TP-Link EAP683 UR
Access point, dvoupásmový, stropní, AX6000, 4804Mbps 5GHz + 1148Mbps 2,4GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi 6, 1× 2,5Gbps RJ-45, PoE+, Omada SDN, bílý
(Kód:NARTPL1167)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1ks | 2ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 4 486 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 4 487 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 4 487 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 4 800 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 4 890 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 4 487 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 5 429 Kč |
| Status: Cenová akce | |
| Kód | NARTPL1167 |
| PN | EAP683 UR |
| EAN | 8885020621938 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
Dvoupásmový stropní acess point s podporou Wi-Fi 6 (802.11ax) zajišťuje spolu s technologií MU-MIMO špičkové dvoupásmové připojení s celkovou propustností 5952 Mb/s při rychlosti 1148 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 4804 Mb/s v pásmu 5 GHz. Jednotka pokryje Wi-Fi signálem plochu až 185 m2.
Přístupový bod podporuje jak PoE+ napájení, tak napájení adaptérem DC 12 V. Elegantní vzhled a jednoduché uchycení na stěnu nebo strop usnadňuje nasazení a zvyšuje flexibilitu.
Napájecí adaptér ani PoE injektor není součástí balení.
- Ultrarychlá Wi-Fi 6 (AX6000): Rychlost 1148 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 4804 Mb/s v pásmu 5 GHz.
- Vysoce efektivní Wi-Fi 6: Více připojených zařízení může využívat rychlejší připojení.
- Centralizovaná cloud správa: Systém Omada SDN spravuje celou síť lokálně nebo z cloudu prostřednictvím webového uživatelského rozhraní nebo aplikace Omada.
- Bezproblémový roaming: Videostreamy ani hlasové hovory nejsou ovlivněny při pohybu uživatele mezi jednotlivými přístupovými body.
- Omada Mesh: Umožňuje bezdrátové připojení mezi přístupovými body pro větší dosah a flexibilní nasazení.
- Podpora PoE: Podporuje napájení přes Ethernet (PoE+ 802.3at) pro flexibilní nasazení a instalaci.
- 2,5 Gigabit Ethernet: Přístupový bod je vybaven 2,5Gb/s RJ-45 portem pro zvýšení propustnosti.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Rychlost datového přenosu: 2,4 GHz - 1148 Mbit/s, 5 GHz - 4804 Mbit/s
Anténa: 4× 4 dBi + 4× 5 dBi integrovaná anténa
Porty: 1× 2,5 Gbps RJ-45
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise, podpora 802.1X
Podpora PoE: ano, 802.3at
Rozměry: 220 × 220 × 32,5 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Modulace: | 1024 QAM, OFDMA, OFDM |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Provedení: | na strop |
| Provedení: | na zeď |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 4804 (5GHz), 1148 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 4 (2,4GHz), 5 (5GHz) |
| Displej a zobrazení | |
| Displej: | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 26 |
| Normy: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, 802.1X |
| Rychlost portů: | 2,5 Gb/s |
| Šifrování: | WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 12 (DC) |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 20.43 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Rozměry: | 220 × 220 × 32,5 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE, FCC, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.29 kg
- Šířka: 28 cm
- Výška: 9.1 cm
- Hloubka: 25.9 cm
- Objem: 6599.3 cm3
- Počet: 1 ks





















