Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
7 výsledků pro "emp" MC4 T- rozbočovací konektor 1 na 2 (sada Male + Female) MC4 T- rozbočovací konektor 1 na 2 (sada Male + Female)
Speciální rozbočovací konektor pro kabeláž solárních aplikací.
MC4-T porovnat
162Kč / 196Kč
manya
PowerBeam M5 400 AirMAX 25 dBi - MIMO 2x2 - outdoor 5 GHz, 1x Gbit LAN PowerBeam M5 400 AirMAX 25 dBi - MIMO 2x2 - outdoor 5 GHz, 1x Gbit LAN
PowerBeam (PBE-M5-400) je výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 25 dBi MIMO 2x2 antény pro pásmo 5 GHz vhodná pro PtP spoje. Jednotka umožňuje komunikaci rychlostí až 150 Mbps.
UBNTNBEM5-400 porovnat
1.856Kč / 2.248Kč
manya
PowerBeam M5 300 AirMAX 22 dBi - MIMO 2x2 - outdoor 5 GHz, 1x LAN PowerBeam M5 300 AirMAX 22 dBi - MIMO 2x2 - outdoor 5 GHz, 1x LAN
PowerBeam (PBE-M5-300) je výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 22 dBi MIMO 2x2 antény pro pásmo 5 GHz vhodná pro PtP spoje. Jednotka umožňuje komunikaci rychlostí až 300 Mbps.
UBNTNBEM5-300 porovnat
1.581Kč / 1.915Kč
manya
Solární panel GWL/Sunny Flexible Mono 100 Wp (MPPT 18V) Solární panel GWL/Sunny Flexible Mono 100 Wp (MPPT 18V)
Vysoce účinný lehký a ohebný monokrystalický solární panel GWL s výkonem 100 Wp, při plném oslunění vhodný pro aplikace s trvalým příkonem do 80 W. Vhodný pro malé ostrovní systémy, přístupové body, lehké přenosné systémy, kemping apod.
GWL/Sunny-100M-F porovnat
3.375Kč / 4.084Kč
otw
PowerBeam M2 400 AirMAX 18 dBi, MIMO 2x2 - outdoor 2,4 GHz, 1x LAN  PowerBeam M2 400 AirMAX 18 dBi, MIMO 2x2 - outdoor 2,4 GHz, 1x LAN
PowerBeam (PBE-M2-400) je vysoce výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 18 dBi MIMO 2x2 antény pro pásmo 2,4 GHz vhodná jako klientská jednotka nebo pro PtP spoj. Jednotka podporuje propustnost až 150 Mbps.
UBNTPBE-M2-400 porovnat
1.649Kč / 1.997Kč
few
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat. SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.
Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever.
VYPA475 porovnat
336Kč / 407Kč
few
POE-PAN16-GB - panel 16 GB stíněných pasivních POE injektorů POE-PAN16-GB - panel 16 GB stíněných pasivních POE injektorů
Panel integrující 16 gigabitových stíněných pasivních POE injektorů. Provedení do 19" racku, LED signalizace, OCP ochrana na každém portu.
POE-PAN16-GB porovnat
2.040Kč / 2.468Kč
manya
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání