MikroTik hAP ac2
Routerboard, 4x 716MHz, 5x Gbit LAN, 2,4GHz, 5GHz 802.11b/g/n/a/ac, USB, L4
(Kód:NABMKR1104)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| >50ks | 9ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít už zítra | |||
| Vaše cena bez DPH | 1 312 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 313 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 313 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 1 443 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 509 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 313 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 1 588 Kč |
| Zvýhodněná nabídka k tomuto produktu | |
| Kód | NABMKR1104 |
| PN | RBD52G-5HacD2HnD-TC |
| EAN | 4752224003539 |
| Záruka | 26 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
MIKROTIK
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
|
RBD52G-5HacD2HnD-TC hAP ac2 je dual band Wi-Fi router v elegantním černém šasí. Hlavní předností je podpora pásma 2,4 GHz i 5 GHz, a to v superrychlém standardu 802.11n/ac a gigabitovými ethernetovými porty. Výborný router do domácnosti i kanceláře.
První RouterBoard od MikroTiku, se kterým nemusíte řešit jakou frekvenci podporuje Vaše zařízení. RouterBoard hAP ac2 nyní zároveň podporuje frekvence 5 GHz i 2,4 GHz, a to včetně nejrychlejších standardů 802.11n a 802.11ac. Velkou předností je i možnost připojení USB disku a nebo 3/4G modemu přes USB konektor. RouterBoard nabízí i vysoký výkon v podobě 4jádrového procesoru na frekvenci 716 MHz a rychlé paměti RAM.
Anténky jsou integrované v jednotce. Pro pásmo 2,4 GHz i 5 GHz je určená duální anténa se ziskem 2,5 dBi, a tedy s celkovým výstupem až 29,5 dBm. O výkon se stará výkonný chipset od Qualcommu a díky tomu dokáže jednotka přenášet data rychlostí až 867 Mbps na frekvenci 5 GHz a až 300 Mbps na frekvenci 2,4 GHz. To rychlost, která plně dostačuje pro přehrávání videa v UltraHD (4K) kvalitě. RouterBoard je dodáván včetně krytu a zdroje.
RouterBoard je možné napájet nejen pomocí klasického konektoru jack, ale také přes pasivní PoE v rozmezí od 18-30 V (PoE vstup je pouze na prvním portu).

Informace k systému RouterOS MikroTik
- Začínáte-li s RouterOS MikroTik nebo potřebujete-li poradit se složitějším nastavením, můžete využít naší podpory.
- Jak RouterBoard nastavit a spravovat se dozvíte na našich školeních.
- Nevíte jaký model vybrat? Podívejte se na tuto srovnávací tabulku, kde najdete i další informace, které Vám s výběrem pomohou.
- Všechny RouterBoardy mají stejný systém RouterOS MikroTik.
- Všechny zařízení s RouterOS MikroTik plně podporují IPv6, mají firewall, Queues, NAT a s licencí L4 podporují CAPsMAN server.
- MikroTik lze nastavit přes webové rozhraní, přes mobilní aplikaci, anebo programem winbox, který je ke stažení na mikrotik.com.
- MikroTik má "Quick Set" tedy možnost rychlého nastavení. Na výběr je z několika přednastavených profilů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Frekvence: 2,4/ 5 GHz
Standard: 802.11a/b/g/n/ac
Porty: 5 x RJ-45, 1 x USB 2.0
Podpora PoE: ano
Rozměry: 119 x 98 x 34 mm
Routerboard MikroTik hAP ac2 získal ocenění serveru Heureka Produkt roku 2018.
Užitečné odkazy a videa:
Prohlášení o shodě + uživatelský manuál
Nastavení zařízení přes rychlého průvodce Quick Set
Aplikace pro ovládání z mobilního telefonu
Resetování zařízení, funkce resetovacího tlačítka
Obnova systému RouterOS MikroTik přes utilitu Netinstall
Nastavení překladu adres (NAT)
Nastavení Load Balancing (rozdělení provozu mezi více internetových přípojek)
Nastavení Failover (přepnutí linky na záložní v případě výpadku)
Multiple uplinks using PCC & Load balancing
Static NAT & RouterOS
MikroTips: Netinstall
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Routerboard |
| Výrobce: | MIKROTIK |
| Technické detaily | |
| Firewall: | ano |
| NAND (MB): | 16 |
| PoE vstup: | pasivní |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 50 |
| Provozní teplota min. (°C): | -20 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 867 (5GHz), 300 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 2x 2,5 |
| Procesor | |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Procesor: | Qualcomm IPQ-4018, 716 MHz |
| Paměť | |
| Velikost paměti (MB): | 128 |
| Čipová sada | |
| Chipset: | Qualcomm IPQ-4018 |
| Komunikace | |
| Podpora 3G: | ne |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 27 |
| Normy: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Operační mód: | AP, Client, WDS, Bridge, WISP, Repeater |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Šifrování: | WEP, WPA, WPA2, 802.1X, MAC Address Filtering |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ano |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 5 |
| Rozhraní: | LAN |
| RS-232 port: | ne |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| Napájení | |
| Napájení max. (jack) (V): | 30 |
| Napájení max. (PoE) (V): | 28 |
| Napájení min. (jack) (V): | 12 |
| Napájení min. (PoE) (V): | 18 |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 15 |
| Operační systém | |
| Licence: | L4 |
| Operační systém: | MikroTik RouterOS |
| Podpora | |
| Slot pro SIM: | ne |
| Zabezpečení | |
| Výchozí IP: | 192.168.88.1 |
| Výchozí jméno: | admin |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hloubka (mm): | 98 |
| Hmotnost (kg): | 0.23 |
| Rozměry: | 119 × 98 × 34 mm |
| Šířka (mm): | 119 |
| Výška (mm): | 34 |
| Další výbava a vlastnosti | |
| LED indikace: | ano |
-
Praha10
2 ks
-
Brno
2 ks
- Externí sklad 2-3 dny
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.37 kg
- Hmotnost obalu: 0.074 kg
- Šířka: 19 cm
- Výška: 5 cm
- Hloubka: 12.5 cm
- Objem: 1187.5 cm3
- Počet: 1 ks





















