Asustor Drivestor 2 Pro Gen2 (AS3302T v2)
Síťové úložiště NAS, 2× 2,5"/3,5" SATA III, quad-core 1,7GHz, 2GB DDR4, 1× 2,5GbE LAN, 3× USB 3.2 Gen1, WOW
(Kód:NASASU1037)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | >10ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 6 279 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 6 280 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 6 280 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 6 844 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 6 280 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 7 599 Kč |
| Status: Cenová akce | |
| Kód | NASASU1037 |
| PN | AS3302T v2 |
| EAN | 4710474831517 |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
Asustor
Asustor B.V.
Hoofdweg-Zuid 16, 2912 ED Nieuwerkerk ad IJssel, Nizozemsko
contact@asustor.com
www.asustor.com
|
Cenově efektivní NAS ideální pro domácí použití nabízí atraktivní šasi, které z něj činí elegantní doplněk každého prostoru. Zařízení pohání čtyřjádrový procesor 1,7 GHz s pamětí DDR4 o velikosti 2 GB. Síťové připojení zajišťuje jeden 2,5 GbE RJ-45 port a k dispozici jsou také tři USB konektory. Pro ukládání dat jsou připraveny dvě šachty na disky o velikosti až 18 TB. Operační systém ADM nabízí intuitivní uživatelské prostředí pro snadnou správu a sdílení souborů napříč platformami. Samozřejmostí je 256bitové šifrování AES. Tento model je vybaven zdrojem s výkonem 65 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Realtek RTD1619B, 4 jádra, 1,7 GHz
Systémová paměť: 2 GB DDR4, 8 GB eMMC
Počet pozic pro disky: 2× SATA III, 2,5"/3,5", SSD/HDD
LAN rozhraní: 1× RJ-45 2,5 GbE
Porty: 3× USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
Hmotnost: 1,6 kg
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Desktop |
| Výrobce: | Asustor |
| Pevný disk | |
| Formát HDD: | 3,5" |
| Formát HDD: | 2,5" |
| Max. kapacita disků (TB): | 18 |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| SATA III (počet): | 2 |
| USB 3.0 (počet): | 3 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hmotnost (g): | 1600 |
| Rozměry: | 230 × 170 × 114 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 2.6 kg
- Šířka: 23.7 cm
- Výška: 32.3 cm
- Hloubka: 14.3 cm
- Objem: 10946.8 cm3
- Počet: 1 ks





















