TP-Link Archer TX20U
Adaptér, bezdrátový, USB 3.0, Wi-Fi 6, AX1800, 2,4GHz, 5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax, černý
(Kód:NARTPL1183)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Obvyklá dostupnost cca 2-3 dny | ||
| Vaše cena bez DPH | 511 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 512 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 512 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 557 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 512 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 619 Kč |
| Kód | NARTPL1183 |
| PN | Archer TX20U |
| EAN | 4895252503487 |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
Kompaktní bezdrátový USB adaptér poskytující výkonnou dvoupásmovou Wi-Fi 6 přímo do vašeho zařízení pro výjimečnou konektivitu a rychlost až 1800 Mb/s. Vestavěné vysoce výkonné antény v kombinaci s funkcí Beamforming soustřeďují signály Wi-Fi směrem k vašemu routeru pro lepší příjem a spolehlivé připojení z větší vzdálenosti. Ergonomický design umožňuje snadné přenášení a používání kdekoli.
- Bleskově rychlá Wi-Fi 6 - Rychlost bezdrátového připojení až 1800 Mb/s (1201 Mb/s na 5 GHz, 574 Mb/s na 2,4 GHz).
- Dvoupásmové bezdrátové připojení - Pásma 2,4 GHz a 5 GHz pro flexibilní připojení.
- Širší pokrytí – Připojte se k Wi-Fi odkudkoli ve vaší domácnosti díky vysoce výkonným anténám a funkci Beamforming.
- Nižší latence při hraní - OFDMA a MU-MIMO zajišťují nejefektivnější připojení Wi-Fi pro váš počítač.
- Vylepšené zabezpečení - Chraňte svá osobní data pomocí nejnovějšího šifrování WPA3.
- SuperSpeed USB 3.0 - Až 10× vyšší přenosová rychlost než v případě USB 2.0.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: USB 3.0
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Standard sítě: 802.11a/b/g/n/ac/ax
Rychlost: 1201 Mb/s (5 GHz), 574 Mb/s (2,4 GHz)
Zabezpečení sítě: WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK
Rozměry: 90,2 × 29,2 × 12,9 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Adaptér |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Modulace: | OFDMA |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 1201 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| LAN: | ne |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 19 (2,4 GHz), 21,5 (5 GHz) |
| Normy: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Operační mód: | Infrastructure |
| Šifrování: | WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ano |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Vstupy a výstupy | |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| Výstup na ext. anténu: | ne |
| Sběrnice | |
| PCI Express: | ne |
| Operační systém | |
| Podporované operační systémy: | Windows 11/10 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 90,2 × 29,2 × 12,9 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE, FCC, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.12 kg
- Hmotnost obalu: 0.09 kg
- Šířka: 20 cm
- Výška: 4 cm
- Hloubka: 15 cm
- Objem: 1200 cm3
- Počet: 1 ks





















