Synology DiskStation DS124
Síťové úložiště NAS, 1× 2,5"/3,5" SATA III, quad-core 1,7GHz, 1GB DDR4, 1× GbE LAN, 2× USB 3.0
(Kód:NASSYN1190)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 3ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít už v pondělí | |||
| Vaše cena bez DPH | 3 416 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 3 417 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 3 417 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 3 655 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 3 723 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 3 417 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 4 134 Kč |
| Kód | NASSYN1190 |
| PN | DS124 |
| EAN | 4711174725014 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
SYNOLOGY
Synology GmbH
Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, Německo
info@synology.com
tel.: 004921196669666
|
Síťové úložiště v miniaturním provedení pro synchronizaci, vzdálený přístup a domácí zábavu. Základem tohoto zařízení je čtyřjádrový procesor Realtek RTD1619B, taktovaný na 1,7 GHz, doplněný o 1 GB paměti RAM. Pro ukládání vašich dat je připravena pozice pro 3,5" nebo 2,5" disk. Síťové připojení zajišťuje GbE RJ-45 port a k dispozici jsou také dva porty USB 3.0. Samozřejmostí je zabezpečení pomocí hardwarového šifrování AES-NI.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Realtek RTD1619B, 4 jádra, 1,7 GHz
Systémová paměť: 1 GB
Počet pozic pro disky: 1× SATA III, HDD/SSD (2,5"/3,5")
LAN rozhraní: 1× GbE RJ-45
Porty: 2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
Hmotnost: 0,7 kg
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Desktop |
| Výrobce: | SYNOLOGY |
| Pevný disk | |
| Formát HDD: | 2,5" |
| Formát HDD: | 3,5" |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| SATA III (počet): | 1 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hmotnost (g): | 700 |
| Rozměry: | 224 × 166 × 71 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.274 kg
- Hmotnost obalu: 0.328 kg
- Šířka: 32 cm
- Výška: 9.3 cm
- Hloubka: 21 cm
- Objem: 6249.6 cm3
- Počet: 1 ks





















