Strong ATRIA Wi-Fi Mesh Home AX3000 Trio Pack
Access point, dvoupásmový, 3000Mbit/s, 2,4GHz, 5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax, 3× LAN, 3ks, bílý
(Kód:NETSRG1139)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | >10ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 2 581 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 2 582 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 2 582 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 2 813 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 2 582 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 3 124 Kč |
| Kód | NETSRG1139 |
| PN | MESHTRIAX3000EU |
| EAN | 9120072375194 |
| Záruka | 48 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
STRONG
STRONG Ges.m.b.H
Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
pklement@strong-eu.com
https://www.strong-eu.com/
|
Sada Wi-Fi Mesh Home AX3000 Trio Pack využívá systém trojice dvoupásmových jednotek (2,4 + 5 GHz) k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí a eliminaci slabé oblasti signálu. Díky pokročilé technologii Mesh spolupracují jednotky na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě. Integrované antény s funkcí MU-MIMO, podporou OFDMA a ziskem 3 dBi zaručí perfektní pokrytí. Home Kit AX3000 poskytuje rychlé a stabilní spojení rychlostí až 3000 Mb/s a spolupracuje s jakýmkoli standardním modemem nebo routerem. Tento systém je ideální pro pokrytí bezdrátovým signálem celé domácnosti (součástí balení jsou 3 jednotky).
Díky inteligentnímu roamingu se zařízení automaticky přepínají mezi jednotkami a poskytují tak stále silný signál v rámci jimi pokrývaného prostoru. Trojice zařízení pokrývá Wi-Fi signálem plochu až 525 m2 a pokud to nestačí, můžete přidat až 3 další jednotky Home AX3000 Add-on pro pokrytí až 1050 m2. Snadné nastavení a správu zajišťuje aplikace ATRIA MESH, která je dostupná pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Rychlost datového přenosu: 2,4 GHz – 574 Mbit/s, 5 GHz – 2402 Mbit/s
Anténa: 4× interní anténa
Porty: 2× Gigabit RJ-45 LAN, 1× Gigabit RJ-45 WAN
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3-SAE, podpora WPS
Podpora PoE: ne
Rozměry: 128 × 128 × 73 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | STRONG |
| Technické detaily | |
| Modulace: | OFDMA |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 45 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 2402 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 3 |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | <23 (5GHz), <20 (2,4GHz) |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Šifrování: | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 3 |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 12 (DC) |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost (g): | 320 |
| Hmotnost (kg): | 0.32 |
| Rozměry: | 128 × 128 × 73 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 48 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 48 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.543 kg
- Šířka: 25.8 cm
- Výška: 19.5 cm
- Hloubka: 16.8 cm
- Objem: 8452.1 cm3
- Počet: 1 ks





















