a antény s TwistPort konektorem.
TP-ADAP-IS porovnat
444Kč / 539Kč
few
TwistPort Adaptér pro ePMP 2000 AP TwistPort Adaptér pro ePMP 2000 AP
TwistPort adaptér určený pro model ePMP 2000 od firmy Cambium Networks, který slouží k propojení všech TwistPort antén.
TP-ADAP-e2K porovnat
877Kč / 1.063Kč
ext
EdgeRouter 12 - 10x Gbit RJ45 port, 2x SFP port, PoE In/PoE Out EdgeRouter 12 - 10x Gbit RJ45 port, 2x SFP port, PoE In/PoE Out
EdgeRouter 12 kombinuje vysoký routovací výkon až 3,4 milionů packetů/s, spolehlivost, zabezpečení a pokročilé funkce v cenově dostupném provedení. Výhodou jsou SFP porty pro připojení do optické sítě a podpora PoE In/Out.
UBNTER-12 porovnat
5.161Kč / 6.247Kč
out
UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - sada 20 kusů UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - sada 20 kusů
Sada 20 kusů. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna.
UBNTUF-LOCO-20 porovnat
18.720Kč / 22.653Kč
out
EdgeSwitch 10X - 8x Gbit LAN, 2x SFP port, PoE In/PoE Out EdgeSwitch 10X - 8x Gbit LAN, 2x SFP port, PoE In/PoE Out
EdgeSwitch 10X je nastavitelný Gigabitový switch s 8 ethernetovými porty a 2 SFP porty pro připojení do optické sítě. Konfigurační rozhraní je standardně v prohlížeči na IP adrese zařízení nebo pomocí softwaru UNMS pro centrální správu.
UBNTES-10X porovnat
2.374Kč / 2.874Kč
out
EdgeSwitch 10XP - 8x Gbit LAN, 2x SFP port, 8x PoE Out 24V EdgeSwitch 10XP - 8x Gbit LAN, 2x SFP port, 8x PoE Out 24V
EdgeSwitch 10XP je nastavitelný switch s 8 ethernetovými porty a 2 SFP porty pro připojení do optické sítě. Konfigurační rozhraní je standardně v prohlížeči na IP adrese zařízení nebo pomocí softwaru UNMS pro centrální správu.
UBNTES-10XP porovnat
2.650Kč / 3.208Kč
out
TwistPort Adaptér pro Rocket M5 TwistPort Adaptér pro Rocket M5
TwistPort adaptér určený pro modely Rocket M5 a UAP Outdoor5 od Ubiquiti Networks slouží k propojení všech TwistPort antén.
TPA-RM5 porovnat
603Kč / 731Kč
out
Strana 2 / 2
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání