Head banner

Sloučení společností i4wifi a.s. a ASPA, a.s.

Sloučení společností i4wifi a.s. a ASPA, a.s.
top novinka

Vážení zákazníci,
v pondělí 6. 3. 2017 proběhlo sloučení společností i4wifi a.s. a ASPA, a.s. Obě společnosti budou vystupovat pod názvem i4wifi a.s. Díky tomuto spojení se společnost i4wifi a.s. stává největším specializovaným distributorem v oblasti telekomunikačních sítí v České republice. Více >>

Solární měniče GridFree s automatickou regulací výkonu

Solární měniče GridFree s automatickou regulací výkonu
(24.03.2017)
Solární instalace GridFree se ukázaly jakou v současné době nejlepším technologickým řešením vzhledem k výhodám samotných mikroměničů. Nyní představujeme nové verze měničů, které jsou sice určeny pro vnitřní instalaci, ale hlavní výhodou je regulace vlastního výkonu na základě aktuální spotřeby. Reakce na změny spotřeby je okamžitá, a tak nedochází k nežádoucím přetokům do distribuční sítě. Jsou dostupné verze s výkonem 1 kW - vstup 22 - 60 V, dále 1kW s vyšším vstupním napětím 45 -90 V a 2 kW verze se vstupním napětím 45 -90V. Měniče jsou na vstupu vybavené MPPT přizpůsobením pro maximalizaci výkonu ze solárních panelů. Na vstupu však lze použít i vhodný bateriový pack.

Výkonná jednotka pro pásmo 2,4 GHz

Výkonná jednotka pro pásmo 2,4 GHz
(22.03.2017)
Potřebujete opravdu kvalitní Wi-Fi signál na zahradě? Nebo sháníte rychlé připojení pro hosty? Jednotka QRT 2 od Mikrotiku nabízí vysoký zisk i rychlost. Díky Gbit portu a podpoře rychlého standardu 802.11n lze přenášet data rychlostí přes 200 Mbps a to až na vzdálenost 2 km. 17 dBi anténa s výstupem až 35 dBm zaručuje opravdu kvalitní pokrytí pro telefony, tablety i čtečky. Součástí jednotky QRT 2 je polohovatelný držák s možností elevace v obou rovinách a napájecí zdroj.

Nová funkce na našem e-shopu

Nová funkce na našem e-shopu
(22.03.2017)

Stále se Vám snažíme být o krok blíž, proto jsme pro Vás na e-shopu udělali další vychytávku. Abychom Vám ušetřili čas a nákupy na našem e-shopu byli ještě komfortnější, přidali jsme ke každému produktu tlačítko „Do oblíbených“, díky kterému naleznete všechny své favority na jednom místě. Po přihlášení do e-shopu se Vám nad správou účtu zobrazí „Oblíbené položky" a můžete rovnou začít nakupovat.

ChannelWorld Awards

ChannelWorld Awards
(20.03.2017)

Společnost IDG Czech Republic vyhlásila historicky 10. ročník ankety ChannelWorld Awards, tedy anketu o nejoblíbenějším distributorovi roku 2016. Naše společnost získala třetí místo ve skupině specializovaných distributorů. Tímto jste zažehli náš hnací motor, abychom v našem úsilí pokračovali a stále se zlepšovali.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Hanka Nebeská, marketingová ředitelka

Upgradujte Ubiquiti zařízení na nejnovější firmwary

Upgradujte Ubiquiti zařízení na nejnovější firmwary
(20.03.2017)
Ubiquiti představilo nové verze firmwarů s lepším zabezpečením pro řadu airMAX AC, airMAX, TOUGHSwitch, airGateWay a airFiber. Nenechávejte svá zařízení zranitelná. Nové firmwary navíc nabízejí další možnosti nastavení, novou grafiku a lepší stabilitu.

Zejména poskytovatelé bezdrátového internetu ocení vzájemnou kompatibilitu řad airMAX. Na přístupový bod airMAX AC je možné připojit airMAX M5 zařízení.

Nový airOS v6.0.1 a airOS v8.0.1 stahujte na tomto odkazu

Zveme Vás na FOR BIKES 2017

Zveme Vás na FOR BIKES 2017
(16.03.2017)

Ve dnech 31.3.-2.4.2017 vystavujeme na veletrhu FOR BIKES naše přestavbové sady EVBIKE, které lze nainstalovat na 99 % sériově vyráběných kol. Poprvé na FOR BIKES představíme i tříkolku a FATBIKE s 1000W motorem. Těšit se můžete na nové baterie EVBIKE v brašně, které mají dojezd až 140 km a na speciální veletržní ceny. Máme pro Vás 30 VSTUPENEK ZDARMA >>

Nejvýkonnější EVBIKE sada za bezkonkurenční cenu!

Nejvýkonnější EVBIKE sada za bezkonkurenční cenu!
(10.03.2017)
Časově omezená cenová nabídka našeho nejvýkonnějšího motoru EVBIKE 48V 1000W s vysokokapacitní baterií, rychlonabíječkou, displejem a gearsensorem za bezkonkurenční cenu. Tato sada je kompletní a pro její funkčnost není zapotřebí žádné další příslušenství.
Více...
Nejnovější zboží