UBIQUITI Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů

Výrobce: UBIQUITI
Kód: UBNTUF-SM-10G
Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů
Záruka - Cena
 26 měsíců  1.893 Kč / 2.292 Kč
 60 měsíců  2.177 Kč / 2.636 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro single-mode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UF-SM-10G umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit/s. Ideální pro dlouhé optické trasy do vzdálenosti 10 km.
Moduly mají dva vstupy pro LC konektory.

Vlnová délka pro vysílání (Tx) i pro příjem signálu (Rx) je 1310 nm.

Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je odolnost proti elektromagnetickým interferencím a kvalitní vysokorychlostní přenos dat na dlouhé vzdálenosti.

Využití je pro každé vnitřní a venkovní moderní sítě. Například pro instalaci bezdrátových pojítek s napájením přes EdgePoint.
Ubiquiti optické moduly splňují standard SFP MSA (Multi-Source Agreement).
Související dokumenty
Datasheet (EN)
   (U_Fiber_Modules_FiberCable_DS.pdf)
Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 10000
Hmotnost (kg) 0,22
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
ještě dnes, pokud objednáte a vyzvednete do 19:00
Česká poštaČeská pošta
zítra, pokud objednáte do 18:30
DPDDPD
zítra, pokud objednáte do 18:30
PPLPPL
zítra, pokud objednáte do 18:30
zasilkovnaZásilkovna
zítra, pokud objednáte do 16:30
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
ještě dnes, pokud objednáte do 17:00

DPDDPD Slovensko
zajtra, pokiaľ objednáte do 16:00    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
pozajtra, pokiaľ objednáte do 16:30


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!