O nás

1. Jak vám i4wifi zaručí, že budete mít vždy po ruce vhodné zařízení, které pro svoji síť potřebujete?

Kdybych si sám vybíral dodavatele (nejen) bezdrátových spojů, zajímalo by mě hlavně:

  • Jaká je jejich spolehlivost?
  • Kolik času bude potřebovat technik na instalaci?
  • Jaká je záruka za spoj?
  • Je cena odpovídající zpracování a výkonu spoje?
  • Jak je dodavatel spolehlivý?
  • Jak dlouho působí v oboru?
  • A jak komunikuje se zákazníky nebo jim vychází vstříc?

Až poté bych si vybral dodavatele, který tato kritéria splňuje nejlépe.

U nás v i4wifi se právě na tato kritéria soustředíme, a jelikož k nám má důvěru většina poskytovatelů Internetu a pozitivně nás hodnotí 98% zákazníků z nezávislého srovnávače Heureka víme, že to děláme dobře. Podívejte se na recenze. Ne, vážně si je nepíšeme sami!

Martin Simandl, ředitel i4wifi

 

2. Jaké má i4wifi zkušenosti (a jakou mám jistotu, že tomu všemu rozumí)?

I4wifi je už více než 15 let (od roku 2003) velkoobchodním distributorem bezdrátových, metalických i optických spojů.

Od roku 2006 pořádáme pravidelná školení nejen na systém RouterOS Mikrotik nebo Ubiquiti či GPON a za ta dlouhá léta jsem proškolili již 7000 IT specialistů. Ze školení máme navíc skvělé reference i díky lektorům s vysokou odborností, které si můžete přečíst přímo na stránkách skoleni.i4wifi.cz.

Našim zákazníkům poskytujeme technickou podporu zejména na nastavení RouterOS Mikrotik. Z každého měsíce náš specialista Michal Štěpánek stráví celý týden čistého času nastavováním systému přímo u zákazníků, vzdáleně nebo telefonicky. Za 15 let jsme se nesetkali s požadavkem, který bychom nezvládli nastavit a i díky tomu máme na technickou podporu skvělé reference.

Za rok obsloužíme cca 8000 zákazníků z 40 zemí světa. Vyexpedujeme 25 tis. zásilek. Zpracujeme 24 000 dotazů. Rozešleme po Evropě 150 nákladních vozidel. Pošleme do světa 50 letadel s balíčky pro naše zámořské zákazníky. A vypijeme přitom 375 litrů kávy (někteří i čtyřikrát denně).

Za tu dobu jsme napsali 70 článků. Sepsali 30 technických odpovědí. Zareagovali na 24 000 technických dotazů.

Známe chleba našich zákazníků, protože sami provádíme vybrané instalace. Po 15 letech zkušeností je umíme dobře a přesvědčila nás o tom i krásná situace: Majitel firmy, ve které jsme instalaci prováděli, byl natolik spokojený, že nás požádal o předělání sítě i ve svém domě. To je odměna!

Jen dodavatel, který ví, o čem je práce zákazníka, může být pro něj skutečně prospěšný!

 

3. Jak je i4wifi velká (a jakou mám jistotu, že tu bude i zítra)?

Abyste měli jistotu, že jednáte se stabilním a dostatečně silným dodavatelem, i4wifi zveřejňuje každý rok své základní finanční ukazatele.

 

Máme za sebou také již krásnou a šťastnou historii se spoustou důležitých milníků: 

Patříme k 2% nejstabilnějších společností v ČR

Naši zákazníci nás hodnotí jako 3. nejlepšího specializované distributora v ČR a naše hlavní značka Ubiquiti získala první místo mezí nejlepšími výrobci síťových produktů.

 4. Kolik má i4wifi zákazníků?

V rámci svého působení jsme navázali spolupráci s více než 100 000 registrovaných zákazníků z 60 zemí. (A nejvzdálenější jsou např. Filipíny).

Každý den tak odpovídáme na desítky dotazů zákazníků ze všech koutů Evropy. Každý den přijímáme stovky objednávek. A každý den tak k těmto zákazníkům míří zásilky se spoji, které pak instalují u svých zákazníků nebo je jimi připojují k Internetu.

 

5. Jak vypadají sklady, zázemí a pracovníci i4wifi?

Naše logistické a administrativní centrum jsme umístili do Prahy, v České Republice. Odtud máme blízko kamkoliv do Evropy. A odtud také expedujeme do zbytku světa...


6. Kde se můžu setkat s výrobky, které i4wifi dodává ve svém okolí?

Pravděpodobně hned u sebe doma, když se podíváte na svůj Wi-Fi router nebo na veřejných prostranstvích, kde se připojíte k free hotspotu.

Přestože se specializujeme na počítačové sítě, umíme i cenově dostupné solární elektrárny. Obojí má jedno společné: Setkáte se s nimi na střechách domů.

 

7. Jak řeší i4wifi občasné omyly, chyby či reklamace?

Protože ročně obsloužíme 8 tisíc zákazníků a vyexpedujeme 25 tisíc zásilek, občas se nám bohužel stane, že uděláme chybu a přibalíme něco navíc. O něco méně. Nebo dojde k záměně.

Díky našemu logistickému systému s pevnými adresami zboží a dvojitou kontrolou expedovaných položek v objednávce, máme minimální chybovost zásilek. Ta v průměru činní pouze 0,12 % ze všech odeslaných objednávek.

Minimální chybovost zásilek nás těší, ale i my jsme jen lidé a zcela výjimečně se chyba může stát. V takovém případě vám samozřejmě chybějící zboží zašleme – vše na naše náklady. Navíc od nás dostanete poukázku v hodnotě 500 Kč na další nákup na i4wifi.cz jako omluvenku.

 

8. Jak pomáhá i4wifi rozvíjet celý obor s bezdrátovými prvky?

Protože se hrdě pyšníme tím, že nejsme posunovačem krabic, ale inovátorem celého odvětví, každý rok provedeme 40 školení a sami vybíráme a sami používáme prvky od nových výrobců.

Těm stávajícím předáváme zpětnou vazbu od Vás zákazníků, Vaše přání a dříve či později je většina častých požadavků uplatněna.

Od roku 2006 provozujeme školící středisko, ve kterém pořádáme průměrně 40 kurzů ročně. Do našeho portfolila školení patří MikroTik (MTCNA, MTCTCE, MTCWE, MTCINE, MTCRE, MTCNA UPDATE), Ubiquiti (UBWA, UEWA), EVBIKE, RF elements a školení fotovoltaiky. Běžně u nás školí své zaměstnance například společnosti: T-mobile, DATART INTERNATIONAL, Jan Becher – Karlovarská Becherovka, Lázně Luhačovice, Magistrát města Přerova, MIRONET, 02 IT Services, Středočeské vodárny aj. Pro Vaše zaměstnance, partnery či zákazníky připravíme i soukromé školení na míru. Zvolíte si libovolné školení z našeho oboru a my ho uskutečníme dle Vašich požadavků.

Mezi nejzajímavější projekty, na kterých se podílíme, je členství v DigiKoalici sdružující ICT sektor, vzdělávací instituce, zřizovatele škol a školských zařízení a dalších subjektů, která má za cíl zvýšit digitální gramotnost nejen studentů. Naše mise v rámci DigiKoalice je přiblížit svět sítí studentům, umožnit školám lepší a bezpečnější připojení do Internetu.

Od roku 2001 se věnujeme síťovým technologiím, a tak jsme sestavili katalog prověřených poskytovatelů bezdrátového připojení v České republice a na Slovensku. Na jednom místě máte k dispozici kompletní přehled o poskytovateli, ceně, tarifu a rychlosti bezdrátového přípojení k internetu ve Vaší oblasti. Pomáháme Vám najít to nejlepší připojení pro domov i kancelář.

 

9. Jak si můžu výše uvedené ověřit?

Naše výroční zprávy - Výroční zpráva za rok 2017

Vybrané reference našich zákazníků - Reference

Věříme, že tyto informace vám poskytnou jasný obrázek o tom, jak spolehlivým dodavatelem pro vás i4wifi distribution a.s. bude a rádi to předvedeme při Vaší první objednávce.

 

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace