Head banner

Prodloužili jsme dvouletou záruku o další 2 měsíce ZDARMA

Prodloužili jsme dvouletou záruku o další 2 měsíce ZDARMA
top novinka
Vaše dlouhodobá spokojenost je to, o co nám jde nejvíce, a proto jsme Vám prodloužili standardní dvouletou záruku o 2 měsíce. Prodloužená záruka se vztahuje na všech 1200 produktů z nabídky našeho e-shopu. Navíc si záruku můžete prodloužit až na 5 let. Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup.

Nové antény Ubiquiti PrismAP do zarušeného prostředí

Nové antény Ubiquiti PrismAP do zarušeného prostředí
(19.07.2017)
Nové PrismAP antény jsou díky izolaci okolních signálů vhodné do velmi zarušeného městského prostředí. Největší výhodou jsou výrazně potlačené zadní a postranní vyzařovací laloky antény. Jedná se o perfektní řešení při instalaci více antén na jednom stožáru bez nežádoucího vzájemného rušení. Antény jsou kompatibilní s jednotkami PrismStation 5AC, IsoStation 5AC a IsoStation M5 ve variantách:

wAP LTE jednotky od Mikrotiku

wAP LTE jednotky od Mikrotiku
(13.07.2017)
Mikrotik představil ideální AP pro pokrytí domácnosti, ale i zahrádky internetem přes mobilního operátora. Jednotka wAP LTE Kit v sobě má integrovaný 3/4G modem. Jednoduše se tak připojíte na mobilního operátora a internet vysíláte přes integrovanou všesměrovou anténu 2,4 GHz. AP lze připevnit na stěnu, na strop, na stožár či postavit na stůl a zajistit tak přístup k internetu na libovolném místě. K dispozici je i jednotka wAP R, která nemá integrovaný model, ale má volný slot miniPCI-e. Buď lze také rozšířit o LTE modem popř. o další Wi-Fi modul.

Projekt Český ostrovní dům získal prestižní ocenění OSN

Projekt Český ostrovní dům získal prestižní ocenění OSN
(29.06.2017)

Před nedávnem jsme Vás informovali o tom, že jsme hlavním partnerem a spolutvůrcem Českého ostrovního domu a že tento projekt byl zařazen do celostátní soutěže Ocenění za udržitelnost a společenskou odpovědnost pod záštitou OSN. I díky Vám tento projekt vyhrál v kategorii soukromý sektor a získal toto prestižní ocenění. Děkujeme, že i Vy jste pomohli svým hlasem. Máme z toho velkou radost. Více o projektu>>

Výhodnější sady pro vaší síť

Výhodnější sady pro vaší síť
(28.06.2017)
Připravili jsem pro vás výhodné sady nejprodávanějších sestav. Tyto sestavy najdete v kategoriích pod jednotlivými značkami jako je Mikrotik, Ubiquiti, TP-LINK a RF elements. Výhodné sestavy najdete i v kategorii optika a elektrická kola EVBIKE. Kromě výhodnějších balení po více kusech, zde najdete i např. kompletně sestavený RouterBoard s LTE modemem od Mikrotiku.

Nové jednotky LHG 5 od Mikrotiku

Nové jednotky LHG 5 od Mikrotiku
(28.06.2017)
Nejprodávanější a nejspolehlivější jednotku LHG 5 Mikrotik rozšířil o dva nové modely. Jedná se o výkonnější verze, které jsou určené pro připojení v extrémně zarušených oblastech a nebo na velmi dlouhé vzdálenosti (10 km a více). První z nich je model LHG HP5 , který má zvýšený výstupní výkon až 28 dBm. Druhý model LHG XL HP5 má kromě zvýšeného výstupního výkonu navíc anténu se ziskem 27 dBi s vyzařovacím úhlem 6,4°.

Novinka od Mikrotiku SXTsq Lite5

Novinka od Mikrotiku SXTsq Lite5
(28.06.2017)
Jednotka SXT lite 5 patří mezi neoblíbenější venkovní jednotky od Mikrotiku. Mikrotik tuto produktovou řadu nyní rozšiřuje o model SXTsq Lite5. A v čem je nová? Největší změnou je design. Anténa není tradičně kulatá, ale je hranatá. Oproti jednotce SXT lite 5 má výstup o 2 dBm menší, jinak je parametrově zcela shodná. Velkou předností je ale hlavně cena. Jednotka SXTsq Lite5 vyjde na méně než 900 Kč bez DPH.

GPS synchronizace nyní na airMAX AC

GPS synchronizace nyní na airMAX AC
(19.06.2017)
Nově vydaný firmware 8.3.0 rozšiřuje možnosti řady Ubiquiti airMAX AC o GPS synchronizaci přístupových bodů Rocket 5AC Prism, Rocket 5AC Prism Gen2 a PrismStation 5AC. Je-li zapnuta funkce GPS Sync, budou všechny synchronizované jednotky vysílat ve stejný čas, díky tomu nedochází k rušení více AP na stožáru a zvyšuje se datová propustnost až o 90%. Verze firmwaru stahujte níže.
airOS v8.3.0 XC
airOS v8.3.0 WA
Více...
Nejnovější zboží
Konektor XT-60 (female) Konektor XT-60 (female)
39,00Kč / 47,19Kč
out
 Ks