EZVIZ C8c 4Mpx
IP kamera, venkovní, pro chytrý dům, 4Mpx, IR30m, 350° otáčení, 80° náklon, mikrofon, Wi-Fi 802.11b/g/n, microSD slot, bílá
(Kód:KIPEZV1062)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | >10ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít od 11.05.2026 | |||
| Vaše cena bez DPH | 1 486 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 487 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 487 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 1 590 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 620 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 487 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 1 799 Kč |
| Status: Cenová akce | |
| Kód | KIPEZV1062 |
| PN | CS-C8c(4WKFL,4mm) |
| EAN | 6941545630571 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
EZVIZ
Hangzhou Ezviz Software Co.,Ltd.
Room 302, Unit B, Bld 2, 399 Danfeng Road, Binjiang District, Hangzhou, Zhejiang 311200
support@ezviz.com
www.ezviz.com
|
EZVIZ C8c – IP kamera, která dbá na bezpečnost
Venkovní IP kamera EZVIZ C8c zvýší zabezpečení vnějšího prostoru. Je navržena pro panoramatické snímání ve vysokém rozlišení obrazu 2K+. Díky tomu zachytí bohatý prostor bez slepých úhlů, a to jak ve dne, tak v noci. Rozlišení vykresluje ostrý obraz se všemi detaily. Samozřejmostí je detekce pohybu osoby a rozlišení postav, vozidel a běžných objektů pomocí algoritmu umělé inteligence.

To předchází falešným poplachům vyvolaných poletujícím listím nebo hmyzem. Model EZVIZ C8c je vybaven reproduktorem a mikrofonem pro obousměrnou komunikaci, což oceníte například při příjezdu kurýra nebo donáškové služby. Samozřejmostí je podpora nočního vidění. Integrovaný IR přísvit s dosahem až 30 metrů zajistí dobře viditelný obraz i v nočních hodinách.

Venkovní IP kamera nabízí snímač 1/3" CMOS s rozlišením 4 Mpx, který je schopný snímat video v rozlišení 2560 × 1440 při 30 fps. Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit do vzdálenosti 30 m. Komprese H.265/H.264 snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Natočené záznamy je možné ukládat na microSD kartu do kapacity až 512 GB, nebo odesílat na cloudové úložiště (na základě předplatného). Aktivní zastrašení v podobě stroboskopického světla a zvukového alarmu pak varuje případné narušitele. Součástí kamery je integrovaný reproduktor a mikrofon, který umožní kvalitní oboustrannou komunikaci. Propojení kamery pomocí aplikace v mobilním zařízení umožní pohodlný vzdálený přístup, pořizování záznamů či fotografií nebo upozornění v případě detekce pohybu. Připojení lze jednoduše realizovat jak drátově prostřednictvím RJ-45 konektoru, tak bezdrátově skrze Wi-Fi. Přímo v aplikaci navíc můžete s kamerou pohodlně otáčet o až 350° horizontálně a až 80° vertikálně. Je kompatibilní s inteligentními hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.
Součástí balení je napájecí adaptér, montážní šablona, sada šroubů a vodotěsná sada.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 1/3" CMOS
Rozlišení snímače: 4,0 Mpx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 30 m
Integrovaný LED přísvit: ne
Objektiv: f = 4 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 83°, vertikálně 44°, diagonálně 100°
Maximální rozlišení: 2560 × 1440 při 30 fps
Rozhraní: 1× RJ-45, Wi-Fi
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 512 GB)
Napájení: DC 12 V/ 1 A, spotřeba max. 12 W (adaptér součástí balení)
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Kamera |
| Výrobce: | EZVIZ |
| Technické detaily | |
| Dynamika obrazu: | DWDR |
| PIR: | ne |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Slot pro paměťovou kartu: | ano |
| Video kodeky: | H.264 |
| Video kodeky: | H.265 |
| Videoanalytika kamer: | autotracking (smart tracking) |
| Videoanalytika kamer: | detekce lidské postavy |
| Videoanalytika kamer: | detekce vozidla |
| WDR: | ne |
| Konektivita | |
| Jazyk aplikace: | angličtina |
| Jazyk aplikace: | čeština |
| Jazyk aplikace: | slovenština |
| Kompatibilní aplikace: | EZVIZ |
| Podporované OS: | iOS |
| Podporované OS: | Android |
| Podporované OS: | Windows |
| Objektiv | |
| Typ objektivu: | pevný |
| Zoom: | ne |
| Multimédia | |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Motorický zoom a autofocus: | ano |
| Objektiv: | pevný |
| Přísvit kamery: | infra |
| PTZ ovládání: | ano |
| Rozlišení obrazu kamery (px): | 2560 × 1440 |
| Rozlišení výstupu (Mpx): | 4,0 |
| Tvarový typ: | PT/PTZ |
| Kamera - Vlastnosti | |
| Alarm: | ne |
| Detekce: | postav/y |
| Detekce: | rozpoznání automobilů |
| Detekce: | pohybu |
| Detekce pohybu: | ano |
| LED reflektor: | ne |
| Noční vidění: | klasické |
| Notifikace: | mobilní |
| Rotace: | ano |
| Zvuk: | vestavěný mikrofon |
| Zvuk: | vestavěný reproduktor |
| Komunikace | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2,4 GHz |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11b/g/n |
| Vstupy a výstupy | |
| Alarm vstup/výstup: | ne |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Drátové připojení: | ano |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Typ úložiště: | SD |
| Typ úložiště: | Cloud |
| Napájení | |
| Napájení: | do sítě |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost (kg): | 0.495 |
| Rozměry: | 147,05 × 128,61 × 102,27 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.805 kg
- Šířka: 14 cm
- Výška: 19.2 cm
- Hloubka: 14 cm
- Objem: 3763.2 cm3
- Počet: 1 ks





















