EZVIZ EB3 + solární panel
IP kamera, venkovní, bezdrátová, pro chytrý dům, 3Mpx, IR+LED15m, mikrofon, reproduktor, Wi-Fi 802.11b/g/n/ax, PIR čidlo, IP65, šedá + solární panel
(Kód:KIPEZV1076)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | >50ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít už zítra | |||
| Vaše cena bez DPH | 1 817 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 817 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 817 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 1 944 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 980 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 817 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 2 199 Kč |
| Status: Cenová akce | |
| Kód | KIPEZV1076 |
| PN | CS-EB3/SP-R200(3MP)(5W) |
| EAN | 6941545617145 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
EZVIZ
Hangzhou Ezviz Software Co.,Ltd.
Room 302, Unit B, Bld 2, 399 Danfeng Road, Binjiang District, Hangzhou, Zhejiang 311200
support@ezviz.com
www.ezviz.com
|
Venkovní bezdrátová IP kamera s PIR čidlem pro detekci pohybu nabízí snímač 1/2,8" CMOS s rozlišením 3 Mpx, který je schopný snímat video v rozlišení 2304 × 1296 při 15 fps. Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit do vzdálenosti 15 m a bílý LED přísvit pro pořizování barevných záznamů v noci. Komprese H.265/H.264 snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Natočené záznamy je možné ukládat na microSD kartu do kapacity až 512 GB, nebo odesílat na cloudové úložiště (na základě předplatného). Součástí kamery je integrovaný reproduktor a mikrofon, který umožní kvalitní oboustrannou komunikaci. Aktivní zastrašení v podobě stroboskopického světla a zvukového alarmu pak varuje případné narušitele. Propojení kamery pomocí aplikace v mobilním zařízení umožní pohodlný vzdálený přístup, pořizování záznamů či fotografií nebo upozornění v případě detekce pohybu. Mezi další užitečné funkce patří například rozpoznávání lidské postavy a vozidla pomocí umělé inteligence či kompatibilita s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Samozřejmostí je voděodolný kryt dle IP65. Připojení je realizováno bezdrátově pomocí Wi-Fi. Napájení zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 5200 mAh s výdrží až 120 dní na jedno nabití. Baterii lze nabíjet pomocí solárního panelu EZVIZ (součástí balení).
Solární panel přináší pohodlný a ekologický způsob dobíjení vybraných bezdrátových kamer EZVIZ. Dostatečnou flexibilitu při volbě umístění zajistí 4 metry dlouhý kabel zakončený konektorem USB-C.
Součástí balení je solární panel, napájecí kabel, šroubovací základna, nastavitelný držák (pro solární panel), 2× sada šroubů a 2× vrtací šablona.
Kamera
Snímací čip: 1/2,8" CMOS
Rozlišení snímače: 3,0 Mpx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 15 m
Integrovaný LED přísvit: ano, do 15 m
Objektiv: f = 2,8 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 108°, vertikálně 56°, diagonálně 130°
Maximální rozlišení: 2304 × 1296 při 15 fps
Rozhraní: Wi-Fi, USB-C (nabíjení)
Rozměry: 153 × 63 × 63 mm
Hmotnost: 222,7 g
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 512 GB)
Napájení: vestavěná Li-ion baterie, 5200 mAh
Solární panel
Maximální výkon: 6,36 V/ 0,66 A
Špičkový výkon (PMAX): 4,2 W
Nabíjecí proud: 660 mA
Účinnost: až 21,6 %
Konektor: USB-C
Pracovní teplota: -20 °C až +60 °C
Rozměry: 216,25 × 149,58 × 2,4 mm
Hmotnost: 334 g (bez držáku)
Stupeň krytí: IP65
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Kamera |
| Výrobce: | EZVIZ |
| Technické detaily | |
| PIR: | ano |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Slot pro paměťovou kartu: | ano |
| Video kodeky: | H.264 |
| Video kodeky: | H.265 |
| Videoanalytika kamer: | detekce vozidla |
| Videoanalytika kamer: | detekce lidské postavy |
| WDR: | ne |
| Konektivita | |
| Jazyk aplikace: | čeština |
| Jazyk aplikace: | angličtina |
| Jazyk aplikace: | slovenština |
| Kompatibilní aplikace: | EZVIZ |
| Podporované OS: | Android |
| Podporované OS: | iOS |
| Podporované OS: | Windows |
| Objektiv | |
| Clona objektivu: | pevná |
| Typ objektivu: | pevný |
| Zoom: | ne |
| Multimédia | |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Motorický zoom a autofocus: | ne |
| Objektiv: | pevný |
| Přísvit kamery: | duální |
| PTZ ovládání: | ne |
| Rozlišení obrazu kamery (px): | 2304 × 1296 |
| Rozlišení výstupu (Mpx): | 3,0 |
| Tvarový typ: | Bullet |
| Kamera - Vlastnosti | |
| Alarm: | zvukový |
| Alarm: | světelný |
| Detekce: | postav/y |
| Detekce: | rozpoznání automobilů |
| Detekce: | pohybu |
| Detekce pohybu: | ano |
| LED reflektor: | ano |
| Noční vidění: | hybridní |
| Notifikace: | mobilní |
| Rotace: | ne |
| Zvuk: | vestavěný mikrofon |
| Zvuk: | vestavěný reproduktor |
| Komunikace | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2,4 GHz |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11b/g/n/ax |
| Vstupy a výstupy | |
| Alarm vstup/výstup: | ne |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Drátové připojení: | ne |
| Typ úložiště: | Cloud |
| Typ úložiště: | SD |
| Napájení | |
| Napájení: | baterie |
| Napájení: | solární |
| Podpora ePoE: | ne |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | šedá - černá |
| Hmotnost (kg): | 0.2227 |
| Rozměry: | 153 × 63 × 63 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.13 kg
- Hmotnost obalu: 0.397 kg
- Šířka: 24 cm
- Výška: 16.5 cm
- Hloubka: 11.5 cm
- Objem: 4554 cm3
- Počet: 1 ks





















