Ubiquiti UniFi U7 In-Wall
Access point, 802.11be, Wi-Fi 7, MIMO 2×2, 2,4/5GHz, 4300+688Mbps, PoE+, bílý
(Kód:NAAUBT1183)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| >10ks | 8ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 3 116 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 3 117 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 3 117 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 3 427 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 3 583 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 3 117 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 3 771 Kč |
| Kód | NAAUBT1183 |
| PN | U7-IW |
| EAN | 810084698754 |
| Záruka | 26 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
UBIQUITI
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102, Son, Nizozemsko
support@ui.com
www.ui.com
|
Nástěnná jednotka Ubiquiti UniFi U7 In-Wall je kompaktní Wi-Fi 7 AP s podporou frekvenčních pásem 2,4 a 5 GHz a přenosovou rychlostí až 4,3 Gbps pro 5 GHz a 688 Mbps pro 2,4 GHz. Model U7 In-Wall disponuje čtyřmi datovými proudy, 2,5GbE uplinkem a dvěma 2,5GbE LAN porty, z nichž jeden podporuje PoE napájení.
UniFi U7 In-Wall je designově povedené vnitřní hotspotové řešení využívající standard 802.11n/ac/ax/be. Je vybaveno anténním systémem MIMO 2×2 v podobě integrovaných antén se ziskem 4 dBi/ 8 dBi (2,4 GHz/ 5 GHz). Jednotka podporuje PoE/PoE+ napájení.
- Wi-Fi 7
- 4 datové proudy
- Pokrytí 115 m2
- Více než 200 připojených zařízení
- Provozní teplota -30 až +40 °C
- Uplink 2,5 GbE
- 2× downlink 2,5 GbE
- PoE/PoE+ napájení 802.3af/at
- 1× PoE výstup 802.3af (42,5–57 V), vyžaduje PoE+ napájení
Správa pomocí aplikace UniFi Network: verze 9.0.114 a novější.

Konfiguraci a správu UniFi zařízení umožňuje aplikace UniFi Network, která je předinstalovaná na UniFi OS konzolích (UniFi Dream Machine, Dream Router, Dream Wall, Express, Cloud Gateway Ultra atd.). Alternativou je volně dostupný software UniFi Network Server, určený pro instalaci na vlastní počítač nebo server (Windows, MacOS, Linux). Software UniFi Network Server je neustále vylepšován, a proto doporučujeme vždy používat aktuální verzi, kterou stahujte na stránkách Ubiquiti v sekci Download. Více informací o tomto produktu se dozvíte také na školení Ubiquiti.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: 802.11n/ac/ax/be
Anténa: integrovaná anténa 4 dBi (2,4 GHz) + 8 dBi (5 GHz)
Provozní frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Rychlost přenosu dat: 688 Mbps (2,4 GHz), 4,3 Gbps (5 GHz)
PoE: ano, aktivní PoE/PoE+ 802.3af/at, 1× PoE výstup
Porty: 3× 2,5 GbE RJ-45
Rozměry: 137 × 98,7 × 30,2 mm
Hmotnost: 400 g
Manuál (montážní návod):
Ubiquiti UniFi U7 In-Wall

| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point/Repeater |
| Výrobce: | UBIQUITI |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | -30 |
| Provedení: | na zeď |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 4300 (5GHz), 688 (2,4GHz) |
| Zisk (dBi): | 4 (2,4GHz), 8 (5GHz) |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11n/ac/ax/be |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm): | 23 (2,4GHz), 24 (5GHz) |
| Rychlost portů: | 2,5 Gb/s |
| Šifrování: | WPA/WPA2/WPA3 |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 3 |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 42,5 - 57 (PoE) |
| Napájení max. (PoE) (V): | 57 |
| Napájení min. (PoE) (V): | 42,5 |
| Podpora PoE: | ano |
| Spotřeba (W): | 13 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost (g): | 400 |
| Hmotnost (kg): | 0.4 |
| Rozměry: | 137 × 98,7 × 30,2 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE, FCC, IC |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
-
Neznámá dostupnost
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.562 kg
- Hmotnost obalu: 0.069 kg
- Šířka: 19.5 cm
- Výška: 6.5 cm
- Hloubka: 14.5 cm
- Objem: 1837.9 cm3
- Počet: 1 ks





















