Vyhledávání


Technická podpora

WiFi / LAN Baterie a nabíjení Fotovoltaika Elektrická kola EVBIKE Alarmy, IP kamery a nahrávání

Více informací o struktuře technické podpory i4wifi, jak funguje, co od ní očekávat, jaké jsou podmínky, se dozvíte na této stránce.
Více informací o mimozáručním servisu, ceníku servisních a administrativních prací, ekologické likvidaci, postupech na zjištění přepětí, se dozvíte na této stránce.

Naposledy přidané články:

V principu lze a to na vstupu mikroměniče, který pracuje s rozsahem napětí vhodným pro 60ti článkové solární panely tj. se vstupním napětím kolem 35V. Tak lze použít akumulátory s napětím 36V tj 3ks 12V akumulátorů zapojených do série (i s pojistkou).

Pro správnou funkci je však nezbytné zapojit solární regulátor, který napětí 36V podporuje a zde se jedná o regulátory z vyšší cenové třídy např iTracer IT4415ND. Instalce se tak prodražuje a navíc se ztrácí jedna z výhod mikroměničů - venkovní instalace přímo na panel.

   ....(více).
   ....(více).

LAN ovladač je vzhledem ke své ceně a schopnostem zařízení s obrovským potenciálem použití a zjistili to již i naši zákazníci, kteří jej používají průmyslově ve svých výrobcích. Na následujícíh fotkách je využit v high endových záložních zdrojích pro kompletní monitoring a zasílání zpráv o stavu záložního systému.

 

Kompletní sortiment včetně rozšíření a senzorů naleznete v kategorii IoT.

Solární panely od výkonu 100Wp a flexibilní solární panely jsou zakončené konektory MC4.

Solární regulátory mají šroubovací svorky pro připojení otevřených konců vodičů.

Jednou z možností propojení je použít solární kabely s instalačními konektory MC4.

Druhou jednodušší možností je použití prodlužovacích kabelů s konektory MC4. Pokud kabel v polovině přestřihnete, získáte tak dva kabely s koncovkami MC4 male a female pro připojení k solárnímu panelu a na druhé straně otevřené vodiče pro připojení do regulátoru nebo pro spojení s delším kabelem v elektroinstlační krabici.

   ....(více).

Malware VPNfilter objevený bezpečostním týmem Talos využívá již dříve objevené bezpečnostní chyby http serveru a s novými verzemi Mikrotiku 6.38.5+ nebezpečí v zásadě nehrozí. Je důležité mít také bezpečně nastavený RouterOS. Mikrotik přímo doporučuje následující: https://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:Securing_Your_Router 
Obdobná pravidla v zásadě platí i pro Ubiquiti, tj. dobře zabezpečená/nastavená síť. Jinak zařízení s airOS v6.1.3 nebo v8.4.3 a vyšší tj 6 měsíců staré verze jsou ověřené, že VPNfilteru umí odolat.


   ....(více). Zobrazit vše (229)