Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
219 výsledků pro "mikrotik" S-C49DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C49DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1490nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C49DLC40D porovnat
958Kč / 1.161Kč
few
S-C51DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C51DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1510nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C51DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
few
S-C53DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C53DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1530nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C53DLC40D porovnat
958Kč / 1.161Kč
few
S-C55DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C55DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1550nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C55DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
few
S-C57DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C57DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1570nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C57DLC40D porovnat
958Kč / 1.161Kč
few
S-C59DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C59DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1590nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C59DLC40D porovnat
958Kč / 1.161Kč
few
S-C61DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C61DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1610nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C61DLC40D porovnat
958Kč / 1.161Kč
few
1U šasí pro jednotku CWDM MUX/DEMUX 1U šasí pro jednotku CWDM MUX/DEMUX
Šasí, které je určené pro připevnění jednotky CWDM-MUX8A do racku.
CWDM-CHASSIS-2 porovnat
984Kč / 1.191Kč
few
RB4011iGS+5HacQ2HnD, 4x 1,4 GHz, 10x Gigabit LAN, SFP+,  2,4, 5 GHz, 802.11ac, 4x4 MIMO L5 RB4011iGS+5HacQ2HnD, 4x 1,4 GHz, 10x Gigabit LAN, SFP+, 2,4, 5 GHz, 802.11ac, 4x4 MIMO L5
Nová řada RouterBoardu RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN se čtyřmi jádry na frekvenci 1400 MHz, integrovanou hardwarovou akcelerací, dual band Wi-Fi 2,4 i 5 GHz s podporou 4x4 MIMO a 10 Gbit porty s možností rozšíření o 10 Gbps modul přes SFP+ port.
RB4011iGS+5HacQ2HnD porovnat
4.687Kč / 5.673Kč
few
SXTsq Lite60, 100 Mbit LAN, 802.11ad (60 GHz) L3 SXTsq Lite60, 100 Mbit LAN, 802.11ad (60 GHz) L3
Jednotka SXTsq Lite60 s podporou 100 Mbit v bezlicenčním pásmu 60 GHz za bezkonkurenční cenu. Díky použitému pásmu není spoj ovlivněn okolním rušením a nabízí tak stabilní a velmi rychlé spojení. Je vhodný i pro delší vzdálenosti místo optického spoje.
RBSXTsq-60ad porovnat
1.285Kč / 1.557Kč
manya
LHG LTE kit, 2/3/4G (LTE) modem, 17dBi, SIM slot, LAN, L3 LHG LTE kit, 2/3/4G (LTE) modem, 17dBi, SIM slot, LAN, L3
LHG LTE kit je venkovní jednotka s integrovaným kvalitním LTE modemem Cat4 umožňující přenosové rychlosti až 150Mbit/s pro všechny sítě mobilních operátorů.
RBLHGR&R11e-LTE porovnat
2.939Kč / 3.558Kč
manya
LHG 4G kit, 4G (LTE) modem, 21dBi, SIM slot, LAN, L3 LHG 4G kit, 4G (LTE) modem, 21dBi, SIM slot, LAN, L3
LHG 4G kit je venkovní jednotka s integrovaným kvalitním LTE modemem Cat4 umožňující přenosové rychlosti až 150Mbit/s pro všechny sítě mobilních operátorů.
RBLHGR&R11e-4G porovnat
3.143Kč / 3.805Kč
manya
Kovový indoor case pro RB433(AH), RBM33 Kovový indoor case pro RB433(AH), RBM33
CA433U je case od MikroTiku určený pro vnitřní použití. Je vybaven otvory 3x N-female, 1x USB por, napájecí konektor, sériový port a 3x ethernetové porty. Case je vhodný pro všechny RouterBOARDy z řadyRB433 a RBM33G.
CA433U porovnat
474Kč / 574Kč
ext
TwistPort Adaptér pro RouterBoardy TwistPort Adaptér pro RouterBoardy
TPA-RBP je TwistPort adaptér určený pro sériové řady RouterBoardů 9xx, 7xx a 4xx od MikroTiku a slouží k propojení se všemi TwistPort anténami.
TPA-RBP porovnat
1.087Kč / 1.317Kč
manya
Polohovatelný kovový držák LHGmount pro jednotky řady LHG Polohovatelný kovový držák LHGmount pro jednotky řady LHG
Velmi praktický kovový držák pro jednotky řady LHG. Držák lze připevnit jak na stožár či konzoli.. Velkou předností je nízká hmotnost držáku, velmi odolný materiál a vysoká životnost.
LHGmount porovnat
237Kč / 287Kč
manya
wAP 4G kit, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 4G (LTE) modem, 4,5 dBi, SIM slot, LAN, L4 wAP 4G kit, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 4G (LTE) modem, 4,5 dBi, SIM slot, LAN, L4
wAP 4G kit je ideální AP pro pokrytí zahrady, verandy a jiných venkovních prostor kde je dostupný 4G signál. AP lze velmi jednoduše připevnit na stěnu i na stožár. Velkou předností je voděodolný kryt a integrovaná všesměrová anténa.
RBwAPR-2nD&R11e-4G porovnat
2.397Kč / 2.902Kč
manya
LtAP mini 4G kit, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 4G (LTE) modem, 3,5 dBi, 2x SIM slot, GPS, LAN, L4 LtAP mini 4G kit, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 4G (LTE) modem, 3,5 dBi, 2x SIM slot, GPS, LAN, L4
LtAP mini 4G kit je miniaturní AP na frekvenci 2,4 GHz s integrovaným LTE modemem, GPS a dvěma sloty pro SIM karty. Podporuje PoE napájení přes 802.3af/at nebo lze napájet přes mikroUSB port. Ideální pro pokrytí autobusů, vlaků a aut.
RB912R-2nD-LTm&4G porovnat
2.557Kč / 3.096Kč
manya
SXT 4G kit, 4G (LTE) modem, 9dBi, 2x SIM slot, 2x LAN, L3 SXT 4G kit, 4G (LTE) modem, 9dBi, 2x SIM slot, 2x LAN, L3
SXT 4G kit je venkovní jednotka s integrovaným kvalitním LTE modemem Cat4 umožňující přenosové rychlosti až 100Mbit/s pro všechny sítě mobilních operátorů.
RBSXTR&R11e-4G porovnat
2.557Kč / 3.096Kč
manya
PWR-Line AP - Powerline adaptér, podpora standardu AV, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, L4 PWR-Line AP - Powerline adaptér, podpora standardu AV, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, L4
PWR-Line AP nabízí pohodlné řešení pro vaši domácí síť. Jednotka umožňuje připojit další zařízení po LAN a nebo Wi-Fi 2,4 GHz ve standardu 802.11n.
PL7411-2nD porovnat
787Kč / 954Kč
out
ACGPSA Anténa GPS 26dBi, SMA ACGPSA Anténa GPS 26dBi, SMA
GPS Anténa od Mikrotiku se ziskem 26 dBi. Anténa má dlouhý 5m kabel, lze ji tak umístit i ven. Spodní plocha je magnetická a tak ji lze snadno uchytit. Rozměry antény jsou 46,5 x 26,5 x 12,5 mm.
ACGPSA porovnat
134Kč / 162Kč
manya
JH-LHG - Radomové zakrytování pro RBLHG (2pack) JH-LHG - Radomové zakrytování pro RBLHG (2pack)
Dvoukusové balení předního a zadního radomu s límcem pro 60GHz Mikrotik jednotky Wireless Wire Dish.
JH-LHG porovnat
1.612Kč / 1.963Kč
out
LHG XL HP5 - outdoor klient, anténa 27 dBi, 6,4°, 802.11a/n, L3 (5GHz) - 4 ks LHG XL HP5 - outdoor klient, anténa 27 dBi, 6,4°, 802.11a/n, L3 (5GHz) - 4 ks
Výhodné balení 4 ks. LHG XL HP5 je venkovní jednotka s 27 dBi anténou a výstupem až 28 dBm se hodí pro velmi vzdálené klienty a nebo pro dlouhé spoje bod-bod. Jednotka má velmi pěkný design s výbornými parametry.
RBLHG-5HPnD-XL4pack porovnat
5.900Kč / 7.141Kč
few
wAP 60Gx3 AP, anténa 180°, 1x Gbit LAN, 802.11ad (60 GHz), L4  wAP 60Gx3 AP, anténa 180°, 1x Gbit LAN, 802.11ad (60 GHz), L4
wAP 60Gx3 AP je 1Gbps plně duplexní jednotka v bezlicenčním pásmu 60 GHz za bezkonkurenční cenu s licencí L4. Díky použitému pásmu nabízí stabilní a velmi rychlé spojení. Je vhodný pro krátké vzdálenosti místo optického spoje.
RBwAPG-60ad-SA porovnat
3.782Kč / 4.578Kč
manya
InterCell base station B38 (2x10 W) + B39 (2x10 W) InterCell base station B38 (2x10 W) + B39 (2x10 W)
MikroTik InterCell base station je stanice pro nové, ale i stávající mobilní operátory, kteří chtějí rozšířit svojí síť. Výstupní výkon jednotky je až 10W a je na ni možné připojit až 192 klientských stanic.
InterCell-B38+B39 porovnat
66.730Kč / 80.745Kč
out
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání