Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
45 výsledků pro "alfa network" Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 300 ft (90m) Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 300 ft (90m)
Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 90m zakončený LC konektory na obou stranách. Kvalitní optická vlákna 9/125µm typu G.657.A2 jsou flexibilní a ideální pro vnitřní a venkovní instalace.
UBNTFC-SM-300 porovnat
3.034Kč / 3.671Kč
many
APC PNETR6 Surge Module pro CAT6,5e,5 Network Line, pro PRM4 / PRM24 Chassis APC PNETR6 Surge Module pro CAT6,5e,5 Network Line, pro PRM4 / PRM24 Chassis
Ochrana portu Ethernet RJ45 do rychlosti 10GbE, ve shodě s Power over Ethernet.
VYPA079 porovnat
303Kč / 367Kč
few
COMPEX WLM54AG-6B23dBm -wireless SuperAG high power miniPCI adapter 802.11 a/b/g 108Mbps COMPEX WLM54AG-6B23dBm -wireless SuperAG high power miniPCI adapter 802.11 a/b/g 108Mbps
Šestá generace Atheros AR5006X (AR5414) rádiových karet, 802.11a/b/g 108Mbps high power - zesílený výstupní výkon na 23dB. MadWifi Driver. Podporováno v StarOS-V3 , Mikrotik RouterOS v2.9.35
VYPA095 porovnat
909Kč / 1.102Kč
few
Edimax BR-6228nC V2 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 3dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS Edimax BR-6228nC V2 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 3dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS
Edimax 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 9dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS
VYPA153 porovnat
235Kč / 286Kč
few
Edimax EW-7612UAn V2 Wireless 802.11b/g/n 300Mbps USB2.0 adapter, 3dBi anténa, WPS tlačítko Edimax EW-7612UAn V2 Wireless 802.11b/g/n 300Mbps USB2.0 adapter, 3dBi anténa, WPS tlačítko
Edimax 802.11b/g/n 300Mbps bezdrátový USB2.0 adapter, 3dBi anténa, WPS tlačítko
VYPA161 porovnat
167Kč / 206Kč
few
TP-Link TL-SG3216 switch JetStream™ 16-Port Gigabit L2 Managed/2xSFP Combo TP-Link TL-SG3216 switch JetStream™ 16-Port Gigabit L2 Managed/2xSFP Combo
Profesionální plně nastavitelný 16-portový switch 10/100/100 Mbps, 2x SFP slot, standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p.
VYPA548 porovnat
1.939Kč / 2.348Kč
ext
ePMP 1000 Connectorized Radio (bez GPS synchronizace) ePMP 1000 Connectorized Radio (bez GPS synchronizace)
Rádiová jednotka Cambium Networks ePMP 1000 Connectorized Radio poskytuje více než 150 Mbps skutečné propustnosti pro uživatele. Díky technologii 2x2 MIMO-OFDM umožňuje použití jednotek ePMP dosáhnout nejvyšších rychlostí přenosů dat v rámci odvětví.
EPMP1000 porovnat
2.513Kč / 3.044Kč
many
ePMP 1000 GPS Sync Radio ePMP 1000 GPS Sync Radio
Rádiová jednotka Cambium Networks ePMP 1000 GPS Sync poskytuje více než 150 Mbps skutečné propustnosti pro uživatele. Díky technologii 2x2 MIMO-OFDM umožňuje použití jednotek ePMP dosáhnout nejvyšších rychlostí přenosů dat v rámci odvětví.
EPMP1000G porovnat
10.817Kč / 13.092Kč
few
ZyXEL NBG-418N v2,  802.11n (300Mbps) router, 4x10 / 100Mbps, 2x 5dBi anténa ZyXEL NBG-418N v2, 802.11n (300Mbps) router, 4x10 / 100Mbps, 2x 5dBi anténa
ZyXEL NBG-418N v2, bezdrátový N300 domácí router, zajišťuje bezdrátové připojení rychlostí až 300 Mb/s* prostřednictvím technologie 802.11n. Jde o bezdrátové řešení s velkým pokrytím, které je ideální pro použití v domácnosti.
NBG-418N porovnat
439Kč / 533Kč
many
Wodasign EOC1121R4L indoor SLAVE, koaxiální ethernet adaptér (600Mbps) Wodasign EOC1121R4L indoor SLAVE, koaxiální ethernet adaptér (600Mbps)
Jedná se o adaptéry pro přenos dat sítě Ethernet po koaxiálních kabelech, založeno na technologii HomePlugAV.
EOC1121R4L porovnat
1.148Kč / 1.391Kč
few
ePMP Force 180 Integrated Radio ePMP Force 180 Integrated Radio
Rádiová jednotka Cambium Networks ePMP Force 180 je další generace produktů řady ePMP v pásmu 5 GHz. Rádio s integrovanou anténou 16dBi nabízí vyšší zisk. Nastavitelný montážní držák usnadňuje instalace a rádiové sladění jednotek.
EPMP180 porovnat
2.571Kč / 3.115Kč
many
ePMP Force 200 5 GHz ePMP Force 200 5 GHz
Cambium Networks ePMP Force 200 je určen k provozu i v oblastech zarušeného prostředí a poskytuje datovou propustnost přes 200 Mbps. Volitelné režimy datového provozu zajistí přizpůsobivost k symetrickému i asymetrickému provozu.
EPMP200 porovnat
3.351Kč / 4.061Kč
many
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání