Vyhledávání


Technická podpora

WiFi / LAN Baterie a nabíjení Fotovoltaika Elektrická kola EVBIKE Alarmy, IP kamery a nahrávání

Více informací o struktuře technické podpory i4wifi, jak funguje, co od ní očekávat, jaké jsou podmínky, se dozvíte na této stránce.
Více informací o mimozáručním servisu, ceníku servisních a administrativních prací, ekologické likvidaci, postupech na zjištění přepětí, se dozvíte na této stránce.

Naposledy přidané články:


Solární regulátory mají obecně přednastavené napěťové úrovně pro běžné typy baterií a stačí zvolit tedy konkrétní typ baterie kde:

Sealed (SLA) jsou hermeticky uzavřené, bezúdržbové a ventilem řízené baterie. Elektrolyt není v tekutém stavu, proto mohou být používány v libovolné pracovní poloze. Jsou nazývány také jako VRLA nebo "suché akumulátory". Nastavení je vhodné také pro AGM baterie.

GEL - Gelové olověné baterie (odnož SLA baterií), kde elektrolyt je vázan ve formě hustého gelu (jejich charakteristika zároveň nejlépe odpovídá i LiFePO4 bateriím)

Flooded - Olověné baterie s tekutým elektrolytem. Vyznačují se tzv sulfatací tj. snížením kapacity při jejím ponechání delší dobu bez cyklování. Z tohoto důvodu je přidána u regulátoru hladina napětí Equalize voltage pro "odsulfátování" baterie. Obecně je tento typ baterii nevhodný jak pro zálohování tak fotovoltaiku a více se používají jako autobaterie.

   ....(více).Výhody a vhodnost použití technologií v tzv. E-bandu pásmu 80 GHz.

Hlavní výhody jsou:

vysoké přenosové kapacity společně s velkou šířkou pásma

odolnost proti rušení ovlivněná i směrovostí spojů

tzv. bezlicenční “volné” pásmo.

Jak to, že frekvence milimetrových vln mohou poskytnout velmi vysoké kapacity?

Prakticky existují dvě kmitočtová pásma, která řadíme mezi milimetrové vlny: pásmo E a pásmo V. E-pásmo poskytuje 10 GHz spektra: 71-76 GHz spárovaného s 81-86 GHz, zatímco V-pásmo má "pouze" 9GHz volného spektra: 57-66 GHz. Ve skutečnosti má každé z těchto pásem více volných kmitočtů než všechna ostatní nelicencovaná pásma dohromady. Tato obrovská šířka pásma umožňuje využít široké kanály, 250MHz, 500MHz nebo dokonce větší. Použití jednoduchých modulačních schémat na těchto kanálech poskytuje spolehlivou kapacitu řádu jednotek Gigabitů za sekundu, což je žádoucí pro celé řady případů spojů.


   ....(více).Routery UniFi Security Gateway podporují funkce IDS (Intrusion Detection System) a IPS (Intrusion Prevention System) chrání vaší síť před útoky a podezřelou aktivitou.

IDS automaticky detekuje hrozby a vytváří upozornění (alert), ale neblokuje.

IPS automaticky detekuje hrozby, pošle upozornění a zablokuje připojení, která by mohla ohrozit vaši bezpečnost.

Nastavení je v záložce SETTINGS -> IPS.

Spuštěním funkce IPS i IDS se zakáže hardware offload a maximální propustnost zařízení je tím omezena na USG: 85Mbps, USG-Pro: 250Mbps, USG-XG-8: 1Gbps.Routery UniFi Security Gateway umožňují blokaci IP adres dle geografie. Lze povolit/blokovat přístupy příchozí/odchozí ze všech IP adres zvolených zemí, může být užitečné při zabránění útoků z neznámých zdrojů.

Nastavení je v záložce SETTINGS -> Routing & Firewall -> GEOIP FILTERING.Trendem v bezdrátových sítích jsou jednotky se standardem 802.11ac. Většina poskytovatelů internetu jsou ve fázi upgradu sítí a díky tomu nabízejí zákazníkům vyšší datové rychlosti. Nejčastěji nasazují novinky od Ubiquiti z řady airMAX ac Gen2 podporující propustnost více než 450 Mbps a navíc nabízejí další vychytávky.

Cover art

Konfigurace bezdrátově přes Wi-Fi

Jednotky airMAX AC Gen2 obsahují dedikované rádio pro bezdrátový přístup. Díky aplikaci UNMS se Vašim technikům výrazně zjednoduší instalace. Pomáhá při zaměření spoje a s konfigurací jednotek pohodlně bez nutnosti připojení kabelem.

   ....(více).Zobrazit vše (214)