Strong Dual Band Repeater 1200
Access point, repeater, Wi-Fi, 802.11a/b/g/n/ac, 1200Mbit/s, 2,4GHz, 5GHz, 1× LAN/WAN, noční světlo, bílý
(Kód:NETSRG1156)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | >10ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít od 11.05.2026 | |||
| Vaše cena bez DPH | 577 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 578 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 578 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 629 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 578 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 699 Kč |
| Kód | NETSRG1156 |
| PN | REPEATER1200 |
| EAN | 9120072379000 |
| Záruka | 48 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
STRONG
STRONG Ges.m.b.H
Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
pklement@strong-eu.com
https://www.strong-eu.com/
|
Univerzální opakovač pro připojení do elektrické zásuvky, vhodný pro domácnosti s vyšším počtem zařízení. S pomocí technologie Wi-Fi a standardů 802.11a/b/g/n/ac umožňuje prodloužení dosahu vašeho modemu nebo routeru během pár minut. Nabízí maximální rychlosti 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz. Zařízení lze navíc nakonfigurovat také jako přístupový bod. Nastavení je snadné pomocí tlačítka Connect & Secure (WPS), které poskytuje optimální zabezpečení sítě stisknutím tlačítka. Jako bonus je opakovač vybaven vestavěným inteligentním nočním světlem, které se automaticky aktivuje ve tmě nebo pracuje podle uživatelsky definovaného rozvrhu a kombinuje funkčnost s pohodlím.
- Dvoupásmová Wi-Fi (2,4 GHz a 5 GHz)
- 4× 2dBi interní všesměrové antény
- Možnost použití jako opakovač nebo přístupový bod
- Tlačítko Connect & Secure (WPS)
- 1× Ethernet LAN/WAN port (10/100 Mb/s)
- Inteligentní noční světlo s možností časového nastavení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Rychlost datového přenosu: 867 Mb/s (5 GHz), 300 Mb/s (2,4 GHz)
Porty: 1× RJ-45 LAN/WAN
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK
Podpora PoE: ne
Rozměry: 97,5 × 65 × 58,6 mm
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | STRONG |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 867 (5GHz), 300 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 2 |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ne |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 19 |
| Šifrování: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 100-240 (AC) |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost (g): | 230 |
| Rozměry: | 97,5 × 65 × 58,6 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 48 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 48 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.8 kg
- Šířka: 11 cm
- Výška: 10.7 cm
- Hloubka: 9.4 cm
- Objem: 1106.4 cm3
- Počet: 1 ks





















