Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání

Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
198 výsledků pro "mikrotik" RBGroove-52HPn outdoor klient 2,4/5 GHz (802.11n, TDMA), 1x LAN, L3 RBGroove-52HPn outdoor klient 2,4/5 GHz (802.11n, TDMA), 1x LAN, L3
Inovovaná miniaturní venkovní jednotka RBG-52HPn GROOVE určená pro pásmo 2,4 GHz i 5 GHz. Jednotka se šroubuje přímo na anténu. Díky integrovanému ukazateli intenzity signálu lze přímo na místě správně nasměrovat klientskou anténu.
RBG-52HPn porovnat
1.036Kč / 1.255Kč
ext
Cloud Core Router CCR1036, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, 16GB, dotykové LCD, L6 Cloud Core Router CCR1036, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, 16GB, dotykové LCD, L6
Super výkonný router od Mikrotiku s 36-ti jádry a 16 GB RAM! Dokáže zpracovat až 24 milionů paketů za sekundu s celkovou propustností až 16 Gbit/s. Cloud Core Router je plně gigabytový a dodává se v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U.
CCR1036-12G-4S-EM porovnat
21.350Kč / 25.835Kč
out
Kovový indoor case pro RB911 mini Kovový indoor case pro RB911 mini
Kovový kryt pro RB911 od českého výrobce se čtyřmi výstupy na RSMA male.
CA/911 porovnat
139Kč / 168Kč
few
R11e-2HnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n, Atheros AR9580 (2,4 GHz) R11e-2HnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n, Atheros AR9580 (2,4 GHz)
MiniPCI-e Karta s podporou standardu 802.11b/g/n postavená na kvalitním chipsetu Atheros AR9580. Velkým plusem je integrovaná ochrana proti přepětí na anténních U.FL výstupech.
R11e-2HnD porovnat
639Kč / 775Kč
ext
Cloud Core Router CCR1036, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, 4GB, dotykové LCD, L6 Cloud Core Router CCR1036, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, 4GB, dotykové LCD, L6
Super výkonný router od Mikrotiku s 36-ti jádry! Dokáže zpracovat až 8 milionů paketů za sekundu s celkovou propustností až 16 Gbit/s. Cloud Core Router je plně gigabytový a dodává se v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U.
CCR1036-12G-4S porovnat
17.800Kč / 21.540Kč
out
Cloud Core Router CCR1016, 12x Gbit LAN, dotykové LCD, L6 Cloud Core Router CCR1016, 12x Gbit LAN, dotykové LCD, L6
Super výkonný router od Mikrotiku s 16-ti jádry! Cloud Core Router je plně gigabytový a dodává se v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U.
CCR1016-12G porovnat
11.360Kč / 13.747Kč
few
SXT Lite5, anténa 25°, 16 dBi , MIMO 2x2, 27 dBm, 802.11a/n, L3 (5GHz) SXT Lite5, anténa 25°, 16 dBi , MIMO 2x2, 27 dBm, 802.11a/n, L3 (5GHz)
Kompletní outdoorové klientské řešení. Obsahuje RouterBoard s integrovaným 5 GHz modulem 802.11a/n (MIMO2x2). Jednotku stačí pouze umístit na stožár a připojit UTP kabel. Jednotka je včetně systému RouterOS Mikrotik V6 L3.
RBSXT5NDR2 porovnat
1.052Kč / 1.275Kč
otw
RB951G-2HnD 128 MB RAM, 600 MHz, 5x Gigabit LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4 RB951G-2HnD 128 MB RAM, 600 MHz, 5x Gigabit LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4
Profesionální síťové řešení přichází i do domácností. Nejpropracovanější routovací systém RouterOS Mikrotik si nyní můžete užívat i doma nebo instalovat Vašim zákazníkům to, co již dobře znáte.
RB951G-2HnD porovnat
1.399Kč / 1.695Kč
manya
RB260GS nastavitelný 5-portový gigabit switch, SFP port RB260GS nastavitelný 5-portový gigabit switch, SFP port
RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch se SFP portem, který je poháněný výkonným chipsetem Atheros. Velkou předností je možnost rozšíření o optický modul. Switch je dodáván včetně krytu a zdroje.
RB260GS porovnat
761Kč / 923Kč
manya
SXT Lite2, anténa 60°, 10 dBi, MIMO 2x2, 27 dBm, 802.11b/g/n, L3 (2,4GHz) SXT Lite2, anténa 60°, 10 dBi, MIMO 2x2, 27 dBm, 802.11b/g/n, L3 (2,4GHz)
Ideální řešení pro venkovní spoje na 2,4 GHz vhodné pro připojení klientů až na vzdálenost 1 km. Jednotku stačí pouze umístit na stožár a připojit UTP kabel. Jednotka je dodávána s RouterOS Mikrotik V5 L3.
RBSXT2NDR2 porovnat
894Kč / 1.084Kč
few
S-35/53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP) S-35/53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)
Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps a to až na vzdálenost 20 Km. Ideální řešení pro dlouhé páteřní trasy.
RB-SFP-SM-WDM-LC porovnat
1.247Kč / 1.511Kč
otw
S-31DLC20D Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP) S-31DLC20D Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP)
MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 20 km. Hodí se pro dlouhé optické trasy.
RB-SFP-SM-LC porovnat
398Kč / 483Kč
manya
RB911G-5HPnD 600 MHz CPU, 32 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX RB911G-5HPnD 600 MHz CPU, 32 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX
RB911G-5HnD je RouterBoard postavený na výkonném procesoru Atheros s integrovaným 5 GHz MIMO rádiem (2 x MMCX konektor) a Gbit LAN portem. Velkou předností je integrovaná přepěťová ochrana. Obsahuje licenci RouterOS L3.
RB911G-5HPnD porovnat
1.005Kč / 1.218Kč
few
RouterBoard SEXTANTG 5HnD duální 18 dBi anténa MIMO (2x2), Nv2, L3 (5GHz) RouterBoard SEXTANTG 5HnD duální 18 dBi anténa MIMO (2x2), Nv2, L3 (5GHz)
Gigabitová verze oblíbené venkovní jednotky SEXTANT. Stejně jako předchozí jednotka využívá TDMA systém Nv2 s kterým dosáhnete vysokých přenosových rychlostí a max. stability. Velkou předností je snadná instalace na stožár a možnost napájení po PoE.
RBSEXTANTG5HPnD porovnat
2.005Kč / 2.428Kč
ext
RB912UAG-5HPnD 600 MHz, 1x miniPCIe, 2x MMCX, 1x LAN, 1x USB, 1x SIM vč. L4 RB912UAG-5HPnD 600 MHz, 1x miniPCIe, 2x MMCX, 1x LAN, 1x USB, 1x SIM vč. L4
RouterBoard RB912UAG-5HPnD je nástupcem RB711GA-5HnD. Deska má slot pro SIM kartu a slot pro miniPCI-e. Dále má integrovanou vysoce výkonnou kartu v pásmu 802.11a/n s výstupem na konektory MMCX a USB port. RouterBoard je dodán vč. licence L4.
RB912UAG-5HPnD porovnat
1.378Kč / 1.669Kč
manya
OEM Mikrotik L4 licence OEM Mikrotik L4 licence
Licence k RouterOS Mikrotik Level 4 (WISP)
OEM-MK-L4 porovnat
687Kč / 831Kč
manya
GentleBOX JE-200 outdoor krabice vč. úchytu na stožár GentleBOX JE-200 outdoor krabice vč. úchytu na stožár
GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. S GentleBOXem zapomeňte na rozměřování a vrtání! Vše je připraveno.
JE-200 porovnat
263Kč / 318Kč
manya
OEM Mikrotik L6 licence OEM Mikrotik L6 licence
Licence k RouterOS Mikrotik Level 6 (Controller) - nejvyšší licence od Mikrotiku, bez omezení.
OEM-MK-L6 porovnat
3.220Kč / 3.896Kč
few
Napájecí zdroj 24 V, 0.8 A pro RB (19W/spínaný) Napájecí zdroj 24 V, 0.8 A pro RB (19W/spínaný)
Napájecí zdroj 24 V, 800 mA. Jedná se o velmi kvalitní zdroj dodáváný jako značkové příslušenství výrobcem Mikrotik.
MIK24V/19W porovnat
131Kč / 160Kč
manya
Konzole pro NanoStation a wAP, na stožár i na zeď Konzole pro NanoStation a wAP, na stožár i na zeď
Konzole lze uchytit jak na stěnu, tak i na stožár. Velkou výhodou je možnost nastavení elevace (náklonu).
KNS3 porovnat
214Kč / 259Kč
out
RB433AH 128MB DDR SDRAM, 680 MHz, 3x miniPCI, 3x LAN, vč. L5 RB433AH 128MB DDR SDRAM, 680 MHz, 3x miniPCI, 3x LAN, vč. L5
MikroTik RouterBOARD RB433AH má 3x LAN a 3x miniPCI. Výkonný RouterBoard dodávaný s licencí L5 za vynikající cenu! Paměť RouterBoardu lze rozšířit o mikroSD kartu.
RB433AH porovnat
2.852Kč / 3.453Kč
ext
Napájecí zdroj 24 V, 1,6 A pro RB (38W/spínaný) Napájecí zdroj 24 V, 1,6 A pro RB (38W/spínaný)
Napájecí adaptér 24 V, 1,6 A je velmi kvalitní a výkonný zdroj dodáváný jako značkové příslušenství výrobcem Mikrotik.
MIK24V/38W porovnat
309Kč / 376Kč
manya
Technická podpora systému RouterOS Mikrotik Technická podpora systému RouterOS Mikrotik
Potřebujete optimalizovat Vaši síť postavenou na RouterOS Mikrotik? Nemáte čas, nebo chuť se trápit s nastavováním? Pak je tato služba určena právě pro Vás!
SUPPORT-MIK porovnat
1.200Kč / 1.452Kč
manya
Technická podpora, poradenství a projektování v oblasti poč. sítí Technická podpora, poradenství a projektování v oblasti poč. sítí
Šetřete svůj čas a místo hledání informací na Internetu si nechte nastavit zařízení dle Vašich požadavků od odborníků nebo využijte možnosti odborné konzultace.
SUPPORT-ALL porovnat
990Kč / 1.198Kč
manya
GentleBOX JE-300 outdoor krabice vč. úchytu na stožár GentleBOX JE-300 outdoor krabice vč. úchytu na stožár
GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. Výhodou boxu je snadná montáž a velikost umožňující instalaci i rozměrnějších zařízení.
JE-300 porovnat
682Kč / 825Kč
manya
Gigabit PoE injector Gigabit PoE injector
Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení RB800. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gbps.
GBPOE porovnat
109Kč / 134Kč
manya
R52n-M miniPCI karta 802.11n, Atheros AR9220 (2,4/ 5 GHz) R52n-M miniPCI karta 802.11n, Atheros AR9220 (2,4/ 5 GHz)
Karta s plnou podporou standardu 802.11a/b/g/n postavená na kvalitním chipsetu Atheros AR9220 a podporuje přenosové rychlosti až 300 Mbps. Velkým plusem je integrovaná ochrana proti přepětí na anténních MMCX výstupech.
R52N-M porovnat
584Kč / 708Kč
ext
Kovový indoor case pro RB450 a RB850Gx2 Kovový indoor case pro RB450 a RB850Gx2
Kovový kryt pro RB150, RB450/G a RB850Gx2.
CA/450-L porovnat
132Kč / 160Kč
manya
RB800 256 MB RAM, 800 MHz, 4x miniPCI, 3x LAN, vč. L6 - výprodej RB800 256 MB RAM, 800 MHz, 4x miniPCI, 3x LAN, vč. L6 - výprodej
VÝPRODEJ. JEDNÁ SE O POUŽITÉ, PLNĚ FUNKČNÍ ZBOŽÍ. Velmi výkonný RouterBoard pro Vaši WIFi síť. Nová řada navyšuje rychlost procesoru a zvětšuje velikost paměti. Součástí RB800 je i naistalovaný Mikrotik v4 s licencí L6.
VYP_RB800 porovnat
2.430Kč / 2.942Kč
few
R52Hn miniPCI karta 802.11n, Atheros AR9220 (2,4/ 5 GHz, 25 dBm) - výprodej R52Hn miniPCI karta 802.11n, Atheros AR9220 (2,4/ 5 GHz, 25 dBm) - výprodej
VÝPRODEJ - jedná se o servisované/použité zboží. Karta má zvýšený vysílací výkon (25 dBm) a plnou podporu standardu 802.11a/b/g/n. Podporuje přenosové rychlosti až 300 Mbps. Velkým plusem je integrovaná ochrana proti přepětí na anténním výstupu.
VYP_R52HN porovnat
790Kč / 958Kč
few
RB951Ui-2HnD 128 MB RAM, 600 MHz, 5x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4 RB951Ui-2HnD 128 MB RAM, 600 MHz, 5x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4
RB951Ui-2HnD vycházi z nové řady RouterBoardů s PoE výstupem na ethernetu. Lze tak po kabelu napájet další zařízení. Velkou předností je integrovaná výkonná Wi-Fi karta a USB port pro připojení externího úložiště či 3G modemu.
RB951Ui-2HnD porovnat
1.072Kč / 1.299Kč
manya
SXT SA5 sektorová anténa 90°, 14 dBi,  MIMO 2x2, 30 dBm, 802.11a/n, Gbit LAN, L4 (5GHz) SXT SA5 sektorová anténa 90°, 14 dBi, MIMO 2x2, 30 dBm, 802.11a/n, Gbit LAN, L4 (5GHz)
Kompletní outdoorové klientské řešení SXT SA5 (RBSXTG5HPND-SAr2) s vysokým výkonem. Hlavní předností zařízení je integrovaná sektorová anténa, gigabitový port, podpora 802.11n a licence L4. Ideálně se tak hodí jako AP pro vykrytí klientů v okruhu 90°.
RBSXTG5HPND-SAr2 porovnat
1.683Kč / 2.038Kč
out
BaseBox 5 - venkovní AP / hotspot 2x2 MIMO, 802.11a/n, 3G, USB, POE, L4 BaseBox 5 - venkovní AP / hotspot 2x2 MIMO, 802.11a/n, 3G, USB, POE, L4
Precizní venkovní jednotka RB912UAG-5HPnD-O ideální pro pokrytí venkovních prostor. Jednotka pracuje s rychlým standardem 802.11n. Velkou předností je možnost rozšíření o miniPCI-e kartu, lze tak vytvořit dva nezávislé hotspot body.
RB912UAG-5HPnD-O porovnat
1.648Kč / 1.996Kč
ext
RB2011UiAS-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, USB, PoE, L5 RB2011UiAS-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, USB, PoE, L5
RB2011UiAS-IN se ideálně hodí pro zakončení či rozvod optické trasy ať už v domácnosti nebo v kanceláři. Hlavní předností je velmi dobrý poměr cena/výkon, výstup PoE napájení, kterým lze napájet další zařízení a USB port pro připojení 3G modemu.
RB2011UiAS-IN porovnat
2.176Kč / 2.635Kč
ext
RB2011iL-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, case, L4 RB2011iL-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, case, L4
RouterBoard RB2011iL-IN se vzhledem ke skvělému poměru cena/výkon hodí do každé domácnosti. Velkou předností je 5 Gbitových portů a PoE výstup, který umožňuje napájet další zařízení. Jednotka se dodává kompletní vč. zdroje a licence L4.
RB2011iL-IN porovnat
1.850Kč / 2.240Kč
ext
Cloud Core Router CCR1036, 8x Gbit LAN, 2x 10 Gbit SFP+ port, 4GB, dotykové LCD, L6 Cloud Core Router CCR1036, 8x Gbit LAN, 2x 10 Gbit SFP+ port, 4GB, dotykové LCD, L6
Velmi výkonný router od Mikrotiku s 36-ti jádry. Celková propustnost je až 16 Gbit/s. Je osazen dvěma 10 Gbit SFP+ sloty pro miniGBIC moduly. Ideální řešení pro poskytovatele internetu, kteří potřebují opravdu výkonné řešení, za přijatelnou cenu.
CCR1036-8G-2S porovnat
19.540Kč / 23.645Kč
few
S+31DLC10D 10 Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP) S+31DLC10D 10 Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP)
MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Tento modul od Mikrotiku umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit na vzdálenost 10 km. Hodí se pro dlouhé optické trasy.
RB-SFP-SM-LC-10 porovnat
2.589Kč / 3.135Kč
ext
RB2011UiAS-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, microUSB, SFP, do racku, PoE, L5  RB2011UiAS-RM 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, microUSB, SFP, do racku, PoE, L5
RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBoard určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití.
RB2011UiAS-RM porovnat
2.116Kč / 2.562Kč
otw
12-portový gigabitový pasivní POE injektor panel - stíněný 12-portový gigabitový pasivní POE injektor panel - stíněný
Profesionální panel, který v sobě integruje 12 gigabitových pasivní PoE injektorů a je tak vhodný pro napájení až dvanácti zařízení s integrovaným PoE splitterem. Rozsah napětí je 24 - 57V.
POE-PAN12-GB porovnat
1.711Kč / 2.072Kč
manya
RB2011UiAS-2HnD-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, WiFi 2.4Ghz, SFP, USB, case, PoE, L5 RB2011UiAS-2HnD-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, WiFi 2.4Ghz, SFP, USB, case, PoE, L5
RB2011UiAS-2HnD-IN je prvním RouterBoardem s dotykovým LCD displejem. Výborně se hodí do menších kanceláří, podniků i do domácností. RouterBoard má integrovanou velmi rychlou duální Wi-Fi kartu a je vybaven slotem pro připojení optického modulu.
RB2011UiAS-2HnD-IN porovnat
2.298Kč / 2.782Kč
manya
Cloud Core Router CCR1036, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, 4GB, dotykové LCD, vč. L6 - výprodej Cloud Core Router CCR1036, 12x Gbit LAN, 4x Gbit SFP port, 4GB, dotykové LCD, vč. L6 - výprodej
Servisované zboží, plně funkční, bez příslušenství. Super výkonný router od Mikrotiku s 36-ti jádry! Dokáže zpracovat až 8 milionů paketů za sekundu s celkovou propustností až 16 Gbit/s. Cloud Core Router je plně gigabytový v provedení rack 1U.
VYP_CCR1036-12G-4S porovnat
15.750Kč / 19.059Kč
few
RB2011iLS-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, case, PoE, L4 RB2011iLS-IN 5x Gbit LAN, 5x 100 Mbit LAN, SFP, case, PoE, L4
RouterBoard řady RB2011 je osazen 5x Gbit ethernetovými porty, 5x 100 Mbit porty a 1x Gbit SFP portem. Ideálně se tak hodí pro zakončení či rozvod optické trasy ať už v domácnosti nebo v kanceláři. Velkou předností je PoE výstup.
RB2011iLS-IN porovnat
1.950Kč / 2.361Kč
out
R11e-2HPnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n, Atheros AR9580 (2,4 GHz) R11e-2HPnD miniPCI-e karta 802.11b/g/n, Atheros AR9580 (2,4 GHz)
ROZBALENO. MiniPCI-e Karta s podporou standardu 802.11b/g/n postavená na kvalitním chipsetu Atheros AR9580. Velkým plusem je integrovaná ochrana proti přepětí na anténních MMCX výstupech.
R11e-2HPnD porovnat
657Kč / 797Kč
few
Cloud Core Router CCR1016, 12x SFP, 1x SFP+, dotykové LCD, Dual PSU, L6 Cloud Core Router CCR1016, 12x SFP, 1x SFP+, dotykové LCD, Dual PSU, L6
Pouze na objednávku (dodání 2-3 týdny). Super výkonný router od Mikrotiku s 16-ti jádry! Cloud Core Router je dodáván v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U. Nabízí 12 SFP portů plus 1x SFP+ port. Je tak ideální pro rozvod optické trasy.
CCR1016-12S-1S+ porovnat
13.190Kč / 15.962Kč
few
RB850Gx2 512 MB RAM, Dual Core 533 MHz, 5x Gbit LAN, vč. L5 RB850Gx2 512 MB RAM, Dual Core 533 MHz, 5x Gbit LAN, vč. L5
Jedná se o inovovanou modelovou řadu, která nahrazuje RouterBoard RB450G. RB850Gx2 je osazen výkonným dvoujádrovým procesorem taktovaném na 533 MHz a pamětí o velikosti 512 MB. Součástí desky je i slot pro MicroSD kartu.
RB850G porovnat
2.364Kč / 2.862Kč
ext
Promo: Propiska s logem Mikrotik Promo: Propiska s logem Mikrotik
Propiska s logem od Mikrotiku.....
PROM-PEN-MK porovnat
10,30Kč / 12,46Kč
otw
QRT-5 23dBi MIMO 2x2 anténa + MikroTik RB911G-5HPnD (5GHz) QRT-5 23dBi MIMO 2x2 anténa + MikroTik RB911G-5HPnD (5GHz)
Kompletní outdoorové řešení od Mikrotiku postavené na technologii MIMO 2x2 s RouterBoardem RB911G-5HPnD. Jednotka je navržena tak, aby vyhovovala i náročnějším požadavkům, např. vykrytí vzdálených klientů. Jednotka má integrovanou přepěťovou ochranu.
QRT-5 porovnat
3.116Kč / 3.772Kč
few
RB911-5HnD 600 MHz CPU, 64 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX RB911-5HnD 600 MHz CPU, 64 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX
RB911-5HnD je RouterBoard postavený na výkonném chipsetu Atheros s podporou 802.11a/n 2x2 MIMO. RouterBoard dosahuje reálné přenosvé rychlosti až 150 Mbit. Ideální klientské řešení bez kompromisů. Nespornou předností je integrovaná přepěťová ochrana.
RB911-5HnD porovnat
709Kč / 860Kč
ext
Kovový indoor case pro RB912 Kovový indoor case pro RB912
Kovový kryt pro RB912 od českého výrobce s osmi výstupy na RSMA male.
CA/912 porovnat
127Kč / 154Kč
manya
QRT 2 17dBi MIMO 2x2 anténa + MikroTik RB911G-2HPnD (2,4GHz) QRT 2 17dBi MIMO 2x2 anténa + MikroTik RB911G-2HPnD (2,4GHz)
Outdoorové řešení QRT 2 od Mikrotiku postavené na technologii MIMO 2x2 s RouterBoardem RB911G-2HPnD. Jednotka je navržena tak, aby vyhovovala i náročnějším požadavkům, např. vykrytí vzdálených klientů. Jednotka má integrovanou přepěťovou ochranu.
RBQRTG-2SHPnD porovnat
2.681Kč / 3.246Kč
few
RB260GSP nastavitelný 5-portový gigabit switch, SFP port, PoE RB260GSP nastavitelný 5-portový gigabit switch, SFP port, PoE
RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch se SFP portem, který je poháněný výkonným chipsetem Atheros. Velkou předností je možnost rozšíření o optický modul a PoE výstupy. Lze tak po PoE nápájet až 4 další zařízení.
RB260GSP porovnat
1.004Kč / 1.217Kč
manya
SXT SA5 ac, sektorová anténa 90°, 13 dBi, MIMO 2x2, 30 dBm, 802.11a/n/ac, Gbit LAN, L4 (5GHz) SXT SA5 ac, sektorová anténa 90°, 13 dBi, MIMO 2x2, 30 dBm, 802.11a/n/ac, Gbit LAN, L4 (5GHz)
Mikrotik představuje jednotky s novým super rychlým standardem 802.11ac. RBSXTG-5HPacD-SA je venkovní jednotka s 90° sektorovou anténou. Díky zvětšení šířky pásma a nové modulaci je možné přenášet data rychlostí až 866 Mbps!
RBSXTG-5HPacD-SA porovnat
2.081Kč / 2.520Kč
manya
RB911G-5HP - NetBox5, venkovní AP, 2x RSMA, 802.11ac, L4 (5GHz) RB911G-5HP - NetBox5, venkovní AP, 2x RSMA, 802.11ac, L4 (5GHz)
Mikrotik představuje jednotky s novým super rychlým standardem 802.11ac. RB911G-5HPacD-O je venkovní jednotka s výstupem na ext. anténou. Díky zvětšení šířky pásma a nové modulaci je možné přenášet data rychlostí až 866 Mbps!
RB911G-5HPacD-O porovnat
2.005Kč / 2.428Kč
ext
R11e-5HacD miniPCI-e karta 802.11ac, 2 x MMCX, Atheros (5 GHz) R11e-5HacD miniPCI-e karta 802.11ac, 2 x MMCX, Atheros (5 GHz)
R11e-5HacD je miniPCI-e karta s podporou super rychlého standardu 802.11ac. Jedná se tak o ideální upgrade Vaší sítě. Jednoduše kartu vložíte do RouterBoardu a zrychlíte síť. Karta je kompatibilní se všemi RouterBoardy se slotem miniPCI-e.
R11e-5HacD porovnat
907Kč / 1.099Kč
out
RB911G-5HPacD 720 MHz CPU, 128 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX RB911G-5HPacD 720 MHz CPU, 128 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX
RB911G-5HPacD je RouterBoard postavený na výkonném procesoru Atheros s integrovaným 5 GHz MIMO rádiem (2 x MMCX konektor) a Gbit LAN portem a podporou standardu 802.11ac. Velkou předností je integrovaná přepěťová ochrana. Obsahuje licenci RouterOS L3.
RB911G-5HPacD porovnat
1.403Kč / 1.699Kč
manya
RB922UAGS-5HPacD 720 MHz, 128 MB RAM, 1x LAN, 1x SFP, 1x 5GHz 802.11ac 2x MMCX, L4 RB922UAGS-5HPacD 720 MHz, 128 MB RAM, 1x LAN, 1x SFP, 1x 5GHz 802.11ac 2x MMCX, L4
RB922UAGS-5HPacD je velmi dobře vybavený RouterBoard a navíc s podporou nového standardu 802.11ac. Lze je rozšířit o optický modul, miniPCI-e kartu a SIM kartu. RouterBoard podporuje 3G/4G modemy a lze k němu připojit i externí paměť.
RB922UAGS-5HPacD porovnat
1.783Kč / 2.159Kč
manya
RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP
Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení.
RBFTC11 porovnat
682Kč / 827Kč
manya
BaseBox 2 - venkovní AP / hotspot 2x2 MIMO, 802.11g/n, 3G, USB, POE, L4 BaseBox 2 - venkovní AP / hotspot 2x2 MIMO, 802.11g/n, 3G, USB, POE, L4
Precizní venkovní jednotka RB912UAG-2HPnD-O ideální pro pokrytí venkovních prostor. Jednotka pracuje s rychlým standardem 802.11n. Velkou přednsotí je možnost rozšíření o miniPCI-e kartu, lze tak vytvořit dva nezávislé hotspot body.
RB912UAG-2HPnD-O porovnat
1.825Kč / 2.210Kč
ext
SXT 2, anténa 60°, 10 dBi, MIMO 2x2, 32 dBm, Gbit LAN, 802.11b/g/n, L4 (2,4 GHz) SXT 2, anténa 60°, 10 dBi, MIMO 2x2, 32 dBm, Gbit LAN, 802.11b/g/n, L4 (2,4 GHz)
Oproti základní verzi má SXTG-2HnD navíc Gigabitový ethernetový port. Obsahuje RouterBoard s integrovaným 2,4 GHz modulem 802.11b/g/n (MIMO2x2). Jednotku stačí pouze umístit na stožár a připojit UTP kabel. Jednotka je dodávána s RouterOS Mikrotik V5 L4.
RBSXTG-2HnD porovnat
1.415Kč / 1.714Kč
few
Indoor case StationBox InSpot určený pro RouterBoardy Indoor case StationBox InSpot určený pro RouterBoardy
StationBox InSpot je indoorový box navržený jako elgantní držák pro RouterBoardy od Mikrotiku. Kompatibilní je s Routerboardy řady 912, 911, 711, 411, ale také s RouterBoardy 751 a 951.
SBX-INSPOT porovnat
253Kč / 306Kč
manya
RB941-2nD hAP lite classic 32 MB RAM, 650 MHz, 4x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4 RB941-2nD hAP lite classic 32 MB RAM, 650 MHz, 4x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4
RB941-2nD řady hAP lite classic je šikovný domácí router. Kromě výborné ceny router nabízí pokročilé funkce nastavení. Velkým plusem je také nízká spotřeba díky které lze zařízení nápájet přes USB kabel. RouterBoard je dodáván vč. licence L4.
RB941-2nD porovnat
405Kč / 492Kč
manya
Cloud Core Router CCR1072, 8x SFP+, 1x Gbit LAN, 16 GB, 2x USB, dotykové LCD, Dual PSU, L6 Cloud Core Router CCR1072, 8x SFP+, 1x Gbit LAN, 16 GB, 2x USB, dotykové LCD, Dual PSU, L6
Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ je nejvýkonější zařízení od Mikrotiku. Je určený pro datová centra a firmy s vysokými nároky na výkon sítě. Cloud Core Router má 16 Gbit ECC RAM a dokáže zpracovat přes 120 milionů paketů za sekundu!
CCR1072-1G-8S+ porovnat
53.880Kč / 65.197Kč
out
QRT 5 ac 24dBi MIMO 2x2 anténa + MikroTik RB911G-5HPacD (5GHz) QRT 5 ac 24dBi MIMO 2x2 anténa + MikroTik RB911G-5HPacD (5GHz)
Kompletní outdoorové řešení od Mikrotiku postavené na technologii MIMO 2x2 s RouterBoardem RB911G-5HPacD. Jednotka je navržena tak, aby vyhovovala i náročnějším požadavkům, např. vykrytí vzdálených klientů. Jednotka má integrovanou přepěťovou ochranu.
RB911G-5HPacD-QRT porovnat
3.540Kč / 4.285Kč
ext
DynaDish 5 - outdoor klient, anténa 25 dBi, 8°, 802.11ac, L3 (5GHz) DynaDish 5 - outdoor klient, anténa 25 dBi, 8°, 802.11ac, L3 (5GHz)
DynaDish 5 je jednotka s podporou super rychlého standardu 802.11ac. Jedná se o venkovní jednotku s anténou. Díky zvětšení šířky pásma a nové modulaci je možné přenášet data rychlostí až 866 Mbps! Jednotka je dodávána s licencí L3.
RBDynaDishG-5HacD porovnat
2.772Kč / 3.356Kč
manya
RB750r2 hEX lite 64 MB RAM, 850 MHz, 5x LAN, vč. L4 RB750r2 hEX lite 64 MB RAM, 850 MHz, 5x LAN, vč. L4
MikroTik RB750r2 řady hEX lite je nástupcem oblíbeného RouterBoardu RB750. Oproti předchozímu modelu má rychlejší procesor, novější verzi BIOSu a dodává se včetně plastového krytu a zdroje. Velkou výhodou routeru je nízká spotřeba, která je pouhé 2 W.
RB750r2 porovnat
765Kč / 927Kč
manya
RB951Ui-2nD hAP 64 MB, 650 MHz, 5x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4 RB951Ui-2nD hAP 64 MB, 650 MHz, 5x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4
RB951Ui-2nD vychází z nové řady hAP. Velkou předností je integrovaná Wi-Fi karta, USB port pro připojení externího úložiště či 3G modemu a vysoký výkon za příznivou cenu.
RB951Ui-2nD porovnat
795Kč / 964Kč
manya
PowerBox 64 MB RAM, 650 MHz, 5x LAN, PoE in/out vč. L4 PowerBox 64 MB RAM, 650 MHz, 5x LAN, PoE in/out vč. L4
PowerBox je venkovní RouterBoard s PoE výstupy. Na portech 2-5 lze zapnout PoE výstup a napájet tak až 4 další zařízení. Odpadají tak starosti s více zdroji a UTP kabely. Nová verze r2 má výkonnější procesor.
RB750P-PBr2 porovnat
1.232Kč / 1.493Kč
manya
mANTBox 15s anténa MIMO 15 dBi, 120° + RB921 802.11a/n/ac (5 GHz) mANTBox 15s anténa MIMO 15 dBi, 120° + RB921 802.11a/n/ac (5 GHz)
mANTBox je sektorová anténa od Mikrotiku s integrovanou jednotkou. Velkou předností je podpora standardu 802.11a/n/ac. Jednotka s anténou vykryje pásmo v úhlu 120° a se ziskem 15 dBi je vhodná pro klienty do 1 km.
RB921GS-5HPacD-15S porovnat
2.552Kč / 3.090Kč
manya
S-RJ01 RJ45 10/100/1000M copper modul (SFP) S-RJ01 RJ45 10/100/1000M copper modul (SFP)
Modulární jednotka určená pro Cloud Core Routery. RB-S-RJ01 umožňuje do SFP portu vložit zdířku pro konektor RJ45. V případě Cloud Core Routeru CCR1072-1G-8S+ tak lze jednotku osadit až 8 moduly RJ45.
RB-S-RJ01 porovnat
510Kč / 619Kč
otw
wAP venkovní AP, všesměrová anténa 2 dBi, 1x LAN, L4 (2.4GHz) - bílá wAP venkovní AP, všesměrová anténa 2 dBi, 1x LAN, L4 (2.4GHz) - bílá
Ideální AP pro pokrytí zahrady, verandy a jiných venkovních prostor. AP lze velmi jednoduše připevnit na stěnu a zajistit tak přístup k internetu na libovolném místě. Velkou předností je voděodolný kryt a integrovaná všesměrová anténa.
RBwAP2nD porovnat
770Kč / 934Kč
few
RB941-2nD-TC hAP lite 32 MB RAM, 650 MHz, 4x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11b/g/n, L4 RB941-2nD-TC hAP lite 32 MB RAM, 650 MHz, 4x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11b/g/n, L4
Designově povedený Router od Mikrotiku. Velkou předností je integrovaná Wi-Fi karta, vysoký výkon a velmi nízká spotřeba. Router podporuje moderní zabezpečení WPS.
RB941-2nD-TC porovnat
400Kč / 486Kč
manya
wAP venkovní AP, všesměrová anténa 2 dBi, 1x LAN, L4 (2.4GHz) - černá  wAP venkovní AP, všesměrová anténa 2 dBi, 1x LAN, L4 (2.4GHz) - černá
Ideální AP pro pokrytí zahrady, verandy a jiných venkovních prostor. AP lze velmi jednoduše připevnit na stěnu a zajistit tak přístup k internetu na libovolném místě. Velkou předností je voděodolný kryt a integrovaná všesměrová anténa.
RBwAP2nD-BE porovnat
800Kč / 970Kč
ext
GentleBOX JR-200 hliníkový outdoor box k parabolám PAR-24, PAR-29 GentleBOX JR-200 hliníkový outdoor box k parabolám PAR-24, PAR-29
JR-200 ALU je kompletní a ideální celohliníkový venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. Tento box je určený pro umístění přímo na parabolu antény! Montážní díly pro úchyt AP nebo RouterBoardu jsou součástí dodávky.
JR-200-ALU porovnat
1.069Kč / 1.293Kč
manya
CA411-711 - indoor case pro RB411, RB911, RB711, RB912 a RB922 CA411-711 - indoor case pro RB411, RB911, RB711, RB912 a RB922
Precizně provedený originální hliníkový vnitřní kryt pro RB411, RB911, RB711, RB912 a RB922.
CA411-711 porovnat
281Kč / 340Kč
ext
MikroTik správce síťového provozu MikroTik správce síťového provozu
MTCTCE - MikroTik Certified Traffic Control Engineer (Správce síťového provozu).
SKOLENI-MTCTCE porovnat
3.990Kč / 4.828Kč
na dotaz
MikroTik expert na bezdratová rozhraní MikroTik expert na bezdratová rozhraní
MTCWE - MikroTik Certified Wireless Engineer (Expert na bezdrátová rozhraní).
SKOLENI-MTCWE porovnat
3.990Kč / 4.828Kč
na dotaz
RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac, 720 MHz, 5x LAN, 2,4 GHz, 5 GHz 802.11b/g/n/a/ac, L4 RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac, 720 MHz, 5x LAN, 2,4 GHz, 5 GHz 802.11b/g/n/a/ac, L4
RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac je dual band Wi-Fi router. Hlavní předností je podpora pásma 2,4 GHz i 5 GHz a to v super rychlém standardu 802.11n/ac a podpora optického modulu. Výborný router do domácnosti i kanceláře.
RB962UiGS-5HacT2HnT porovnat
2.288Kč / 2.770Kč
manya
Metal 52 ac outdoor AP/klient 2,4/5 GHz (802.11b/g/n/a/ac), 1x LAN, 64MB, L4 Metal 52 ac outdoor AP/klient 2,4/5 GHz (802.11b/g/n/a/ac), 1x LAN, 64MB, L4
Outdoorová jednotka v robustním provedení navíc s velmi vysokým výkonem a podporou standardů 802.11b/g/n/a/ac. Svojí konstrukcí se hodí do extrémních podmínek. Díky integrovanému ukazateli intenzity signálu lze přímo na místě správně nasměrovat anténu.
RBMetalG-52SHPacn porovnat
2.107Kč / 2.551Kč
ext
RB750UPr2 hEX PoE lite 64 MB RAM, 650 MHz, 5x LAN,1x USB, PoE vč. L4 RB750UPr2 hEX PoE lite 64 MB RAM, 650 MHz, 5x LAN,1x USB, PoE vč. L4
RB750UPr2 má 4 PoE porty (porty 2-5). Lze tak napájet např. další AP nebo routery. Díky USB portu lze zařízení rozšířit např. o externí disk. RouterBoard je dodáván s licencí L4.
RB750UPr2 porovnat
1.068Kč / 1.294Kč
out
GPON ONT modul (SFP) GPON ONT modul (SFP)
Jedná se o zařízení kompatibilní se všemi RouterBoardy, které mají SFP port. Velkou předností je snadné nastavení, stačí pouze vložit do RouterBoardu. Veškeré nastavení se provádí na straně poskytovatele internetu.
RB-GPON porovnat
1.576Kč / 1.909Kč
few
Cloud Router Switch CRS212, 10x SFP, 1x SFP+, 1x LAN Gbit,  dotykové LCD, vč. L5 Cloud Router Switch CRS212, 10x SFP, 1x SFP+, 1x LAN Gbit, dotykové LCD, vč. L5
Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN nabízí skvělý poměr cena/výkon. Dodáván je v hliníkovém indoor case a nabízí 10x SFP, 1x SFP+ a 1x Gbit ethernetový port. Je tak ideální pro rozvod optické trasy.
CRS212-1G-10S-1S+IN porovnat
3.913Kč / 4.737Kč
ext
911 Lite5 ac 600 MHz CPU, 64 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX 911 Lite5 ac 600 MHz CPU, 64 MB RAM, 1x LAN, 1x 5 GHz, L3, 2x MMCX
RouterBoard 911 Lite5 ac je postavený na výkonném chipsetu Atheros 2x2 MIMO. Jedná se ideální klientské řešení bez kompromisů. Nespornou předností je integrovaná přepěťová ochrana a podpora nového standardu 802.11ac
RB911-5HacD porovnat
791Kč / 959Kč
otw
RB3011UiAS-RM 10x Gbit LAN, USB 3.0, SFP, do racku, PoE, L5  RB3011UiAS-RM 10x Gbit LAN, USB 3.0, SFP, do racku, PoE, L5
RB3011UiAS-RM je výkonný RouterBoard určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, USB port verze 3.0 pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití.
RB3011UiAS-RM porovnat
3.166Kč / 3.833Kč
manya
Polohovatelný držák pro venkovní jednotku LHG Polohovatelný držák pro venkovní jednotku LHG
Velmi praktický držák pro jednotku LHG. Držák lze připevnit jak na stožár či konzoli, tak i na zeď. Díky dvěma kloubům je polohovatelný do všech směrů. Velkou předností je nízká hmotnost držáku, velmi odolný materiál a vysoká životnost.
RB-QMP-LHG porovnat
121Kč / 146Kč
manya
SXT Lite5 ac, anténa 28°, 16 dBi, MIMO 2x2, 29 dBm, 802.11a/n/ac, L3 (5GHz) SXT Lite5 ac, anténa 28°, 16 dBi, MIMO 2x2, 29 dBm, 802.11a/n/ac, L3 (5GHz)
RBSXT5HacD2n je venkovní klientská jednotka s 28° anténou. Jednotka je naprosto ideální pro spoj PtP a nebo jako koncový bod. Předností je podpora standardu 802.11ac.
RBSXT5HacD2n porovnat
1.328Kč / 1.609Kč
na dotaz
R52HnD miniPCI karta 802.11a/b/g/n, Atheros AR9220 (2,4/ 5 GHz, 26 dBm) R52HnD miniPCI karta 802.11a/b/g/n, Atheros AR9220 (2,4/ 5 GHz, 26 dBm)
Karta má zvýšený vysílací výkon (26 dBm) a plnou podporu standardu 802.11a/b/g/n. Je postavena na kvalitním chipsetu Atheros AR9220 a podporuje přenosové rychlosti až 300 Mbps. Velkým plusem je integrovaná ochrana proti přepětí na anténním výstupu.
R52HnD porovnat
812Kč / 984Kč
manya
RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite, 650 MHz, 5x LAN, 2,4 GHz, 5 GHz 802.11b/g/n/a/ac, L4 RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite, 650 MHz, 5x LAN, 2,4 GHz, 5 GHz 802.11b/g/n/a/ac, L4
RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite je dual band Wi-Fi router. Hlavní předností je podpora pásma 2,4 GHz i 5 GHz a to v super rychlém standardu 802.11n/ac. Výborný router do domácnosti i kanceláře.
RB952Ui-5ac2nD porovnat
867Kč / 1.051Kč
manya
Promo: Tričko s logem Mikrotik, velikost XL  Promo: Tričko s logem Mikrotik, velikost XL
Tričko s logem Mikrotik, velikost trička je XL.
PROM-T-SHIRT-MK porovnat
124Kč / 150Kč
manya
RouterBoard SXT LTE pro síť LTE/4G, 9dBi, 1800MHz a 2600 Mhz RouterBoard SXT LTE pro síť LTE/4G, 9dBi, 1800MHz a 2600 Mhz
SXT LTE je venkovní jednotka s integrovaným kvalitním LTE modemem Cat3 umožňující přenosové rychlosti až 100Mbit/s v pásmu 1800MHz a 2600 Mhz. Nová revize už je i pro síťě LTE/4G/3G/2G.
RBSXTLTE3-7 porovnat
2.445Kč / 2.960Kč
few
OEM Mikrotik CHR P1 licence OEM Mikrotik CHR P1 licence
Licence Cloud Hosted Router (CHR) je určená pro instalace do virtuálního prostředí (VMWare, Hyper-V, VirtualBox, KVM a další). Licence P1 má limit rychlosti 1 Gbit pro upload na rozhraní a vychází z licence L4.
OEM-MK-P1 porovnat
748Kč / 905Kč
manya
NanoBracket SXT- držák k Routerboardu SXT NanoBracket SXT- držák k Routerboardu SXT
Nanobracket SXT je praktický držák speciálně vyvinutý pro RouterBoard SXT od Mikrotiku. Držák NanoBracket SXT umožňuje instalaci na stěnu nebo na stožár.
NB-SXT-LIGHT porovnat
121Kč / 148Kč
manya
S+DA0003 1/10 Gigabit MiniGBIC modul, 3m (SFP/SFP+) S+DA0003 1/10 Gigabit MiniGBIC modul, 3m (SFP/SFP+)
RB-S-DA0003 je ideální řešení pro propojení dvou zařízení s portem SFP či SFP+. Potřebujete-li v racku propojit dva Cloud Core Routery, jedná se o nejefektivnější řešení, jak z hlediska technologie, tak i ceny.
RB-S-DA0003 porovnat
647Kč / 785Kč
otw
mAP lite 650 MHz, 64 MB RAM, 1x LAN, 802.11n, vč. L4 mAP lite 650 MHz, 64 MB RAM, 1x LAN, 802.11n, vč. L4
Miniaturní AP od Mikrotiku, které se skvěle hodí jak do domácnosti, tak i do kanceláře. Mezi přednosti patří výkonná integrovaná Wi-Fi, podpora PoE ve standardu 802.3af a podpora USB napájení.
RBmAPL-2nD porovnat
466Kč / 566Kč
otw
Promo: Nálepka s logem Mikrotik Promo: Nálepka s logem Mikrotik
Nálepka s logem Mikrotik. Různé barvy.
PROM-ST-MK porovnat
5,30Kč / 6,41Kč
manya
MikroTik uvodní teoretická část MikroTik uvodní teoretická část
Školení je rozdělené do dvou částí, které probíhají ve dvou dnech.
SKOLENI-MTCNA-T porovnat
2.490Kč / 3.013Kč
na dotaz
MikroTik uvodní praktická část MikroTik uvodní praktická část
Školení je rozdělené do dvou částí, které probíhají ve dvou dnech.
SKOLENI-MTCNA-P porovnat
3.490Kč / 4.223Kč
na dotaz
LHG 5 - outdoor klient, anténa 24,5 dBi, 7°, 802.11a/n, L3 (5GHz) LHG 5 - outdoor klient, anténa 24,5 dBi, 7°, 802.11a/n, L3 (5GHz)
Výborná jednotka za skvělou cenu. LHG 5 je venkovní jednotka se 7° anténou, díky které se hodí, jak pro vzdáleněnjší klienty, tak i pro dlouhé spoje bod-bod. Jednotka má velmi pěkný design s výbornými parametry.
RBLHG-5nD porovnat
1.047Kč / 1.269Kč
otw
S+DA0001 1/10 Gigabit MiniGBIC modul, 1m (SFP/SFP+) S+DA0001 1/10 Gigabit MiniGBIC modul, 1m (SFP/SFP+)
RB-S-DA0001 je ideální řešení pro propojení dvou zařízení s portem SFP či SFP+. Potřebujete-li např. v racku propojit dva Cloud Core Routery, jedná se o nejefektivnější řešení, jak z hlediska technologie, tak i ceny.
RB-S-DA0001 porovnat
511Kč / 620Kč
otw
4 dBi všesm. vnitřní anténa, MMCX (2,4/ 5 GHz) 4 dBi všesm. vnitřní anténa, MMCX (2,4/ 5 GHz)
Anténka od Mikrotiku vhodná pro zvýšení dosahu WiFi komponent používaných ve vnitřním prostředí. Předpokládaný dosah cca 150 m. Anténka je zakončená konektorem MMCX.
ACSWIM4 porovnat
175Kč / 218Kč
manya
OEM Mikrotik CHR P10 licence OEM Mikrotik CHR P10 licence
Licence Cloud Hosted Router (CHR) je určená pro instalace do virtuálního prostředí (VMWare, Hyper-V, VirtualBox, KVM a další). Licence P10 má limit rychlosti 10 Gbit pro upload na rozhraní a vychází z licence L5.
OEM-MK-P10 porovnat
1.463Kč / 1.770Kč
manya
Strana 1 / 2
Třídit podle:
  Název|   Cena|
Položek na stranu:
24 | 48 | 100 |
Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste Fulltextové vyhledávání v celém e-shopu
Příliš mnoho výsledků? Zkuste zpřesnit svůj dotaz a použijte
Detailní vyhledávání