Ubiquiti UniFi UBB XG
Point-to-Point jednotka, 60GHz, 5GHz záloha, propustnost 6Gbps, 1× LAN, 1× SFP+, PoE, kompletní spoj, bílý
(Kód:NAAUBT1149)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| 27.4. | Může být 29.4 | Může být 29.4 |
| Vaše cena bez DPH | 21 200 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 21 201 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 21 201 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 23 320 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 24 380 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 21 201 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 25 653 Kč |
| Kód | NAAUBT1149 |
| PN | UBB-XG |
| EAN | 810010076120 |
| Záruka | 26 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
UBIQUITI
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102, Son, Nizozemsko
support@ui.com
www.ui.com
|
UniFi UBB (Building-to-Building Bridge) XG je Point-to-Point bridge z řady UniFi s datovou propustností 6 Gbps, který pracuje v pásmu 60 GHz se zálohou 5 GHz. Kompletní spoj je vhodný především pro přeskoky na kratší vzdálenosti (do 500 m), například mezi budovami.

Výhodou UniFi UBB XG je indikační LED systém, díky kterému je možné snadno nastavit jejich úhel a polohu pro optimalizaci přenosu signálu. Mezi další přednosti patří např. Bluetooth management, 10gigabitový SFP+ slot nebo robustní ocelový držák umožňující přesné vyrovnání.

Díky bezproblémové integraci s aplikací UniFi Network (verze 6.3 a novější) lze UBB XG nastavit během několika minut a spravovat z centrálního intuitivního rozhraní, takže přemostění sítě je snadnější než kdykoli předtím.

Obsah balení:
2× UniFi Building Bridge XG
2× držák s přesným zarovnáním (na sloup)
2× PoE (48 V/ 0,65 A) adaptér
2× napájecí kabel
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Frekvenční pásmo: 60 GHz (provozně 57-66 GHz), 5 GHz záloha
Přenosová rychlost: 6 Gb/s (866,6 Mb/s v záložním 5 GHz pásmu)
Porty: 1× GbE RJ-45, 1× 1/10G SFP+ slot
Zisk antény: 22 dBi (14 dBi pro 5GHz anténu)
Výkon rádia (TX): 33 dBm
Podpora PoE: ano, 802.3bt nebo pasivní 48 V (±10 %)
Odolnost proti povětrnostním vlivům: IPX6
Rozměry: 191,8 × 191,8 × 59 mm
Hmotnost: 1,7 kg (2,9 kg s držákem)
Provoz 60GHz spoje v ČR je možný pouze v souladu s platným všeobecným oprávněním VO-R/12/03.2021-3. Skutečný dosah spoje závisí na místní regulaci v daném státu a lokálních podmínkách.
Manuál (montážní návod):
https://dl.ui.com/qig/ubb-xg
Datasheet:
https://dl.ui.com/ds/ubb-xg_ds.pdf
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Wi-Fi/LTE/5G jednotka |
| Výrobce: | UBIQUITI |
| Technické detaily | |
| Management: | ano |
| PoE vstup: | 802.3af |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Použití v interiéru: | ne |
| Provozní teplota max. (°C): | 55 |
| Provozní teplota min. (°C): | -40 |
| Provedení: | na sloup |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 6000 (60GHz), 866,6 (5GHz) |
| Stupeň krytí: | IPX6 |
| Zisk (dBi): | 14 |
| Zisk (dBi): | 21 |
| Displej a zobrazení | |
| Displej: | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11ad/ay |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 60 GHz |
| Frekvence Wi-Fi: | 5 GHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 40 |
| Normy: | 802.11ad/ay, 802.11ac, 802.3bt |
| Operační mód: | PtP (Point-to-Point) |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s + 10 Gb/s |
| Šifrování: | WPA2-AES |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ne |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozhraní: | LAN, SFP+, Wi-Fi, Bluetooth |
| Výstup na ext. anténu: | ne |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 48 (DC) |
| Napájení zařízení: | PoE aktivní (802.3af) |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 29 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hloubka (mm): | 59 |
| Hmotnost (g): | 1700 |
| Hmotnost (kg): | 1.7 |
| Rozměry: | 191,8 × 191,8 × 59 mm |
| Šířka (mm): | 191.8 |
| Výška (mm): | 191.8 |
| Další výbava a vlastnosti | |
| LED indikace: | ano |
| Shoda: | FCC, IC, CE, Terragraph |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 7.3 kg
- Hmotnost obalu: 1.082 kg
- Šířka: 48 cm
- Výška: 24 cm
- Hloubka: 26 cm
- Objem: 29952 cm3
- Počet: 1 ks





















