Strong SHC05IR0-W
IP kamera, vnitřní, pro chytrý dům, 2880×1620, IR přísvit, 360° otáčení, mikrofon, reproduktor, Wi-Fi, USB-C, micro SD slot
(Kód:KIPSRG1005)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 8ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít od 11.05.2026 | |||
| Vaše cena bez DPH | 783 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 784 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 784 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 838 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 854 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 784 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 949 Kč |
| Kód | KIPSRG1005 |
| PN | SHC05IR0-W |
| EAN | 9120072378942 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
STRONG
STRONG Ges.m.b.H
Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
pklement@strong-eu.com
https://www.strong-eu.com/
|
Strong SHC05IR0-W – IP kamera, která úřaduje na poli bezpečnosti
IP kamera Strong SHC05IR0-W pro monitoring vnitřního obytného prostoru. Podporuje zabezpečení nejenom domova a blízkých osob, ale také třeba kanceláře nebo firmy. V čele kamery je přítomen výkonný CMOS snímač, který zachycuje video ve vysokém rozlišení 2880 × 1620 obrazových bodů (5 Mpix).

Noční IR přísvit umožní jasný záznam i za špatných světelných podmínek. Konstrukce umožňuje 360° otáčení, a tak zajistí komplexní pokrytí sledovaného prostoru. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete skrze IP kameru Strong SHC05IR0-W a mobilní aplikaci oboustranně komunikovat s druhou osobou v reálném čase. Tento model podporuje Wi-Fi konektivitu v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, díky čemuž je připojení rychlé, jednoduché a stabilní.

Vnitřní IP kamera se snímačem 1/3" CMOS nabízí snímání videa v rozlišení 2880 × 1620 obrazových bodů. Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit. Součástí kamery je integrovaný reproduktor a mikrofon, který umožní kvalitní oboustrannou komunikaci. Připojení lze jednoduše realizovat bezdrátově skrze Wi-Fi. Propojení kamery pomocí aplikace v mobilním zařízení umožní pohodlný vzdálený přístup, pořizování záznamů či fotografií nebo upozornění v případě detekce pohybu. Natočené záznamy je možné ukládat na microSD kartu do kapacity až 512 GB, nebo odesílat na cloudové úložiště (na základě předplatného). Přímo v aplikaci navíc můžete s kamerou pohodlně otáčet o až 360°.
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 5 Mpx (2880 × 1620 px)
- Noční IR přísvit
- Integrovaný mikrofon a reproduktor
- Detekce pohybu osob
- 360° otáčení
- Podpora ONVIF (profil S)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 1/3" CMOS
Rozlišení snímače: 5,0 Mpx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano
Objektiv: f = 4 mm, F2.0, pevný, úhel záběru 360°
Maximální rozlišení: 2880 × 1620 px
Rozhraní: Wi-Fi (2,4 GHz, 5 GHz), USB-C (pouze pro napájení)
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 512 GB)
Napájení: DC 5 V/ 1 A, příkon max. 5 W (adaptér součástí balení)
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Domácí kamera |
| Výrobce: | STRONG |
| Technické detaily | |
| PIR: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Slot pro paměťovou kartu: | ano |
| Videoanalytika kamer: | detekce lidské postavy |
| WDR: | ne |
| Konektivita | |
| Jazyk aplikace: | angličtina |
| Kompatibilní aplikace: | Aplikace výrobce |
| Podporované OS: | Android |
| Objektiv | |
| Clona objektivu: | pevná |
| Typ objektivu: | pevný |
| Zoom: | ne |
| Multimédia | |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Motorický zoom a autofocus: | ne |
| Objektiv: | pevný |
| Přísvit kamery: | infra |
| PTZ ovládání: | ne |
| Rozlišení obrazu kamery (px): | 2880 × 1620 |
| Rozlišení výstupu (Mpx): | 5,0 |
| Tvarový typ: | Cube |
| Kamera - Vlastnosti | |
| Alarm: | ne |
| Detekce: | pohybu |
| Detekce: | postav/y |
| Detekce pohybu: | ano |
| LED reflektor: | ne |
| Noční vidění: | klasické |
| Notifikace: | mobilní |
| Rotace: | ano |
| Zvuk: | vestavěný reproduktor |
| Zvuk: | vestavěný mikrofon |
| Komunikace | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2,4 GHz |
| Frekvence Wi-Fi: | 5 GHz |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Vstupy a výstupy | |
| Alarm vstup/výstup: | ne |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Drátové připojení: | ne |
| Typ úložiště: | SD |
| Typ úložiště: | Cloud |
| Napájení | |
| Napájení: | do sítě |
| Podpora ePoE: | ne |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost (kg): | 0.168 |
| Rozměry: | 107 × 73 × 73 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.366 kg
- Hmotnost obalu: 0.083 kg
- Šířka: 17 cm
- Výška: 9 cm
- Hloubka: 9 cm
- Objem: 1377 cm3
- Počet: 1 ks





















