Datové napojení - XML feed
Webová služba - I6WS
Máte vlastní eshopové řešení, disponujete technickým zázemím pro zpracování automatického toku dat a již se vám zdá neefektivní ruční aktualizace vašich produktových katalogů, cen atd.? Nebo přemýšlíte jak automatizovat zadávání objednávek a ušetřit čas a náklady? Potom odpovědí na všechny vaše problémy je naše webová služba WebService.

Webové služby zajišťují dva hlavní typy činností:
a) poskytují vždy aktuální informace o celém sortimentu námi nabízeného zboží, ceníky zboží, informace o skladovosti, produktové popisy, obrázky, kategorizace atd.
b) umožňují automatický import vašich objednávek do našeho systému, včetně principu přímých dodávek

I6WS
Webová služba je vlastně internetová aplikace, do které se přihlásíte a na určité URL adrese získáte požadovaná data. Tyto data jsou neustále aktualizována a zajišťují datový tok do vaší společnosti. Přístup k webové službě je poskytován zdarma. Pro využívání datového toku z naší webové služby je nutné na straně dealera vytvořit tzv. datový můstek. Toto realizuje sám dealer. Datovým můstkem myslíme jakýsi převodník mezi naším a vaším obchodním systémem (nabízí se analogie s tlumočníkem do cizího jazyka).

Detailní technický popis služby
Detailní technický popis importu objednávek

Detailed technical description of the service
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace