Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
42 výsledků pro "alfa network" ePMP Force 180 Integrated Radio ePMP Force 180 Integrated Radio
Rádiová jednotka Cambium Networks ePMP Force 180 je další generace produktů řady ePMP v pásmu 5 GHz. Rádio s integrovanou anténou 16dBi nabízí vyšší zisk. Nastavitelný montážní držák usnadňuje instalace a rádiové sladění jednotek.
EPMP180 porovnat
2.379Kč / 2.882Kč
manya
ePMP Force 200 - 5 GHz ePMP Force 200 - 5 GHz
Cambium Networks ePMP Force 200 je určen k provozu i v oblastech zarušeného prostředí a poskytuje datovou propustnost přes 200 Mbps. Volitelné režimy datového provozu zajistí přizpůsobivost k symetrickému i asymetrickému provozu.
EPMP200 porovnat
3.080Kč / 3.733Kč
manya
ePMP 2000 Access Point ePMP 2000 Access Point
Nové řešení bezdrátového spoje firmy Cambium Networks ve volném pásmu 5GHz. Podporuje i původní jednotky ePMP 1000.
EPMP2000 porovnat
10.530Kč / 12.747Kč
few
ePMP 2000 Beam Forming Anténa ePMP 2000 Beam Forming Anténa
Chytrá anténa, díky které dosáhnete s jednotkou ePMP 2000 vysokých rychlostí i v silně zarušeném prostředí.
EPMP2000A porovnat
8.939Kč / 10.822Kč
few
ePMP Elevate licence pro 1 klientskou jednotku ePMP Elevate licence pro 1 klientskou jednotku
ePMP Elevate je softwarové řešení umožňující přenést schopnosti platformy Cambium Networks ePMP do bezdrátových jednotek 802.11n, které nejsou založeny na Cambium hardwaru.
EPMPEL1 porovnat
910Kč / 1.101Kč
few
TwistPort Adaptér pro ePMP 1000 AP a CSM TwistPort Adaptér pro ePMP 1000 AP a CSM
TwistPort adaptér určený pro model ePMP 1000 od firmy Cambium Networks, který slouží k propojení všech TwistPort antén.
TP-ADAPTOR-EPMP porovnat
768Kč / 931Kč
ext
EasyBracket pro Cambium ePMP EasyBracket pro Cambium ePMP
EasyBracket ePMP je jednoduchý držák s jednoduchou funkcí. Instalace je intuitivní a lehká.
EB-EPMP porovnat
10,00Kč / 12,10Kč
few
Spoj ePMP Force 200 5 GHz Spoj ePMP Force 200 5 GHz
Dvojice jednotek Cambium Networks ePMP Force 200 vhodných k vytvoření PTP spoje i v oblastech zarušeného prostředí. Sestavený spoj je schopný i v reálných podmínkách poskytnout datovou propustnost přes 200 Mbps.
EPMP200P2 porovnat
6.110Kč / 7.405Kč
manya
Router Turris Omnia 1 GB s WiFi, Firewall Router Turris Omnia 1 GB s WiFi, Firewall
Bezpečný a vysoce výkonný hardware, který vyvinul a vyrábí správce národní CZ domény. Je založený na svobodném operačným systému OpenWrt a zvládne gigabitový provoz. Využití např. jako domácí-firemní server, NAS, tiskový či virtuální server.
TURRISO1GBWIFI porovnat
5.649Kč / 6.837Kč
few
UFiber NanoG - GPON jednotka, SC/APC port  UFiber NanoG - GPON jednotka, SC/APC port
UFiber NanoG je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna.
UBNTUF-Nano porovnat
1.660Kč / 2.010Kč
otw
UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul
UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 1024 současně připojených klientů UFiber Nano G do vzdálenosti 20 km.
UBNTUF-OLT porovnat
34.600Kč / 41.868Kč
otw
EdgeRouter INFINITY - 8x SFP+, 1x Gbit LAN, 16GB RAM, 100W EdgeRouter INFINITY - 8x SFP+, 1x Gbit LAN, 16GB RAM, 100W
EdgeRouter Infinity (ER-8-XG) je výkonný router s osmi 10G SFP+ porty a agregovanou propustností až 80Gbps. EdgeRouter Infinity je osazen 16ti jádrovým procesorem a 16GB RAM, ideální pro firmy s vysokými nároky na výkon sítě.
UBNTER-8-XG porovnat
35.790Kč / 43.308Kč
ext
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání