Mercusys ME50G
Access point, extender, bezdrátový, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4GHz, 5GHz, 1900Mb/s, AC1900, bílý
(Kód:NARTPL1177)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1ks | 1-2 dny | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 684 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 685 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 685 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 732 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 746 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 685 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 829 Kč |
| Kód | NARTPL1177 |
| PN | ME50G |
| EAN | 6957939001070 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
Bezdrátový extender Wi-Fi dosahu s rychlostí přenosu dat až 1300 Mb/s v pásmu 5 GHz a až 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Extender posiluje signál tak, aby byl v plné síle a bez výpadků k dispozici i v místech, která dříve nešlo pokrýt, nebo tam, kde je obtížné instalovat kabely. Rozšířeného pokrytí dosáhnete snadno stiskem tlačítka WPS.
- Dvoupásmové připojení s rychlostí až 1900 Mb/s – 1300 Mb/s v pásmu 5 GHz + 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz
- Kabelové gigabitové připojení – poskytuje vysokorychlostní kabelové připojení pro počítače, IPTV a herní konzole.
- 3×3 MU-MIMO – připojte více zařízení současně
- Spolupracuje s libovolným routerem – posilte Wi-Fi signál tam, kde ho potřebujete nejvíc
- Snadné nastavení jedním stisknutím – stiskněte tlačítko WPS a rozšiřte dosah Wi-Fi sítě za několik sekund.
- Režim vestavěného přístupového bodu – funguje jako režim extenderu signálu a režim přístupového bodu.
- Správa sítě pomocí aplikace – nastavení za pár minut a správa Wi-Fi sítě doma nebo na cestách prostřednictvím zařízení iOS či Android
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Rychlost datového přenosu: 600 Mbit/s - 2,4 GHz, 1300 Mbit/s - 5 GHz
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA, WPA2, WPA3-PSK
Podpora PoE: ne
Rozměry: 112 × 84,7 × 76,3 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Citlivost (dBm): | -95,5 (11g, 6Mbps, 5 GHz); -96 (11g, 6Mbps, 2,4 GHz) |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 600 (2,4GHz), 1300 (5GHz) |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 20 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Šifrování: | WEP, WPA, WPA2, WPA3-PSK |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | externí |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Napájení | |
| Podpora PoE: | ne |
| Spotřeba (W): | 13 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Rozměry: | 112 × 84,7 × 76,3 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.32 kg
- Hmotnost obalu: 0.107 kg
- Šířka: 15 cm
- Výška: 10 cm
- Hloubka: 12 cm
- Objem: 1800 cm3
- Počet: 1 ks





















