Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
176 výsledků pro "mikrotik" RB435G 256 MB RAM, 680 MHz, 5x miniPCI, 3x LAN, 2x USB RB435G 256 MB RAM, 680 MHz, 5x miniPCI, 3x LAN, 2x USB
Výkonný MikroTik RouterBOARD RB435G s 3x Gbit LAN, 5x miniPCI a 2x USB v2.0. RouterBoard využívá procesor AR7161 s taktem 680 MHz s možností přetaktování na 800 MHz.
RB435G porovnat
3.552Kč / 4.300Kč
few
RB711G-5HnD 400 MHz CPU, 32 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX - výprodej RB711G-5HnD 400 MHz CPU, 32 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX - výprodej
Tento RoterBoard je nahrazen novou verzí RB911G-5HPnD. Jedná se o výprodejové, servisované, plně funkční a zabalené kusy.
RB711G-5HnD porovnat
749Kč / 908Kč
few
RB951Ui-2HnD 128 MB RAM, 600 MHz, 5x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4 RB951Ui-2HnD 128 MB RAM, 600 MHz, 5x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4
RB951Ui-2HnD vycházi z nové řady RouterBoardů s PoE výstupem na ethernetu. Lze tak po kabelu napájet další zařízení. Velkou předností je integrovaná výkonná Wi-Fi karta a USB port pro připojení externího úložiště či 3G modemu.
RB951Ui-2HnD porovnat
1.161Kč / 1.407Kč
many
RB2011iL-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, PoE, do racku, L4 RB2011iL-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, PoE, do racku, L4
RouterBoard RB2011iL-RM je osazen 5x Gbit ethernetovými porty a 5x 100 Mbit porty. Ideálně se tak hodí do domácnosti nebo do kanceláře. RouterBoard pohání výkonný procesor s frekvencí 600 Mhz. RouterBoard je v provedení do racku.
RB2011iL-RM porovnat
1.983Kč / 2.401Kč
many
SXT SA5 sektorová anténa 90°, 14 dBi,  MIMO 2x2, 30 dBm, 802.11a/n, Gbit LAN, L4 (5GHz) SXT SA5 sektorová anténa 90°, 14 dBi, MIMO 2x2, 30 dBm, 802.11a/n, Gbit LAN, L4 (5GHz)
Kompletní outdoorové klientské řešení SXT SA5 (RBSXTG5HPND-SAr2) s vysokým výkonem. Hlavní předností zařízení je integrovaná sektorová anténa, gigabitový port, podpora 802.11n a licence L4. Ideálně se tak hodí jako AP pro vykrytí klientů v okruhu 90°.
RBSXTG5HPND-SAr2 porovnat
1.962Kč / 2.376Kč
many
SXT HG5, anténa 24°, 17 dBi, MIMO 2x2, 30 dBm, Gbit LAN, 802.11a/n, L4 (5GHz) SXT HG5, anténa 24°, 17 dBi, MIMO 2x2, 30 dBm, Gbit LAN, 802.11a/n, L4 (5GHz)
Opravdu výkonné řešení od Mikrotiku. Jednotka je koncipována pro poskytovatele, kteří hledají spolehlivé a výkonné AP. S výstupním výkonem až 30 dBm a ziskem antény 17 dBi lze vykrýt i několika kilometrový úsek.
RBSXTG5HPND-HGr2 porovnat
1.784Kč / 2.160Kč
many
RB2011UiAS-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, USB, PoE, L5 RB2011UiAS-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, USB, PoE, L5
RB2011UiAS-IN se ideálně hodí pro zakončení či rozvod optické trasy ať už v domácnosti nebo v kanceláři. Hlavní předností je velmi dobrý poměr cena/výkon, výstup PoE napájení, kterým lze napájet další zařízení a USB port pro připojení 3G modemu.
RB2011UiAS-IN porovnat
2.315Kč / 2.803Kč
many
RB2011iL-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, case, L4 RB2011iL-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, case, L4
RouterBoard RB2011iL-IN se vzhledem ke skvělému poměru cena/výkon hodí do každé domácnosti. Velkou předností je 5 Gbitových portů a PoE výstup, který umožňuje napájet další zařízení. Jednotka se dodává kompletní vč. zdroje a licence L4.
RB2011iL-IN porovnat
1.969Kč / 2.384Kč
otw
Cloud Core Router CCR1036, 8x Gbit LAN, 2x 10 Gbit SFP+ port, 4GB, dotykové LCD, L6 Cloud Core Router CCR1036, 8x Gbit LAN, 2x 10 Gbit SFP+ port, 4GB, dotykové LCD, L6
Velmi výkonný router od Mikrotiku s 36-ti jádry. Celková propustnost je až 16 Gbit/s. Je osazen dvěma 10 Gbit SFP+ sloty pro miniGBIC moduly. Ideální řešení pro poskytovatele internetu, kteří potřebují opravdu výkonné řešení, za přijatelnou cenu.
CCR1036-8G-2S porovnat
21.510Kč / 26.029Kč
otw
S+31DLC10D 10 Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP) S+31DLC10D 10 Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP)
MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Tento modul od Mikrotiku umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit na vzdálenost 10 km. Hodí se pro dlouhé optické trasy.
RB-SFP-SM-LC-10 porovnat
2.722Kč / 3.295Kč
many
RB2011UiAS-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, microUSB, SFP, do racku, PoE, L5  RB2011UiAS-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, microUSB, SFP, do racku, PoE, L5
RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBoard určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití.
RB2011UiAS-RM porovnat
2.219Kč / 2.687Kč
many
EasyBracket - držák k Routerboardu RB912UAG-5HPnD-Outdoor EasyBracket - držák k Routerboardu RB912UAG-5HPnD-Outdoor
EasyBracket 912 je držák z kvalitního ABS plastu umožňující montáž RB912UAG-5HPnD-Outdoor od MikroTiku na velké sektorové antény od Ubiquiti UBNTAM5G19, UBNTAM5G20, UBNTAM5GA-TI, případně na antény s kompatibilním úchytným systémem SECM590 a SECM5120.
DRZAK912 porovnat
28,00Kč / 33,88Kč
many
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
12 | 24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání