TP-Link RE330
Access point, extender, bezdrátový, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4GHz, 5GHz, 1167Mbit/s, AC1200, bílý
(Kód:NARTPL1110)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Neznámá dostupnost | ||
| Vaše cena bez DPH | 983 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 983 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 983 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 071 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 983 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 1 190 Kč |
| Status: Omezená dostupnost | |
| Kód | NARTPL1110 |
| PN | RE330 |
| EAN | 4897098683033 |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
Opakovač zesiluje bezdrátový signál a prodlužuje jeho dosah na dříve nedostupná nebo pomocí kabelu obtížně připojitelná místa. Vytváří rychlejší přístup pro bezdrátová zařízení standardu 802.11a/b/g/n/ac a zajišťuje vysokou rychlost bezdrátové sítě až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz.
RE330 je více než bezdrátový rozšiřovač dosahu. Jednoduše připojte ethernetový kabel k 10/100 Mbps ethernetovému portu a snadno přeměňte vaše kabelové připojení k internetu v dvoupásmový bezdrátový přístupový bod.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Rychlost datového přenosu: 2,4 GHz: 300 Mb/s, 5 GHz: 867 Mb/s
Anténa: 2× interní
Porty: 1× RJ-45
Frekvence: 2,4 GHz/ 5 GHz
Zabezpečení: 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
Podpora PoE: ne
Rozměry: 124,1 × 69,5 × 35 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 300 (2,4GHz), 867 (5GHz) |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ne |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 30 |
| Normy: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Operační mód: | Range Extender, Access Point |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Šifrování: | 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ano |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Napájení | |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Rozměry: | 124,1 × 69,5 × 35 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | FCC, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.24 kg
- Hmotnost obalu: 0.099 kg
- Šířka: 16 cm
- Výška: 10 cm
- Hloubka: 9 cm
- Objem: 1440 cm3
- Počet: 1 ks





















