Obchodní podmínkyPro právníky:
Tyto Všeobecné obchodní podmínky platí od 1. února 2016 a nahrazují předchozí verze dokumentu. Tento Reklamační řád platí od 1. února 2016 a nahrazuje předchozí verze dokumentu. Prodávající si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoliv změnit. Spotřebitel má možnost odstoupit od kupní smlouvy za pomoci tohoto oznámení.

V případě sporu vyplývajícího z uzavřené kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit dohodou smluvních stran, je kupující spotřebitel oprávněn zahájit mimosoudní řešení spotřebitelského sporu u příslušného orgánu, kterým je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).


Pro naše milé zákazníky:
Vaší objednávku či reklamaci vadného zboží vyřídíme s maximální péčí a tak rychle, jak to jen bude možné. Pokud přeci jenom dojde k nějaké nestandardní situaci, budeme se jí snažit vždy řešit ve Váš prospěch. Pokud jste nebyli s průběhem nákupu u naší firmy spokojeni, napište nám prosím na sprava@i4wifi.cz.


Proč nakupovat u i4wifi:

1
Věnujeme se Vám i po nákupu!
Základní technická podpora je u i4wifi zdarma a je připraveno ji řešit 9 techniků. Prodávané zboží známe detailně a rozšířená technická podpora je navíc pro stálé zákazníky za zvýhodněnou cenu. Naučíme Vás zařízení ovládat i na pravidelných školení.
2
Nakupujete bez rizika!
Nejste si jisti, zda Vám bude zařízení vyhovovat a bojíte se, že utratíte peníze zbytečně? S námi nemusíte. Pokud nejste se zařízením spokojeni, můžete jej vrátit. Zároveň si před nákupem můžete zařízení osobně prohlédnout.
3
Nezůstanete pozadu!
Nabízíme pestrý sortiment s inovativními a technologicky vyspělými produkty, které drží krok s dobou. U nás tak máte jistotu, že Vám zařízení po dlouhou dobu technologicky nezastará.
4
Vždy nejlepší cena!
Naše ceny neustále srovnáme s konkurenční nabídkou. A navíc si za nákup můžete vybrat odměnu podle svého přání.
5
K problému se stavíme čelem!
S vyřízením reklamací neotálíme. Klíčový sortiment vyměňujeme okamžitě na počkání (při reklamaci do 6 měsíců od nákupu, platí pro výrobce Ubiquiti, Mikrotik a TP-LINK). Rychle vyřízujeme reklamace i pro ostatní zařízení – typicky do 3 dnů.
6
Jednoduché platby!
Vedle standardních plateb na dobírku, předem, kartou a hotově také podporujeme nákup na leasing.
Pro platby kartou využíváme zabezpečenou bránu systému 3D-secure a vy tak máte jistotu, že Vaší kartu nikdo nezneužije. Zároveň platba proběhne okamžitě, ať už máte jakoukoliv banku, a obratem tak expedujeme zboží.
7
Jistota stabilního obchodu!
Naše společnost je každoročně řazena mezi 5% nejspolehlivějších firem z pohledu finančního i nefinančního oceněním ČEKIA Stability Award v rámci žebříku firem TOP100. Máte tak jistotu stabilního obchodního partnera.
8
U nás se nenudíte!
Při osobním odběru zboží se vždy dozvíte o novinkách v sortimentu a k dispozici máte technické magazíny. O dění v oboru i mimo něj, vážně i nevážně, informuje blog našich zaměstnanců.
9
Osobní odběr zboží na 90+ místech po ČR a SR
Ve spolupráci se službou zásilkovna.cz pro Vás máme širokou síť výdejen zboží a vy tak ušetříte za dopravné.
10
S námi získáte nové zákazníky
Provozujeme portál www.BezdrátovéPřipojení.cz kde si každý jednoduše vybere tu nejlepší nabídku připojení k Internetu. Tuto službu poskytujeme pro naše zákazníky zdarma.
11
Záruka 5 let
Protože svým produktům věříme, délku záruky si volíte sami. Prodloužit si ji můžete třeba až na 5 let.