Reolink Argus Series B330
IP kamera, bullet, 4Mpx, 1/3" CMOS, D:122°, H.265, IR+LED přísvit, IP65, microSD slot, bílo-černá
(Kód:KIPREO0007)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | >10ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 1 899 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 900 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 900 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 2 032 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 2 070 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 900 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 2 299 Kč |
| Kód | KIPREO0007 |
| PN | Argus Series B330 |
| EAN | 6975253983162 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
REOLINK
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
|
4megapixelová IP kamera typu bullet nabízí snímač 1/3" CMOS s rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů a úhlem záběru 122° (diagonálně). V případě zhoršených světelných podmínek či tmy je přítomen IR přísvit do vzdálenosti až 10 m a bílý LED přísvit pro barevné záběry v noci. Připojení lze jednoduše realizovat bezdrátově pomocí Wi-Fi. Díky aplikaci Reolink lze sledovat dění v domácnosti či jiných prostorech 24 hodin denně, 7 dní v týdnu odkudkoli skrze váš smartphone. Kamera navíc disponuje zabudovaným mikrofonem a reproduktorem. Napájení zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 6000 mAh. Kameru lze také napájet pomocí solárního panelu (není součástí balení). Zajisté potěší kompatibilita s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Díky voděodolnosti dle IP65 nabízí jak vnitřní, tak i venkovní možnost použití.
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 5 Mpx
- Účinná kompresní technologie H.265
- IR a bílý LED přísvit
- PIR detekce pohybu
- Detekce osob a vozidel
- Bezdrátové připojení Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
- Vestavěná baterie s kapacitou 6000 mAh
- Slot pro paměťovou kartu microSD s kapacitou až 128 GB
- Integrovaný mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci
- 16násobný digitální zoom
- Odolnost vůči vodě a prachu (IP65)
- Mobilní aplikace v češtině
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 1/3" CMOS
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 10 m
Integrovaný LED přísvit: ano
Objektiv: pevný, úhel záběru 122° diagonálně°
Maximální rozlišení: 2560 × 1440 při 15 fps
Rozhraní: Wi-Fi
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 128 GB)
Napájení: vestavěná Li-ion baterie, 6000 mAh, nebo DC 5 V/ 2 A (adaptér ani solární panel nejsou součástí balení)


| Značka | |
| Upřesnění typu: | Kamera |
| Výrobce: | REOLINK |
| Technické detaily | |
| PIR: | ano |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Slot pro paměťovou kartu: | ano |
| Video kodeky: | H.265 |
| Videoanalytika kamer: | detekce lidské postavy |
| Videoanalytika kamer: | detekce vozidla |
| WDR: | ne |
| Konektivita | |
| Jazyk aplikace: | čeština |
| Kompatibilní aplikace: | Aplikace výrobce |
| Podporované OS: | Windows |
| Podporované OS: | iOS |
| Podporované OS: | Android |
| Objektiv | |
| Clona objektivu: | pevná |
| Typ objektivu: | pevný |
| Zoom: | digitální |
| Multimédia | |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Motorický zoom a autofocus: | ne |
| Objektiv: | pevný |
| Přísvit kamery: | duální |
| Rozlišení obrazu kamery (px): | 2560 × 1440 |
| Rozlišení výstupu (Mpx): | 4,0 |
| Tvarový typ: | Bullet |
| Kamera - Vlastnosti | |
| Alarm: | zvukový |
| Detekce: | postav/y |
| Detekce: | pohybu |
| Detekce: | rozpoznání automobilů |
| Detekce pohybu: | ano |
| LED reflektor: | ano |
| Noční vidění: | hybridní |
| Notifikace: | |
| Notifikace: | mobilní |
| Rotace: | ne |
| Zvuk: | vestavěný reproduktor |
| Zvuk: | vestavěný mikrofon |
| Komunikace | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2,4 GHz |
| Frekvence Wi-Fi: | 5 GHz |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n |
| Vstupy a výstupy | |
| Alarm vstup/výstup: | ne |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Drátové připojení: | ne |
| Typ úložiště: | Cloud |
| Typ úložiště: | SD |
| Napájení | |
| Napájení: | baterie |
| Podpora ePoE: | ne |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá - černá |
| Hmotnost (kg): | 0.33 |
| Rozměry: | 121 × 90 × 56 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.665 kg
- Hmotnost obalu: 0.27 kg
- Šířka: 22 cm
- Výška: 15.5 cm
- Hloubka: 10 cm
- Objem: 3410 cm3
- Počet: 1 ks























