MikroTik L11UG-5HaxD
Základní deska, pro access point, 2× MMCX, RJ-45, USB, 5GHz, 802.11ax, L4
(Kód:NABMKR1202)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Obvyklá dostupnost cca 2 týdny | ||
| Vaše cena bez DPH | 1 279 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 280 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 280 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 1 407 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 471 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 280 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 1 548 Kč |
| Kód | NABMKR1202 |
| PN | L11UG-5HaxD |
| EAN | 4752224009104 |
| Záruka | 26 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
MIKROTIK
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
|
MikroTik L11UG-5HaxD je výkonná deska pro AP/CPE/PtP instalaci s 5 GHz Wi-Fi 6 (802.11ax). Zařízení je vybaveno výstupními konektory MMCX. Můžete přidat HGO-OUT anténu a máte skvělý všesměrový Acess Point nebo anténu mANT30 PA pro vytvoření výkonného PtP spojení na dlouhé vzdálenosti. Disponuje moderním procesorem Qualcomm Maple založeným na architektuře ARM, 256 MB paměti RAM, USB portem pro dodatečné úložiště nebo jiné potřeby a Gigabit Ethernet portem s podporou PoE (Power over Ethernet).
Informace k systému RouterOS MikroTik
- Začínáte-li s RouterOS MikroTik nebo potřebujete-li poradit se složitějším nastavením, můžete využít naší podpory.
- Jak RouterBoard nastavit a spravovat se dozvíte na našich školeních.
- Rady k nastavení a často kladené otázky lze najít v sekci Technická podpora.
- Všechny RouterBoardy mají stejný systém RouterOS MikroTik.
- Všechny zařízení s RouterOS MikroTik plně podporují IPv6, mají firewall, Queues, NAT a s licencí L4 podporují CAPsMAN server.
- MikroTik lze nastavit přes webové rozhraní, přes mobilní aplikaci, anebo programem winbox, který je ke stažení na mikrotik.com.
- MikroTik má "Quick Set" tedy možnost rychlého nastavení. Na výběr je z několika přednastavených profilů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
CPU frekvence: 800 MHz
Počet jader: 2
RAM paměť: 256 MB
Porty: 1× RJ-45 LAN, 2× MMCX, 1× USB
Podpora PoE: ano
Standard: IEEE 802.11a/n/ac/ax
Frekvenční pásmo: 5 GHz
Rozměry: 114 × 107 × 27 mm
Užitečné odkazy a videa:
Prohlášení o shodě + uživatelský manuál
Nastavení zařízení přes rychlého průvodce Quick Set
Aplikace pro ovládání z mobilního telefonu
Resetování zařízení, funkce resetovacího tlačítka
Obnova systému RouterOS MikroTik přes utilitu Netinstall
Nastavení překladu adres (NAT)
Nastavení Load Balancing (rozdělení provozu mezi více internetových přípojek)
Nastavení Failover (přepnutí linky na záložní v případě výpadku)
Multiple uplinks using PCC & Load balancing
Static NAT & RouterOS
MikroTips: Netinstall
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | MIKROTIK |
| Technické detaily | |
| NAND (MB): | 128 |
| PoE vstup: | pasivní |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 70 |
| Provozní teplota min. (°C): | -40 |
| Procesor | |
| Počet jader procesoru: | 2 |
| Procesor: | Qualcomm IPQ-5010, 800 MHz |
| Paměť | |
| Velikost paměti (MB): | 256 |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 5 GHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Wi-Fi: | ano |
| Anténa | |
| Počet připojitelných antén: | 2 |
| Provedení antény: | bez vlastní antény (MMCX) |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Napájení | |
| Napájení max. (jack) (V): | 28 |
| Napájení max. (PoE) (V): | 28 |
| Napájení min. (jack) (V): | 12 |
| Napájení min. (PoE) (V): | 18 |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 12 |
| Operační systém | |
| Licence: | L4 |
| Operační systém: | RouterOS v7 |
| Podpora | |
| Slot pro SIM: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá - zelená |
| Rozměry: | 114 × 107 × 27 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.29 kg
- Hmotnost obalu: 0.026 kg
- Šířka: 14.5 cm
- Výška: 3.5 cm
- Hloubka: 13.5 cm
- Objem: 685.1 cm3
- Počet: 1 ks





















