Reolink Lumus Series E430
IP kamera, bullet, 4Mpx, 1/2,7" CMOS, f=2,8mm (H:107°), H.264, IR+LED 10m, IP65, mikrofon, microSD slot, bílo-černá
(Kód:KIPREO0014)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 9ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít od 11.05.2026 | |||
| Vaše cena bez DPH | 1 065 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 066 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 066 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 1 140 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 161 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 066 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 1 290 Kč |
| Status: Cenová akce | |
| Kód | KIPREO0014 |
| PN | Lumus Series E430 |
| EAN | 6975253983773 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
REOLINK
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
|
Reolink Lumus Series E430 – stražte prostor ve svojí kapse
IP kamera Reolink Lumus Series E430 pro zabezpečení venkovního prostoru. Umožní vám zachytit obraz čistě a s vysokou mírou detailů díky CMOS snímači s 2K rozlišením. Podporuje plnobarevné denní i noční vidění, a tak je tento model ideální pro monitoring v režimu 24/7.

Pokročilá inteligentní detekce s algoritmy umělé inteligence dokáže efektivně rozlišit osoby, vozila a zvířata od dalších objektů. Díky tomu předchází falešným poplachům a poskytuje informace o důležitém narušení prostoru. Připojení skrze dvoupásmovou Wi-Fi zajistí flexibilitu a stabilitu provozu.

Kamera Reolink Lumus Series E430 podporuje varování nezvaného návštěvníka jak pomocí sirény, tak reflektoru. Potenciální hrozbu tak lze odradit vizuálními i zvukovými prvky. Součástí výbavy je rovněž zabudovaný mikrofon a reproduktor, díky čemuž vám umožní obousměrnou komunikaci v reálném čase a snadnou kontrolu doručovaného balíčku nebo pozdravení přátel či jiné blízké osoby.

Pro potřeby venkovní instalace je IP kamera Reolink Lumus Series E430 vybavena odolným krytem se stupněm krytí IP65. Díky tomu je zajištěna ochrana proti vnějším povětrnostním vlivům, dešti nebo sněhu. Pomocí aplikace pro mobilní zařízení obdržíte notifikace v reálném čase, můžete sledovat živé dění, ať už jste kdekoli, přizpůsobit oblast pro detekci pohybu a další funkce.

4megapixelová IP kamera typu bullet nabízí snímač 1/2,7" CMOS s rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů a úhel záběru 107° (horizontálně). Video ve vysoké kvalitě zaručí také při nočních záběrech díky IR a LED přísvitu do vzdálenosti až 10 m. Připojení lze jednoduše realizovat bezdrátově pomocí Wi-Fi. Díky aplikaci Reolink lze sledovat dění 24 hodin denně, 7 dní v týdnu odkudkoli skrze váš smartphone. Kamera navíc disponuje zabudovaným mikrofonem a reproduktorem a je odolná vůči nepříznivým vlivům počasí dle certifikace IP65.
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 2 Mpx
- Účinná kompresní technologie H.264
- Noční IR přísvit do vzdálenosti 10 m
- Bílý LED přísvit pro barevné noční záběry
- Detekce pohybu, osob, zvířat a vozidel
- Slot pro paměťovou kartu microSD s kapacitou až 256 GB
- Odolnost vůči vodě a prachu (IP65)
- Bezdrátové připojení Wi-Fi
- Integrovaný mikrofon a reproduktor
- Kompatibilní s Google Assistant
- Mobilní aplikace v češtině
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 1/2,7" CMOS
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 10 m
Integrovaný LED přísvit: ano
Objektiv: f = 2,8 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 107°, vertikálně 57°, diagonálně 129°
Maximální rozlišení: 2560 × 1440 při 15 fps
Rozhraní: Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 256 GB)
Napájení: DC 5 V/ 2 A, příkon max. 5 W
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Kamera |
| Výrobce: | REOLINK |
| Technické detaily | |
| PIR: | ne |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Slot pro paměťovou kartu: | ano |
| Video kodeky: | H.264 |
| Videoanalytika kamer: | detekce lidské postavy |
| Videoanalytika kamer: | detekce vozidla |
| Videoanalytika kamer: | detekce zvířat |
| WDR: | ne |
| Konektivita | |
| Jazyk aplikace: | čeština |
| Kompatibilní aplikace: | Aplikace výrobce |
| Podporované OS: | iOS |
| Podporované OS: | Android |
| Podporované OS: | Windows |
| Objektiv | |
| Clona objektivu: | pevná |
| Typ objektivu: | pevný |
| Zoom: | ne |
| Multimédia | |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Motorický zoom a autofocus: | ne |
| Objektiv: | pevný |
| Přísvit kamery: | duální |
| Rozlišení obrazu kamery (px): | 2560 × 1440 |
| Rozlišení výstupu (Mpx): | 4,0 |
| Tvarový typ: | Bullet |
| Kamera - Vlastnosti | |
| Alarm: | světelný |
| Alarm: | zvukový |
| Detekce: | pohybu |
| Detekce: | rozpoznání automobilů |
| Detekce: | postav/y |
| Detekce: | rozpoznání zvířat |
| Detekce pohybu: | ano |
| LED reflektor: | ano |
| Noční vidění: | hybridní |
| Notifikace: | mobilní |
| Notifikace: | |
| Rotace: | ne |
| Zvuk: | vestavěný reproduktor |
| Zvuk: | vestavěný mikrofon |
| Komunikace | |
| Frekvence Wi-Fi: | 5 GHz |
| Frekvence Wi-Fi: | 2,4 GHz |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n |
| Vstupy a výstupy | |
| Alarm vstup/výstup: | ne |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Drátové připojení: | ne |
| Typ úložiště: | SD |
| Typ úložiště: | Cloud |
| Napájení | |
| Napájení: | do sítě |
| Podpora ePoE: | ne |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá - černá |
| Hmotnost (kg): | 0.168 |
| Rozměry: | 99 × 91 × 60 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.61 kg
- Šířka: 22.2 cm
- Výška: 15.5 cm
- Hloubka: 9.9 cm
- Objem: 3406.6 cm3
- Počet: 1 ks























