Synology DiskStation DS423
Síťové úložiště NAS, 4× 2,5"/3,5" SATA III, quad-core 1,7GHz, 2GB DDR4, 2× GbE LAN, 2× USB 3.0
(Kód:NASSYN1178)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 1ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 8 749 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 8 749 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 8 749 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 9 361 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 9 536 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 8 749 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 10 587 Kč |
| Kód | NASSYN1178 |
| PN | DS423 |
| EAN | 4711174724918 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
SYNOLOGY
Synology GmbH
Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, Německo
info@synology.com
tel.: 004921196669666
|
Výkonné a snadno použitelné síťové úložiště pro synchronizaci, vzdálený přístup a domácí zábavu. Základem tohoto zařízení je čtyřjádrový procesor Realtek RTD1619B, taktovaný na 1,7 GHz, doplněný o 2 GB paměti RAM. Pro ukládání vašich dat jsou připraveny čtyři pozice pro 3,5" nebo 2,5" disky (vyměnitelné za provozu). Síťové připojení zajišťují dva RJ-45 porty a k dispozici jsou také dva porty USB 3.0. Potěší též možnost zabezpečení pomocí hardwarového šifrování.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Realtek RTD1619B, 4 jádra, 1,7 GHz
Systémová paměť: 2 GB
Počet pozic pro disky: 4× SATA III, HDD/SSD (2,5"/3,5")
LAN rozhraní: 2× RJ-45
Porty: 2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
Hmotnost: 2,21 kg
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Desktop |
| Výrobce: | SYNOLOGY |
| Pevný disk | |
| Formát HDD: | 3,5" |
| Formát HDD: | 2,5" |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| SATA III (počet): | 4 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hmotnost (g): | 2210 |
| Rozměry: | 230 × 184 × 168 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 3.772 kg
- Šířka: 25.1 cm
- Výška: 24.1 cm
- Hloubka: 29.1 cm
- Objem: 17602.9 cm3
- Počet: 1 ks





















