Synology DiskStation DS1823xs+
Síťové úložiště NAS, 8× 2,5"/3,5" SATA III, 2× M.2 NVMe, quad-core 3,35GHz, 8GB DDR4, 2× GbE LAN, 1× 10GbE LAN, 3× USB 3.2 Gen1, 2× eSATA, 1× PCIe
(Kód:NASSYN1173)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Obvyklá dostupnost cca 2 týdny | ||
| Vaše cena bez DPH | 43 988 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 43 989 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 43 989 Kč Více informací |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 43 989 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 53 227 Kč |
| Kód | NASSYN1173 |
| PN | DS1823xs+ |
| EAN | 4711174724956 |
| Záruka | 60 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
SYNOLOGY
Synology GmbH
Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, Německo
info@synology.com
tel.: 004921196669666
|
Síťové uložiště NAS nabízející osm pozic pro 3,5" nebo 2,5" disky a dva M.2 sloty. Pohání jej čtyřjádrový procesor AMD Ryzen V1780B, který je taktovaný na 3,35 GHz. Doplněný je o 8 GB operační paměti ECC. Pro připojení do sítě je zařízení vybaveno třemi RJ-45 porty, z nichž jeden podporuje rychlost až 10 Gb/s. Bezpečí vašich dat zajišťuje hardwarové šifrování AES-NI. Zařízení je také vybaveno slotem PCIe 3.0 x8.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: AMD Ryzen V1780B, 4 jádra, 3,35 GHz
Systémová paměť: 8 GB
Počet pozic pro disky: 8× SATA III, 2,5"/3,5", HDD/SSD, 2× M.2 2280 NVMe SSD
LAN rozhraní: 2× RJ-45 1GbE, 1× RJ-45 10GbE, 1× port pro LAN správu
Porty: 3× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 2× eSATA
Hmotnost: 6,2 kg
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Desktop |
| Výrobce: | SYNOLOGY |
| Pevný disk | |
| Formát HDD: | 3,5" |
| Formát HDD: | 2,5" |
| Vstupy a výstupy | |
| eSATA (počet): | 2 |
| M.2 port (počet): | 2 |
| RJ-45 (počet): | 3 |
| SATA III (počet): | 8 |
| USB 3.0 (počet): | 3 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hmotnost (g): | 6200 |
| Rozměry: | 343 × 243 × 166 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 60 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 60 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 9.4 kg
- Šířka: 36 cm
- Výška: 45 cm
- Hloubka: 30 cm
- Objem: 48600 cm3
- Počet: 1 ks





















