Reference

JaryNet
Pan Jaroslav Tkadlec majitel firmy LWT JaryNet s.r.o. píše:
"Děkuji za Váš vstřícný přístup, kterého si velice vážíme. Technici byli již proškoleni o zadávání reklamací. Vaše velkorysá nabídka a celkový přístup k celé věci nás opět utvrdili vnímat vás stále jako prioritního dodavatele. Vaše kompletní služby jsou na skvělé úrovni a s komunikací nebyl nikdy problém a toto jsou esa, kterými konkurenci posouváte o několik příček níže. Těšíme se na další spolupráci."

Wifcom 

Pan Josef Houžvička, ředitel firmy Wifcom říká:
"Díky bezproblémovému řešení reklamací u i4wifi neztrácíme peníze a čas, reklamace jsou vyřízené obratem a za vadný kus dostáváme nový nepoužitý"

SV-Agency 

Pan Slanař, ředitel SV-Agency a dříve obchodní ředitel firmy Jablotron nám dal zpětnou vazbu ze své návštěvy:
"Musím pochválit jak tam fungují lidí v prodejně. Milí usměvaví. Perfektní!"

CBS Pan Jaroslav Polívka, ředitel společnosti CBS holding píše:
"Od doby , co moji zaměstanaci navštěvují školení i4wifi, nemám skoro žádné problémy s výpadky v síti. Technici dokonce přicházejí s návrhy jak provoz sítě optimalizovat a vylepšovat. To vše díky odborným znalostem získaných od vyučujících lektorů společnosti i4wifi."
"Řešení reklamací u i4wifi je velmi pružné a bezproblémové. Technici, kteří řeší reklamace jsou velmi ochotní a nám odpadají starosti s řešením neuznaných reklamací nebo placených oprav vadných kusů."


ABAK 

Pan Ing. Jan Pilný, majitel společnosti ABAK, spol. s r.o. nám napsal:
"Na spolupráci s i4wifi oceňuji schopnost dotlačit výrobce HW k úpravám firmwaru dle mých požadavků (IPv6). Jste firma, která umí k prodávanému HW přidat i technickou podporu."

LAM+ 
 
Pan Martin Lexa, majitel společnosti LAM plus, s.r.o. píše:
"S firmou i4wifi spolupracuji již od roku 2003 a dodnes jsem neměl jediný důvod přejít ke konkurenci. Oceňuji zejména osobní přístup, pružné a bezproblémové řešení reklamací a zařazování nových zařízení dle mých požadavků."

OA Jihlava 
Pan Jaroslav Fišer, informatik Obchodní akademie Jihlava, nám po provedení technické podpory Mikrotik napsal:
"Díky Vám jsme se posunuli o kousek dál. Studenti i učitlé dostali možnost připojit se do sítě svým mobilnim zařízením. Zvýšila se i prestiž naší školy, což v dnešní době boje o studenty považujeme za velice důležitý faktor. Velice si cením profesionálního přístupu, odborné a technické podpory. Sledovat práci při vzdálené konfiguraci routerů byl pro mě zážitek."

 
Pan Jaroslav Pavlák, čerstvý majitel IP Kamery píše:
"Nestačím se divit, jak se staráte o zákazníky.Jestli bych mohl u Vašeho nadřízeného pochválit Váš vynikající přístup a profesionalitu, napište mi na něj kontakt.Nebo můžu napsat kladnou recenzi na nějaký server, pokud mi napíšete kam. Pokud budu potřebovat poradit, obrátím se přímo na Vás.
Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den."


 
Pan Roman Š., jednatel společnosti nám napsal:
"Vážený pane řediteli,
chtěl bych Vám „nabonzovat“, že jsem byl dnes v telefonickém kontaktu s Vaším obchodníkem panem Vyhnalíkem ohledně produktů UniFi. A byl jsem vážně mile překvapen jeho ochotou s mými mnohými otázkami. Následně jsme zboží objednali.
Tak jen ať víte, že někdo ve Vašem týmu dodává zákazníkovi krom dobrých produktů i něco navíc.
Díky, rozhodně jsem u Vás v e-shopu nebyl naposledy."

 

 

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace