TP-Link Deco X50 2ks
Access point, dvoupásmový, gigabitový, AX3000, Wi-Fi 6, Deco Mesh, 3× LAN/WAN, bílý, 2ks
(Kód:NAATPL1115)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 5ks | 1-2 dny | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít od 11.05.2026 | |||
| Vaše cena bez DPH | 3 304 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 3 305 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 3 305 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 3 601 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 3 305 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 3 999 Kč |
| Kód | NAATPL1115 |
| PN | Deco X50(2-pack) |
| EAN | 4897098687079 |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
Deco X50 využívá systém více jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Pro pokrytí menších oblastí může jednotka fungovat i samostatně. Díky pokročilé technologii Deco Mesh spolupracují jednotky na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě.
Systém jednotek Deco X50 poskytuje rychlé a stabilní spojení rychlostí až 3000 Mb/s s podporou standardu 802.11ax (Wi-Fi 6) a je tak ideální pro pokrytí celé domácnosti bezdrátovým signálem (součástí balení jsou 2 jednotky). Mezi další výhody patří také kompatibilita s hlasovým ovládáním Amazon Alexa.
Pokrytí celé domácnosti: zabiják mrtvých zón Wi-Fi
S čistším a silnějším signálem vylepšeným funkcí BSS Color a technologií Beamforming jednotka Deco X50 rozšiřuje Wi-Fi pokrytí v celé domácnosti a zvyšuje jeho výkon. Bezdrátová připojení a volitelné páteřní připojení ethernet pracují společně na propojení jednotek Deco, díky čemuž bude vaše síť rychlejší a zajistí nepřerušované připojení všech zařízení. Chcete větší pokrytí? Prostě přidejte další jednotku Deco.

Ultra vysoké přenosové rychlosti Mesh Wi-Fi 6
Díky vybavení technologií Wi-Fi 6 je Deco Wi-Fi Mesh systém pokrývající celou domácnost navržen k tomu, aby poskytoval výrazné zlepšení v pokrytí, rychlosti a celkové kapacitě. Pořiďte si nejnovější Wi-Fi Mesh systém a získejte výhody sítě budoucnosti, která poskytuje vyšší přenosovou rychlost a připojí více zařízení.

Řada Deco X60 je samozřejmě zpětně kompatibilní se všemi Deco modely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Rychlost datového přenosu: 2,4 GHz – 574 Mbit/s, 5 GHz – 2402 Mbit/s
Anténa: 2× integrovaná anténa
Porty: 3× Gigabit Ethernet RJ-45 (WAN/LAN)
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal
Podpora PoE: ne
Rozměry: 114 × 110 × 110 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Provozní teplota min./max. (°C): | 0/+40 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 2402 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| Balení | |
| Balení: | 2-pack |
| Displej a zobrazení | |
| Displej: | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Operační mód: | AP, Router |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Šifrování: | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Wi-Fi: | ano |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 3 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Napájení | |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hloubka (mm): | 110 |
| Rozměry: | 114 × 110 × 110 mm |
| Šířka (mm): | 110 |
| Výška (mm): | 114 |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.81 kg
- Hmotnost obalu: 0.609 kg
- Šířka: 24.7 cm
- Výška: 12.7 cm
- Hloubka: 32.3 cm
- Objem: 10132.2 cm3
- Počet: 1 ks





















