Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
45 výsledků pro "alfa network" UniFi AC Mesh PRO 1750 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac - venkovní, sada 5ks UniFi AC Mesh PRO 1750 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac - venkovní, sada 5ks
Výhodnější sada 5 ks! UniFi AC Mesh PRO je výkonná jednotka pro vytvoření hotspotu v pásmu 2,4GHz/5GHz s technologií Plug & Play Mesh. Ideální pro pokrytí otevřeného prostoru Wi-Fi signálem například náměstí, průmyslové haly a prostranství kolem budov.
UBNTUAP-AC-M-PRO-5 porovnat
21.940Kč / 26.549Kč
few
UniFi AC In-Wall 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 2x2 - vnitřní  UniFi AC In-Wall 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 2x2 - vnitřní
UniFi AC In-Wall je malé AP pracující v pásmu 2,4GHz a 5GHz vhodné pro instalaci na zeď místo datové zásuvky. Ideální pro pokrytí administrativních budov, hotelových pokojů, studentských kolejí Wi-Fi signálem s propustností až 1167 Mbps.
UBNTUAP-AC-IW porovnat
2.365Kč / 2.863Kč
otw
UniFi AC Mesh 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac - vnitřní/venkovní, sada 5ks  UniFi AC Mesh 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac - vnitřní/venkovní, sada 5ks
Výhodnější sada 5 ks! UniFi AC Mesh je výkonná jednotka pro vytvoření hotspotu v pásmu 2,4GHz/5GHz s technologií Plug & Play Mesh. Ideální pro pokrytí otevřeného prostoru Wi-Fi signálem například náměstí, průmyslové haly a prostranství kolem budov.
UBNTUAP-AC-M-5 porovnat
10.700Kč / 12.949Kč
otw
UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 4x POE 802.3af, 60W UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 4x POE 802.3af, 60W
UniFi Switch (US-8-60W) je ideální pro menší instalace hotspotového systému UniFi, které požadují výkonný switch s managementem ve stolním provedení. Ideální pro napájení několika UniFi AC PRO AP a UniFi Cloud Key.
UBNTUS-8-60W porovnat
2.834Kč / 3.431Kč
many
UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 4x POE 802.3af, 60W - sada 5 kusů UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 4x POE 802.3af, 60W - sada 5 kusů
Výhodnější sada 5 kusů! UniFi Switch (US-8-60W) je ideální pro menší instalace hotspotového systému UniFi, které požadují výkonný switch s managementem ve stolním provedení. Ideální pro napájení několika UniFi AP a UniFi Cloud Key.
UBNTUS-8-60W-5 porovnat
13.290Kč / 16.083Kč
many
UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 1x PoE In, 1x PoE Out UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 1x PoE In, 1x PoE Out
UniFi Switch (US-8) je výkonný gigabitový switch vhodný pro podnikovou síť s centralizovanou správou. Výhodou je možnost PoE napájení switche a jednoho UniFi zařízení na výstupu.
UBNTUS-8 porovnat
2.522Kč / 3.053Kč
many
UniFi AC In-Wall 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 2x2, vnitřní - sada 5 ks UniFi AC In-Wall 1167 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 2x2, vnitřní - sada 5 ks
Výhodnější sada 5ks! UniFi AC In-Wall je malé AP pracující v pásmu 2,4/5GHz vhodné pro instalaci na zeď místo datové zásuvky. Ideální pro pokrytí administrativních budov, hotelových pokojů, studentských kolejí Wi-Fi signálem s propustností až 1167 Mbit/s.
UBNTUAP-AC-IW-5 porovnat
10.700Kč / 12.949Kč
many
UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 1x PoE In, 1x PoE Out - sada 5ks UniFi Switch - 8x Gbit LAN, 1x PoE In, 1x PoE Out - sada 5ks
Výhodnější sada 5 ks! UniFi Switch (US-8) je výkonný gigabitový switch vhodný pro podnikovou síť s centralizovanou správou. Výhodou je možnost PoE napájení switche a jednoho UniFi zařízení na výstupu.
UBNTUS-8-5 porovnat
11.790Kč / 14.268Kč
many
UniFi Switch 16 XG - 12x SFP+, 4x 10Gbit LAN, 36W UniFi Switch 16 XG - 12x SFP+, 4x 10Gbit LAN, 36W
UniFi Switch 16-XG je profesionální 10gigabitový optický switch s 12 SFP+ porty centrálně spravovaný v UniFi kontroléru, v rackovém provedení 1U. Výkonný switch je ideální pro UniFi podnikové sítě a propojení s datovými úložišti.
UBNTUS-16-XG porovnat
13.580Kč / 16.434Kč
many
ePMP Elevate licence pro 10 klientských jednotek ePMP Elevate licence pro 10 klientských jednotek
ePMP Elevate je softwarové řešení umožňující přenést schopnosti platformy Cambium Networks ePMP do bezdrátových jednotek 802.11n, které nejsou založeny na Cambium hardwaru.
EPMPEL10 porovnat
7.890Kč / 9.547Kč
few
Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 100 ft (30m) Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 100 ft (30m)
Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 30m zakončený LC konektory na obou stranách. Kvalitní optická vlákna 9/125µm typu G.657.A2 jsou flexibilní a ideální pro vnitřní a venkovní instalace.
UBNTFC-SM-100 porovnat
1.442Kč / 1.745Kč
many
Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 200 ft (60m) Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 200 ft (60m)
Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 60m zakončený LC konektory na obou stranách. Kvalitní optická vlákna 9/125µm typu G.657.A2 jsou flexibilní a ideální pro vnitřní a venkovní instalace.
UBNTFC-SM-200 porovnat
2.055Kč / 2.487Kč
few
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání