ZyXEL NWA50AX Pro
Access point, 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2975Mb/s, Wi-Fi 6, MU-MIMO, PoE+ napájení, 1× 2,5GbE RJ-45
(Kód:NAAZYX1060)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 1ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít už zítra | |||
| Vaše cena bez DPH | 1 871 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 871 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 871 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 2 001 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 2 039 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 871 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 2 264 Kč |
| Kód | NAAZYX1060 |
| PN | NWA50AXPRO-EU0102F |
| EAN | 4718937630554 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
ZyXEL
Zyxel Networks A/S
Gladsaxevej 378, 2.th 2860 Soborg, Dánsko
jon.pearce@zyxel.eu
www.zyxel.com/dk/da/
|
Dvoupásmový PoE+ Wi-Fi 6 přístupový bod pro profesionální nasazení s přenosovou rychlostí 575 Mbps (2,4 GHz) + 2400 Mbps (5 GHz) a Wi-Fi standardy 802.11a/b/g/n/ac/ax. Duální optimalizované antény s podporou technologie MU-MIMO a ziskem 4 dBi pro 5 GHz / 3 dBi pro 2,4 GHz zaručí perfektní pokrytí. Zařízení disponuje jedním 2,5gigabitovým Ethernet RJ-45 (PoE+) portem. NWA50AX Pro je dokonalou volbou pro malé firmy požadující cenově dostupný Wi-Fi 6 přístupový bod, který umožňuje připojení multigigabitovou rychlostí a zvládne větší počet připojených zařízení a aplikací.
Multigigabitový přístupový bod standardu Wi-Fi 6 určený pro malé firmy
Přístupový bod ZyXEL NWA50AX Pro s 2,5gigabitovým ethernetovým uplink portem je primárně určen malým firmám a domácím kancelářím a poskytuje vysoce výkonnou Wi-Fi s rychlostí až 2975 Mbps.
Získejte výkonnější Wi-Fi
Pro efektivní využití vyšší rychlosti dostupné v pásmu 5 GHz je přístupový bod NWA50AX Pro vybaven 3 anténami s vysokým ziskem, které zesilují signál Wi-Fi a rozšiřují pokrytí i na doposud špatně dosažitelná místa.
Nastavení bezdrátové sítě za pár minut!
Přístupový bod NWA50AX Pro se dokonale hodí do menších hotelů, obchodů, restaurací nebo domácích kanceláří. Jeho instalace a konfigurace je tak snadná, že nevyžaduje žádné odborné zkušenosti.
Technologie ZyXEL Smart Mesh pro snadné nasazení
Technologie Smart Mesh od společnosti ZyXEL automaticky vytváří dynamické bezdrátové spojení mezi přístupovými body, čímž odpadá složitá a nepraktická instalace kabelů pro potřeby Wi-Fi. Díky bezdrátovému propojení přístupových bodů, které umožňuje rozšířit dosah pokrytí a zvyšuje flexibilitu instalace, technologie Smart Mesh šetří starosti a náklady spojené s dodatečnou kabeláží.
Řiďte to po svém!
Řešení NebulaFlex umožňuje flexibilní správu přístupového bodu NWA50AX Pro. Sami si vyberte, jestli chcete zařízení spravovat pomocí jeho webového rozhraní nebo intuitivní cloudové platformy Nebula, se kterou si nemusíte pamatovat IP adresu, uživatelské jméno ani heslo.
Součástí balení je montážní držák + šrouby a napájecí adaptér.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: 802.11a/b/g/n/ac/ax
Maximální propustnost sítě: 575 Mbps (2,4 GHz), 2400 Mbps (5 GHz)
Porty: 1× 2,5GbE RJ-45
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA/WPA2/WPA3 Personal
Napájení: DC 12 V (adaptér součástí balení) nebo PoE+ 802.3at
Rozměry: 140 × 140 × 37,5 mm
Hmotnost: 352 g
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | ZyXEL |
| Technické detaily | |
| Citlivost (dBm): | -99 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 50 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Provedení: | na strop |
| Provedení: | na zeď |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 2400 (5GHz), 575 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 3 (2,4GHz), 4 (5GHz) |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 28 |
| Rychlost portů: | 2,5 Gb/s |
| Šifrování: | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 12 (DC) |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 20.5 |
| Zabezpečení | |
| Výchozí heslo: | 1234 |
| Výchozí IP: | http://192.168.1.2/ |
| Výchozí IP: | http://dhcp-assigned IP |
| Výchozí jméno: | admin |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost (g): | 352 |
| Hmotnost (kg): | 0.352 |
| Rozměry: | 140 × 140 × 37,5 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | FCC, EN, ETSI EN, LP, BSMI, IEC, CNS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.668 kg
- Šířka: 24 cm
- Výška: 6 cm
- Hloubka: 15.5 cm
- Objem: 2232 cm3
- Počet: 1 ks





















