Teltonika RUTM11
Router, průmyslový, 4G (LTE), 3G, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n/ac, 3× GbE RJ-45 LAN, 1× GbE RJ-45 WAN, 1× DI/DO, 1× USB, pasivní PoE, Dual SIM, GNSS, DC 9–50V
(Kód:NARTEL0051)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Objednáno u dodavatele, ověřujeme datum dodání | ||
| Vaše cena bez DPH | 6 622 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 6 623 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 6 623 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 7 086 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 7 218 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 6 623 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 8 014 Kč |
| Kód | NARTEL0051 |
| PN | RUTM11 |
| EAN | 4779051840496 |
| Záruka | 26 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TELTONIKA
UAB Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66, LT-51436, Kaunas Litva
mantas.liutkevicius@teltonika.lt
www.teltonika-networks.com
|
- IoT & Smart Home - Wi-Fi
- Ethernet - Aktivní prvky
- LAN - Routery - Podnikové
- LTE
- Kategorie - Wi-Fi a sítě - Routery - s Wi-Fi 2,4 GHz
- Mobilní internet - WiFi router se SIM
- Příslušenství - Mobilní internet - WiFi router se SIM
- Příslušenství - Mobilní internet - WiFi router se SIM
- Příslušenství - Mobilní internet - WiFi router se SIM
- Ostatní - Mobilní internet - WiFi router se SIM
- Modemy - 4G/5G
- Access pointy - Vnitřní 5 GHz
- Průmyslové prvky - Routery
- Aktivní síťové prvky - Routery & Brány
- Wi-Fi - Routery (Wi-Fi) - Průmyslové
- Průmyslové prvky
Průmyslový mobilní router, který poskytuje spolehlivé připojení v náročných podmínkách průmyslového odvětví (automatizace, doprava, výroba atd.).
Tento model je vybaven 4G (LTE), Wi-Fi 5, dvěma SIM sloty a 4 gigabitovými ethernet porty, takže je ideální pro rychlé nastavení primárního a záložního připojení s možností vzdálené správy. Montáž možná na DIN lištu, na zeď či jako volně stojící (držáky nejsou součástí balení).
Součástí balení je 18W napájecí adaptér, ethernet kabel (1,5 m), 5× anténa a sada SIM adaptérů.
- Připojení: 4G/LTE, 3G
- Wi-Fi: bezdrátový přístupový bod s funkcí Hotspotu
- WAN failover: automatické přepnutí na dostupné záložní připojení
- RMS: vzdálená správa, přístup a VPN služby
- GNSS: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS
- Protokoly: podpora mnoha protokolů včetně MQTT, Modbus TCP a DNP3
- SIM: přítomnost 2× slotu pro SIM (mini SIM, formát 2FF)
- USB: možnost připojení externího HDD, flash disku, přídavného modemu, tiskárny, sériového adaptéru USB, atp.
- Provedení: hliníkové tělo, krytí IP30
Podrobnější informace naleznete v přiloženém manuálu, v záložce dokumenty nebo na stránce wiki.teltonika-networks.com/view/RUTM11.
Software:
- Operační systém: RutOS (operační systém Linux založený na OpenWrt)
- Mobilní funkce: Přepínač SIM, stav, SMS, USSD, Black/White list, více PDN, správa pásem, služba ochrany SIM před nečinností, APN, Bridge, Passthrough
- Síťové funkce: Podpora VoIP passthrough, monitorování připojení, firewall, stavová stránka firewallu, správa portů, topologie sítě, DHCP, QoS/Smart Queue Management (SQM), DDNS, zálohování sítě, vyrovnávání zátěže, hotspot, SSHFS, podpora VRF
- Zabezpečení: Autentizace, firewall, prevence útoků, VLAN, řízení mobilních kvót, WEB filtr, řízení přístupu
- VPN a tunneling: OpenVPN, IPsec, GRE, PPTP, L2TP, Stunnel, DMVPN, SSTP, ZeroTier, WireGuard, Tinc, Tailscale
- Monitorování a správa: WEB UI, FOTA, SSH, SMS, Call, Email, TR-069, MQTT, SNMP, JSON-RPC, RMS
- Cloudová řešení: RMS, Cloud of Things, ThingWorx, Cumulocity, Azure IoT Hub
- Služby: BacNET, OPC UA, MODBUS, Data to Server, Modbus MQTT GATEWAY, DNP3, DLMS
- Sledování polohy: GNSS, souřadnice, NMEA, NTRIP, server software, Geofencing
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b/g/n/ac Wave 2, MU-MIMO
Rychlost datového přenosu:
4G (LTE) - DL: 300 Mbps, UL: 50 Mbps
3G - DL: 42 Mbps, UL: 5,76 Mbps
Anténa: 2× SMA konektor (LTE), 2× RP-SMA konektor (Wi-Fi), 1× SMA konektor (GNSS)
Porty: 4× RJ-45 (1× WAN, 3× LAN), 2× SIM slot (mini SIM, formát 2FF), 1× USB, 1× digitální vstup, 1× digitální výstup
Podpora PoE: ano, pasivní PoE
Napájení: DC 9–50 V (4pin průmyslový konektor), spotřeba < 12,3 W
Rozměry: 115 × 95,1 × 44,2 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Router |
| Výrobce: | TELTONIKA |
| Technické detaily | |
| Ethernet (Mbps): | 1000 |
| LTE/4G/5G (Mbps): | 300 |
| NAND (MB): | 256 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 75 |
| Provozní teplota min. (°C): | -40 |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Provedení: | DIN lišta |
| Provedení: | na zeď |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 867 (5GHz), 300 (LTE) |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Wi-Fi 5 GHz (Mbps): | 867 |
| Procesor | |
| Procesor: | MediaTek MIPS 1004KC, 880 MHz |
| Paměť | |
| Velikost paměti (MB): | 256 |
| Displej a zobrazení | |
| Displej: | ne |
| Komunikace | |
| Podpora 3G: | ano |
| Podpora 4G/LTE: | ano |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11b/g/n/ac/ac-wave2 |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Normy: | 802.11b/g/n, 802.11e, 802.3, 802.3u, 802.3az, 802.11s, 802.11r, 802.11v, 802.11k |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Šifrování: | WPA2-Enterprise - PEAP, WPA2-PSK, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA3-SAE, WPA3-EAP, OWE; AES-CCMP, TKIP |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Počet připojitelných antén: | 5 |
| Provedení antény: | odnímatelná |
| Vstupy a výstupy | |
| Konektor: | 4× RJ-45, 2× SIM, 1× 4pin, 1× USB |
| RJ-45 (počet): | 4 |
| Rozhraní: | LAN, WAN, 4G/LTE, Wi-Fi, GPS, USB |
| Sloty: | 3x LAN, 1x WAN, 2x SIM slot, 1x USB |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| Výstup na ext. anténu: | ano |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 9 - 50 (DC) |
| Napájení max. (jack) (V): | 50 |
| Napájení max. (PoE) (V): | 50 |
| Napájení min. (jack) (V): | 9 |
| Napájení min. (PoE) (V): | 9 |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 12.3 |
| Operační systém | |
| Operační systém: | RutOS |
| Podpora | |
| Podpora eSIM: | ne |
| Slot pro SIM: | ano |
| Zabezpečení | |
| Výchozí IP: | 192.168.1.1 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hloubka (mm): | 95.1 |
| Hmotnost (g): | 460 |
| Hmotnost (kg): | 0.460 |
| Rozměry: | 115 × 95,1 × 44,2 mm |
| Šířka (mm): | 115 |
| Výška (mm): | 44.2 |
| Další výbava a vlastnosti | |
| LED indikace: | ano |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.91 kg
- Hmotnost obalu: 0.172 kg
- Šířka: 35.5 cm
- Výška: 6 cm
- Hloubka: 17.5 cm
- Objem: 3727.5 cm3
- Počet: 1 ks





















