Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
208 výsledků pro "mikrotik" Promo: Tričko s logem Mikrotik, velikost M Promo: Tričko s logem Mikrotik, velikost M
Tričko s logem Mikrotik, velikost trička je M.
PROM-T-SHIRT-M porovnat
119Kč / 144Kč
few
RouterBoard SXT LTE kit pro síť LTE/4G/3G/2G, 9dBi RouterBoard SXT LTE kit pro síť LTE/4G/3G/2G, 9dBi
SXT LTE kit je venkovní jednotka s integrovaným kvalitním LTE modemem Cat3 umožňující přenosové rychlosti až 100Mbit/s pro všechny sítě mobilních operátorů.
RBSXTR&R11e-LTE porovnat
2.386Kč / 2.889Kč
manya
CWDM MUX/DEMUX 8x optických portů v jednom kabelu CWDM MUX/DEMUX 8x optických portů v jednom kabelu
CWDM je pasivní jednotka MUX/DEMUX, která umožňuje sloučit až osm optických vláken do jednoho. Velkou předností takového řešení je snížení nákladů zvláště pro instalace optických vláken na dlouhé vzdálenosti.
CWDM-MUX8A porovnat
6.897Kč / 8.347Kč
out
S-C47DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C47DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1470nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C47DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
S-C49DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C49DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1490nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C49DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
S-C51DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C51DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1510nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C51DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
S-C53DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C53DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1530nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C53DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
S-C55DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C55DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1550nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C55DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
S-C57DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C57DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1570nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C57DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
S-C59DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C59DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1590nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C59DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
S-C61DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC) S-C61DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1610nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
S-C61DLC40D porovnat
949Kč / 1.150Kč
out
1U šasí pro jednotku CWDM MUX/DEMUX 1U šasí pro jednotku CWDM MUX/DEMUX
Šasí, které je určené pro připevnění jednotky CWDM-MUX8A do racku.
CWDM-CHASSIS-2 porovnat
949Kč / 1.148Kč
few
Wireless Wire Dish, 100 Mbit LAN, 802.11ad (60 GHz) L3 Wireless Wire Dish, 100 Mbit LAN, 802.11ad (60 GHz) L3
Jednotka LHG Lite60 s podporou 100 Mbit v bezlicenčním pásmu 60 GHz za bezkonkurenční cenu. Díky použitému pásmu není spoj ovlivněn okolním rušením a nabízí tak stabilní a velmi rychlé spojení. Je vhodný i pro delší vzdálenosti místo optického spoje.
RBLHG-60ad porovnat
1.914Kč / 2.318Kč
out
RB4011iGS+5HacQ2HnD, 4x 1,4 GHz, 10x Gigabit LAN, SFP+,  2,4, 5 GHz, 802.11ac, 4x4 MIMO L5 RB4011iGS+5HacQ2HnD, 4x 1,4 GHz, 10x Gigabit LAN, SFP+, 2,4, 5 GHz, 802.11ac, 4x4 MIMO L5
Nová řada RouterBoardu RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN se čtyřmi jádry na frekvenci 1400 MHz, integrovanou hardwarovou akcelerací, dual band Wi-Fi 2,4 i 5 GHz s podporou 4x4 MIMO a 10 Gbit porty s možností rozšíření o 10 Gbps modul přes SFP+ port.
RB4011iGS+5HacQ2HnD porovnat
4.691Kč / 5.678Kč
out
SXTsq Lite60, 100 Mbit LAN, 802.11ad (60 GHz) L3 SXTsq Lite60, 100 Mbit LAN, 802.11ad (60 GHz) L3
Jednotka SXTsq Lite60 s podporou 100 Mbit v bezlicenčním pásmu 60 GHz za bezkonkurenční cenu. Díky použitému pásmu není spoj ovlivněn okolním rušením a nabízí tak stabilní a velmi rychlé spojení. Je vhodný i pro delší vzdálenosti místo optického spoje.
RBSXTsq-60ad porovnat
1.285Kč / 1.557Kč
manya
RouterBoard LHG LTE kit pro síť LTE/4G/3G/2G, 17dBi RouterBoard LHG LTE kit pro síť LTE/4G/3G/2G, 17dBi
LHG LTE kit je venkovní jednotka s integrovaným kvalitním LTE modemem Cat4 umožňující přenosové rychlosti až 150Mbit/s pro všechny sítě mobilních operátorů.
RBLHGR&R11e-LTE porovnat
2.886Kč / 3.494Kč
manya
Strana 9 / 9
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání