Head banner

Připojte klienty v nezarušeném pásmu 60 GHz

Připojte klienty v nezarušeném pásmu 60 GHz
(09.08.2018)
Mikrotik představil novou variantu velmi levné jednotky LHG Lite60 pro připojení klientů v bezlicenčním a nezarušeném pásmu 60 GHz. Jednotka je navržená pro použití s Mikrotik AP RBwAPG-60ad-L4. Na jedno AP lze v úhlu 60° připojit až tři tyto klientské jednotky a to až na vzdálenost 800m. Ideálně se tak hodí do městských zástaveb, kde bývá velké zarušení v pásmu 2,4 i 5 GHz.

Nová zásilka Ubiquiti s airFiber AF-5XHD je skladem

Nová zásilka Ubiquiti s airFiber AF-5XHD je skladem
(03.08.2018)
Právě jsme pro Vás naskladnili novou zásilku Ubiquiti s novinkou airFiber 5XHD postavenou na technologii LTU pro páteřní bezdrátové spoje typu Bod-Bod. Dále klientské jednotky NanoBeam AC Gen2, výkonné AP PrismStation s filtrací airPrism do zarušených oblastí. Pro pasivní optické sítě GPON klientské jednotky UFiber Loco. Dlouho nedostupné 24port UniFi Switch a UniFi Switch XG s centrální správou v UniFi kontroléru. Všechny Ubiquiti produkty, novinky a zboží v akci za zvýhodněnou cenu objednávejte na tomto odkazu.

Vylaďte si interiér s novými kryty pro UniFi nanoHD

Vylaďte si interiér s novými kryty pro UniFi nanoHD
(11.07.2018)
Nejenže jednotky UniFi AP nanoHD oceníte pro jejich bezdrátový výkon s přenosovou rychlostí až 1733 Mbps v pásmu 5GHz a 300 Mbps v pásmu 2,4GHz, ale nově je můžete doplnit o designové kryty s různými vzory. Nové sady 3 kusů krytů jsou v provedení matná černá, dřevo, maskáč, tkanina, mramor, beton, díky tomu skvěle zapadnou do jakéhokoliv prostředí. Nově jsme do nabídky zařadili sady 5 kusů a 20 kusů GPON modulů UFiber Loco a multimode optické patch kabely délky 0,5m, 1m a 2m, které využijete nejen s Ubiquiti produkty.

Rezervujte si nové TwistPort adaptéry od RF elements!

Rezervujte si nové TwistPort adaptéry od RF elements!
(10.07.2018)
Představujeme novou generaci revolučních adaptérů pro TwistPort systém. Jedná se o dva nové produkty, TPA-PAF a TPA-RBC. V prvním případě se jedná o adaptér pro UBNT Rocket Prism 5AC a airFiber 5X/5XHD, kde je možné umístit GPS modul jednotek do vnitřních prostor adaptéru. Druhý hliníkový adaptér je určen pro RouterBoardy řady RB91x, RB71x, RB4xx a RBM11. Následné propojení je řešeno pomocí dvou MMCX pigtailů. Rezervovat novinky.

Nová zásilka s PowerBeam AC ISO Gen2 je skladem

Nová zásilka s PowerBeam AC ISO Gen2 je skladem
(04.07.2018)
Právě jsme pro Vás naskladnili novu zásilku Ubiquiti s novinkou PowerBeam AC ISO Gen2 pro venkovní bezdrátové spoje typu Bod-Bod nebo pro klienty. Dále výkonné AP PrismStation s filtrací airPrism do zarušených oblastí, oblíbené domácí routery airCube, venkovní duální Wi-Fi hotspot UniFi AC Mesh ideální pro Wi-Fi pokrytí kempu, festivalu nebo vaší zahrady. Všechny Ubiquiti produkty, novinky a zboží v akci se zvýhodněnou cenou objednávejte na tomto odkazu.

Mikrotik RouterBoard RB450Gx4

Mikrotik RouterBoard RB450Gx4
(27.06.2018)
Mikrotik vylepšil původní RB450G. Nový RB450Gx4 je osazen 4-jádrovým procesorem s frekvencí 716 MHz, paměť byla rozšířena na 1 GB a vnitřní paměť NAND na 512 MB. Výborně se tak hodí jako firewall pro sítě s internetovou konektivitou do 500 Mbps. RB450Gx4 má shodné rozměry jako jeho předchůdce, a tak lze použít stejný kovový case. Doporučený zdroj je 24V od Mikrotiku.

Začínáte s technologií GPON? Zvolte nové 4-portové UFiber OLT

Začínáte s technologií GPON? Zvolte nové 4-portové UFiber OLT
(26.06.2018)
Plánujete poskytovat svým zákazníkům stabilní vysokorychlostní Internet, IPTV a další služby po optické síti? S novinkou UFiber OLT 4 můžete současně připojit až 512 klientů do vzdálenosti 20 km. UFiber OLT 4 má čtyři GPON porty, jeden SFP+ port a dva porty pro management. Váš klient se tak může připojit rychlostí až 2488 Gbps downstream a 1244 Gbps upstream. Součástí balení je jeden GPON modul UF-GB-B+. Konfigurace pasivní optické sítě UFiber probíhá v intuitivním softwaru UNMS pro centralizovanou správu všech zařízení. Rezervujte si novinku UFiber OLT 4.

MIKROTIK hEX S

MIKROTIK hEX S
(26.06.2018)
Mikrotik představil RouterBoard hEX S, který je ideální pro zakončení optické trasy. Svým výkonem, o který se stará duální procesor taktovaný na 880 MHz, je dostačující i pro malé firmy a díky integrovanému čipu pro hardware acceleration se hodí i jako VPN koncentrátor. RouterBoard podporuje jak pasivní, tak i aktivní PoE 802.3af/at vstup a na jednom portu má i PoE výstup, který se hodí pro připojení AP. hEX S má již předinstalovaný balíček Dude Server a slot microSD pro ukládání dat.
Více...
Nejnovější zboží