Alta Labs AP6 Pro Outdoor
Access point, venkovní, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi 6, MU-MIMO 4×4, 2,4/5GHz, 5,8Gbps + 573Mbps, 1× GbE RJ-45, PoE+, IP68
(Kód:NAAALT1009)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Obvyklá dostupnost cca týden | ||
| Vaše cena bez DPH | 4 383 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 4 384 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 4 384 Kč Více informací |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 4 384 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 5 305 Kč |
| Status: Na objednávku | |
| Kód | NAAALT1009 |
| PN | AP6-PRO Outdoor |
| EAN | |
| Záruka | 26 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
ALTA
Soundvision Technology B.V.
Wim Duisenbergplantsoen 31, 6221 SE, Maastricht, Nizozemsko
sales@alta.inc
www.alta.inc
|
Výkonný venkovní dvoupásmový Wi-Fi přístupový bod s podporou frekvenčních pásem 2,4 a 5 GHz a přenosovou rychlostí až 5,8 Gbps pro 5 GHz a 573 Mbps pro 2,4 GHz. Výhodou jsou malé rozměry a elegantní minimalistický design.
AP6 Pro Outdoor je venkovní hotspotové řešení využívající standard 802.11a/b/g/n/ac/ax a je vybaveno anténním systémem MU-MIMO 4×4. Přístupový bod podporuje aktivní PoE+ a je odolný vůči povětrnostním vlivům dle IP68. Montáž na stěnu nebo sloup/tyč (kovové montážní svorky nejsou součástí dodávky).
- Vynikající dosah a výkon - patentovaná konstrukce antény
- Bezproblémový roaming a pokročilé řízení provozu
- Škálovatelná správa založená na cloudu
- Mobilní aplikace
- Vysoce výkonná Wi-Fi 6 s benefity Wi-Fi 7 (4096 QAM, 6× stream, kombinovaná kapacita 6,3 Gbps) + podpora MU-MIMO 4×4
- Ověřování pomocí více hesel (AltaPass Multi-Password Technology)
- DPI Engine
- Funkce hotspotu
- Změny a kontrola za chodu (On-The-Fly)
- Barevné kódování bezdrátové sítě
- SSID Broadcasting
- Přizpůsobitelný ovládací panel
- Snímky stavu (Status Snapshots)
- Karty zařízení (Device Cards) - snadné zobrazení podrobností o připojení a konfigurace přístupových bodů nebo klientských připojení
- Napájení přes Ethernet (PoE+)
- Kompaktní rozměry a elegantní/estetický design
- Stupeň krytí IP68 - venkovní instalace i v náročných podmínkách, provozní teplota -40 až 70 °C
Technologie DPI Engine
Pokročilé filtrování umožňuje blokovat obsah podle aplikací, které lze vybírat z rozsáhlého předdefinovaného seznamu. Můžete také zadat názvy domén pro jejich zablokování.
Všesměrové antény + Mesh připojení
AP6 Pro Outdoor je vybaven všesměrovými anténami, které poskytují Wi-Fi připojení ve všech směrech. Díky technologii Mesh je možné rozšíření Wi-Fi sítě i do oblastí, které mohou být obtížně dostupné nebo nedostupné pomocí kabelového Ethernetu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6)
Anténa: 4× integrovaná anténa (5 GHz), 2× integrovaná anténa (2,4 GHz)
Provozní frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Rychlost přenosu dat: 5,8 Gbps (5 GHz), 573 Mbps (2,4 GHz)
Podpora PoE: ano, PoE+ 802.3at (42,5–57 V)
Porty: 1× GbE RJ-45
Rozměry: 210 × 150 × 90 mm
Hmotnost: 900 g
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | ALTA |
| Technické detaily | |
| Modulace: | 4096 QAM |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 70 |
| Provozní teplota min. (°C): | -40 |
| Provedení: | na zeď |
| Provedení: | na strop |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 5800 (5GHz), 573 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 3,3 (2,4GHz), 4,3 (5GHz) |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 26 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Šifrování: | WPA2-PSK, WPA3-PSK, WPA-Enterprise (WPA2/WPA3) |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 42,5 - 57 (PoE) |
| Napájení max. (PoE) (V): | 42,5 |
| Napájení min. (PoE) (V): | 57 |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 25 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost (g): | 900 |
| Hmotnost (kg): | 0.9 |
| Rozměry: | 210 × 150 × 90 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE, FCC, IC |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.3 kg
- Šířka: 25.4 cm
- Výška: 10 cm
- Hloubka: 17.8 cm
- Objem: 4521.2 cm3
- Počet: 1 ks





















