TP-Link Archer TBE400E
Síťová karta, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, 2,4GHz, 5GHz, 6GHz, 2882Mbit/s, PCI Express x1
(Kód:NARTPL1202)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 3ks | 1-2 dny | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 1 527 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 1 528 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 1 528 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 665 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 1 528 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 1 849 Kč |
| Status: Cenová akce | |
| Kód | NARTPL1202 |
| PN | Archer TBE400E |
| EAN | 8885020623802 |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
- Příslušenství
- Počítače a periferie - Komponenty - Síťové karty
- Kategorie - Komponenty - Síťové adaptery - Wi-Fi 2,4 GHz - PCI/PCIe/M.2
- Wi-Fi 5 GHz - PCI/PCIe/M.2
- Wi-Fi 6 GHz - PCI/PCIe/M.2
- Wi-Fi a sítě - Síťové adaptéry - Wi-Fi 2,4 GHz - PCI/PCIe/M.2
- Wi-Fi 5 GHz - PCI/PCIe/M.2
- Wi-Fi 6 GHz - PCI/PCIe/M.2
Síťová karta poskytující silnou třípásmovou Wi-Fi 7 přímo do vašeho počítače. Širší pokrytí signálu zajistí dvojice antén. S Archer TBE400E rozšíříte síť o volnější pásmo 6 GHz a dosáhnete tak vyšších přenosových rychlostí (až 688 Mb/s v pásmu 2,4 GHz, 28822 Mb/s v pásmu 5 GHz a 2882 Mb/s v pásmu 6 GHz). Je plně kompatibilní se standardy 802.11a/b/g/n/ac/ax/be.
- Bezkonkurenční třípásmová rychlost – Zvyšte celkové rychlosti až na 2882 Mb/s v pásmu 6 GHz, 2882 Mb/s v pásmu 5 GHz a 688 Mb/s v pásmu 2,4 GHz.
- Wi-Fi 7 – Využijte plný potenciál pásma 6 GHz a zdvojnásobte šířku pásma oproti minulé generaci.
- Bluetooth 5.4 – Zlepšení zabezpečení a spolehlivosti oproti vysokorychlostnímu Bluetooth 5.3 poslední generace.
- Širší pokrytí signálem – Dvě výkonné antény s vysokým ziskem výrazně rozšiřují stávající pokrytí Wi-Fi a nabízejí rychlý a hladký online zážitek z větší vzdálenosti.
- WPA3 – Chraňte svou síť pomocí nejnovějšího bezpečnostního protokolu WPA3, aby byly vaše informace přenášené přes bezdrátový adaptér v bezpečí před hackery.
- Minimalizované zpoždění pro váš počítač – Technologie OFDMA a MU-MIMO snižuje zpoždění, takže si můžete užívat hraní v reálném čase nebo pohlcující zážitek z VR i na vytížených sítích.
- Nízkoprofilové – K dispozici je standardní i nízkoprofilová záslepka
- Podporovaný operační systém – Podporovaný je pouze systém Windows 11 (64-bit).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: PCI Express x1
Bezdrátový standard: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
Rychlost: 2882 Mb/s (5 GHz), 2882 Mb/s (6 GHz), 688 (2,4 GHz)
Zabezpečení: WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK
Kompatibilita OS: Windows 11 (64-bit)
Rozměry: 120,8 × 78,5 × 21,5 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Síťová karta |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 2882 (6GHz), 2882 (5GHz), 688 (2,4GHz) |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz/6000 MHz |
| LAN: | ne |
| Šifrování: | WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Počet připojitelných antén: | 2 |
| Sběrnice | |
| PCI Express: | ano |
| Operační systém | |
| Podporované operační systémy: | Windows 11 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 120,8 × 78,5 × 21,5 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | FCC, CE, IC, NCC, JRF, VCCI, BSMI |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.27 kg
- Hmotnost obalu: 0.111 kg
- Šířka: 20.5 cm
- Výška: 4 cm
- Hloubka: 15 cm
- Objem: 1230 cm3
- Počet: 1 ks





















