Obchodní podmínky

Pro právníky:
Tyto Všeobecné obchodní podmínky platí od 1.9.2010 a nahrazují předchozí verze dokumentu. Prodávající si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit. Tento Reklamační řád platí od 1.1.2006 a nahrazuje předchozí verze dokumentu. Prodávající si vyhrazuje právo tento Reklamační řád kdykoliv změnit. Spotřebitel má možnost odstoupit od kupní smlouvy za pomoci tohoto oznámení.

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů jsou uvedeny v tomto dokumentu.

Pokud jste poskytovatel připojení, jste registrovaný v katalogu ISP bezdratovepripojeni.cz a chcete přijímat poptávky po připojení od klientů, zašlete nám vyplněnou tuto smlouvu. Tím se chráníte v případě kontroly.

V případě sporu vyplývajícího z uzavřené kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit dohodou smluvních stran, je kupující spotřebitel oprávněn zahájit mimosoudní řešení spotřebitelského sporu u příslušného orgánu, kterým je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

EKO-KOM (Osvědčení o recyklaci obalů)
REMA (Zpracování elektroodpadu)

Pro naše milé zákazníky:
Vaší objednávku či reklamaci vadného zboží vyřídíme s maximální péčí a tak rychle, jak to jen bude možné. Pokud přeci jenom dojde k nějaké nestandardní situaci, budeme se jí snažit vždy řešit ve Váš prospěch. Pokud jste nebyli s průběhem nákupu u naší firmy spokojeni, napište nám prosím na sprava@i4wifi.cz.
 

Proč nakupovat u i4wifi:

Standardní záruka prodloužena na 26 měsíců
Nákupem u nás získáte navíc 2 měsíce záruky zcela zdarma. A za symbolický poplatek si ji můžete u vybraných produktů prodloužit až na 5 let.

Bleskové vyřízení reklamací
Všechny Vaše reklamace vyřídíme v průměru do 7 kalendářních dnů. Jen pro porovnání - jsme až 4x rychlejší než většina naší konkurence.

Technické rady od profesionálů
Máme více než 15leté zkušenosti s produkty, které nabízíme. Od roku 2007 provádíme certifikovaná školení a máme za sebou i stovky hodin individuální podpory zákazníkům. Naši produktoví manažeři jsou tu pro Vás od vybrání produktů až po kompletní nastavení dle Vašeho přání.

S námi získáte nové zákazníky
Provozujeme portál www.BezdrátovéPřipojení.cz, kde každý den 200 unikátních návštěvníků hledá připojení k internetu. Registrace na tento portál je pro Vás zdarma.

Osobní odběr na 1000+ místech po ČR a SR
Vaše zboží si můžete vyzvednout na více než 1000 místech. Ve spolupráci se službou Zásilkovna.cz Vám nabízíme širokou síť výdejních míst po celé České republice a Slovensku.

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace