Proč nakupovat u i4wifi
 • Standardní záruka prodloužena na 26 měsíců
  Nákupem u nás získáte navíc 2 měsíce záruky zcela zdarma. A za symbolický poplatek si ji můžete prodloužit až na 5 let.
 • Bleskové vyřízení reklamací
  Všechny Vaše reklamace vyřídíme v průměru do 7 kalendářních dnů. Jen pro porovnání - jsme až 4x rychlejší než většina naší konkurence.
 • Technické rady od profesionálů
  Máme více než 15leté zkušenosti s produkty, které nabízíme. Od roku 2007 provádíme certifikovaná školení a máme za sebou i stovky hodin individuální podpory zákazníkům. Naši produktoví manažeři jsou tu pro Vás od vybrání produktů až po kompletní nastavení dle Vašeho přání.
 • S námi získáte nové zákazníky
  Provozujeme portál www.BezdrátovéPřipojení.cz, kde každý den 200 unikátních návštěvníků hledá připojení k internetu. Registrace na tento portál je pro Vás zdarma.
 • Osobní odběr na 1000+ místech po ČR a SR
  Vaše zboží si můžete vyzvednout nejen na našich vlastních pobočkách, ale také na více než 1000 dalších místech. Ve spolupráci se službou Zásilkovna.cz Vám nabízíme širokou síť výdejních míst po celé České republice a Slovensku.
 • Věnujeme se Vám i po nákupu!
  Základní technická podpora je u i4wifi zdarma a řešit ji je připravena skupina techniků z různých specializací na obchodně technickém oddělení. Prodávané zboží známe detailně a rozšířená technická podpora je navíc pro stálé zákazníky za zvýhodněnou cenu. Naučíme Vás zařízení ovládat i na pravidelných školení.
 • Nakupujete bez rizika!
  Nejste si jisti, zda Vám bude zařízení vyhovovat a bojíte se, že utratíte peníze zbytečně? S námi nemusíte. Pokud se před nákupem s námi domluvíte a poté uvedete do poznámky objednávky žádost, že si chcete zařízení jen vyzkoušet, můžete ho následně do 14 dnů vrátit. Zároveň si před nákupem můžete zařízení osobně prohlédnout na naší prodejně.?
 • 3 Nezůstanete pozadu!
  Nabízíme pestrý sortiment s inovativními a technologicky vyspělými produkty, které drží krok s dobou. U nás tak máte jistotu, že Vám zařízení po dlouhou dobu technologicky nezastará.
 • 5 K problému se stavíme čelem!
  S vyřízením reklamací neotálíme. Klíčový sortiment, pokud je to možné vyměňujeme okamžitě na počkání (při reklamaci do 6 měsíců od nákupu, platí pro výrobce Ubiquiti, Mikrotik a TP-LINK). Rychle vyřizujeme reklamace i pro ostatní zařízení – typicky do 3 dnů. 97% zákazníků je spokojeno ze způsobem vyřízení reklamace, rychlostí vyřízení a v neposlední řadě komunikací s reklamačním oddělením.
 • 6 Jednoduché a bezpečné platby!
  Pro platby kartou využíváme zabezpečenou bránu systému 3D-secure a vy tak máte jistotu, že Vaší kartu nikdo nezneužije. Zároveň platba proběhne okamžitě, ať už máte jakoukoliv banku, a obratem tak expedujeme zboží.
 • 7 Jistota stabilního obchodu!
  Naše společnost je každoročně řazena mezi 2% nejspolehlivějších firem s nejvyšším hodnocením AAA - excelentní z pohledu finančního i nefinančního oceněním CZECH Stability Award v rámci žebříku firem TOP100. Máte tak jistotu stabilního obchodního partnera.
 • 11 Záruka 5 let
  Svým produktům věříme. Proto si můžete záruku prodloužit až na 5 let a to za symbolickou cenu. Pokud pro Vás naopak záruka není důležitá a podstatná je pro Vás cena, pak si zakoupené zboží můžete sami zlevnit tím, že si záruku nastavíte na 6 měsíců (platí pro obchodní partnery).
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace