Imou HR12F-A
Router, bezdrátový, dvoupásmový, AC1200, 802.11a/b/g/n/ac, 3× LAN, 1× WAN, 4× fixní anténa 5dBi
(Kód:SPAMOU1008)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 8ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít už zítra | |||
| Vaše cena bez DPH | 544 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 545 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 545 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 593 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 545 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 659 Kč |
| Kód | SPAMOU1008 |
| PN | HR12F-A |
| EAN | 6971927237500 |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
IMOU
Imou Network Technology Netherlands B.V.
7th floor, 7.16, Lange Kleiweg 6, 2288 GK Rijswijk, Nizozemsko
Wei.Hu1@imou.com
tel: +31-0628501763
|
Bavte se s internetem naplno a bez sekání – Wi-Fi router Imou HR12F-A
Dvoupásmový Wi-Fi router Imou HR12F-A, se kterým si dopřejete vysokorychlostní Wi-Fi síť, plynulé a spolehlivé připojení v pohodlí domova. Tento model pracuje na frekvencích 2,4 GHz a 5 GHz. V pásmu 2,4 GHz dosahuje přenosových rychlostí až 300 Mbps a v pásmu 5 GHz až 867 Mbps. Díky tomu je ideální pro všestranné on-line aktivity, ať už pracujete na PC, hrajete on-line hry, sledujete filmy, videa ve vysokém rozlišení, nebo holdujete streamování digitálního obsahu.

Wi-Fi router Imou HR12F-A disponuje 4 externími anténami, které dosahují vysokého výkonu a Wi-Fi signálem pokryjí celou vaši domácnost. I v tom nejvzdálenějším koutu místnosti se můžete těšit s připojení. S aplikací Imou Life máte správu routeru a svou domácí Wi-Fi síť pod dokonalou kontrolou. Umožní vám snadné ovládání odkudkoli, zapnutí a konektivitu.

Mezi další přednosti patří podpora automatické synchronizace Wi-Fi Auto-sync, díky čemuž se kompatibilní Imou kamery připojí zcela bez problémů. Pro streamování dat využívá router Imou HR12F-A specifický kanál, který podporuje plynulý tok dat, snižuje ztráty cloudových záznamů a uplatní se i v přeplněném Wi-Fi provozu.

Dvoupásmový Wi-Fi router pracující na frekvencích 2,4 GHz a 5 GHz standardu IEEE 802.11a/b/g/n/ac. Čtyři externí antény se ziskem 5 dBi poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí. V pásmu 2,4 GHz dosahuje přenosových rychlostí až 300 Mbps a v pásmu 5 GHz až 867 Mbps. Na zadní straně disponuje třemi RJ-45 LAN a jedním RJ-45 WAN portem.
- Podporuje standard 802.11a/b/g/n/ac
- Souběžný přenos dat rychlostí 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz
- Čtyři externí antény poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí
- Různé typy připojení WAN - dynamická IP, statická IP, PPPoE
- Kompatibilní s protokolem IPv6
- Podpora DMZ, UPnP a VPN (PP2P a L2TP)
- Funkce Hidden SSID zabraňuje zobrazení vašeho SSID v seznamu dostupných Wi-Fi
- Správa pomocí webového rozhraní nebo mobilní aplikace Imou Life
Automatická synchronizace s Wi-Fi kamerami Imou
IP kamery Imou v dosahu routeru se mohou automaticky připojit. Přenos dat z kamer navíc využívá specifický kanál pro plynulý provoz i při přeplněném signálu Wi-Fi.
Rodičovská kontrola
Stanovte rozumný rozvrh online aktivit svých dětí, upřednostněte jejich bezpečnost a podporujte zdravé online návyky.
Síť pro hosty
Vytvořte si samostatnou Wi-Fi síť pro hosty a spravujte její provoz či omezení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard sítě: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Rychlost datového přenosu: 867 Mbps (5 GHz), 300 Mbps (2,4 GHz)
Porty: 3× 100 Mb/s RJ-45 LAN, 1× 100 Mb/s RJ-45 WAN
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz a 5 GHz
Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK, podpora WPS a skrytého SSID
Podpora PoE: ne
Rozměry: 188 × 120 × 26 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Router |
| Výrobce: | IMOU |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Průmyslové provedení: | ne |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 867 (5GHz), 300 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 5 |
| Displej a zobrazení | |
| Displej: | ne |
| Komunikace | |
| Podpora 3G: | ne |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ne |
| LAN: | ano |
| Normy: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Šifrování: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ne |
| Anténa | |
| Provedení antény: | neodnímatelná |
| Vstupy a výstupy | |
| Celkový počet portů: | 4 |
| RJ-45 (počet): | 4 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 12 (DC) |
| Napájení zařízení: | externí adaptér |
| Podpora PoE: | ne |
| Podpora | |
| Slot pro SIM: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Rozměry: | 188 × 120 × 26 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.58 kg
- Hmotnost obalu: 0.225 kg
- Šířka: 24.5 cm
- Výška: 27 cm
- Hloubka: 5.7 cm
- Objem: 3770.6 cm3
- Počet: 1 ks





















