Dell Alienware Aurora R17
Počítač, Ultra 9 285, 64GB DDR5, 4TB + 4TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB, W11H, 2Y Basic on-site, černý + klávesnice a myš
(Kód:PCD18470)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Obvyklá dostupnost cca 2 měsíce | ||
| Vaše cena bez DPH | 136 543 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 136 616 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 136 616 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 146 101 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 148 832 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 136 616 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 165 305 Kč |
| Status: Na objednávku | |
| Kód | PCD18470 |
| PN | D-AWR17-N2-917K |
| EAN | 5397321006718 |
| Záruka | 24 měs. |
| Podpora | dell@100mega.cz, pocitace@100mega.cz |
| Značka |
DELL
Dell Products
Raheen Business Park, Limerick, Ireland
Technical_Support@dell.com
www.dell.com
|
DELL Alienware Aurora R17 – jistá sázka na herní vítězství
Výkonný stolní počítač DELL Alienware Aurora R17 pro herní nadšence a fanoušky multimédií. Tento model je vybaven špičkovým procesorem Intel Core Ultra 9 285 a v tandemu s dedikovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 5080 zajistí plynulý chod moderních her a aplikací bez kompromisů na nejvyšší detaily a snímkovou frekvenci.

Pro četnou knihovnu her a dalších multimédií je k dispozici dvojice SSD disků s obří kapacitou 4 TB a 4 TB, které kromě úložiště podpoří také rychlý přístup k datům a okamžité načítání her, start softwaru i celého systému. Stolní PC DELL Alienware Aurora R17 má v zásobě rovněž pokročilý systém chlazení, který udrží optimální teploty uvnitř skříně i s narůstajícím výkonem a trvající provozní zátěží.

Nadpis
- procesor Intel Core Ultra s výkonem pro náročné hry a aplikace
- grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5080 pro špičkovou herní grafiku a realistické detaily
- SSD disk zajistí rychlé načítání her a systému
- pokročilé chlazení
- moderní design v elegantní černé s průhlednou bočnicí
Základem počítače je 24jádrový procesor Intel Core Ultra 9 285, pracující na frekvenci 2,4 GHz, doplněný 64 GB operační paměti. Obrazová data má na starosti grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5080 se 16 GB vlastní paměti. Pro uživatelská data jsou k dispozici dva SSD disky, každý s kapacitou 4 TB. Počítač je vybaven bezdrátovým připojením Wi-Fi a Bluetooth. Dodáván je s operačním systémem Windows 11 Home.
Součástí balení je USB klávesnice a myš.
Na tento produkt je poskytována záruka 2 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo +420 774 765 521, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5080
Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, vodní chlazení procesoru, AlienFX RGB podsvícení, průhledná bočnice, USB klávesnice a myš
Procesor: Intel Core Ultra 9 285
Operační systém: Windows 11 Home
Formát skříně: Middle tower
Velikost operační paměti: 64 GB
HDD kapacita: 4 TB SSD + 4 TB SSD
Barva: černá
Hmotnost: 15,37 kg
Podrobný popis konfigurace
Procesor Intel Core Ultra 9 285 (2,5 GHz, Turbo 5,6 GHz, 36+40 MB Cache, 24jádrový)
Paměť 64 GB (2× 32 GB) 5200 MT/s DDR5
2× SSD disk 4 TB (M.2 PCIe NVMe)
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
Wi-Fi Intel BE200 7 (2×2) 802.11be + Bluetooth 5.3
Klávesnice Dell KB216, multimediální, česká + slovenská, černá
Myš Dell MS116, optická
Zdroj 1000 W, Platinum
Nainstalované Windows 11 Home
Záruka 2 roky Basic, oprava následující pracovní den
Barva černá (Basalt black)
Získejte výhody partnerstvím se 100MEGA při nákupech produktů DELL.
Program zpětných rabatů RISE, Záruky a Podpora, Partnerský program, Poradenství, Financování projektů, Konfigurátor atd. Více na dell.100mega.cz
Potřebujete jinou konfiguraci nebo pomoc s návrhem řešení?
Kontaktujte produktové manažery DELL na adrese dell@100mega.cz, anebo přes tlačítko „Získat projektovou cenu“, kde můžete upřesnit svoje požadavky.
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Počítač |
| Výrobce: | DELL |
| AI | |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | GPU s podporou AI |
| AI výbava: | AI čip (NPU) |
| Copilot+ PC: | ne |
| NPU: | Intel® AI Boost |
| Výkon GPU (TOPs): | 1801 |
| Výkon NPU (TOPs): | 13 |
| Procesor | |
| Procesor: | Intel |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Model procesoru: | 285 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,5 |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,6 |
| Patice procesoru: | 1851 |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| TDP (W): | 65 |
| Operační paměť | |
| Frekvence pamětí (MHz): | 5200 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 64 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Set pamětí: | 2× 32 GB |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Čipová sada | |
| Čipová sada: | Intel Z890 |
| Grafická karta | |
| Grafický čip: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Typ grafické paměti: | GDDR7 |
| Velikost grafické paměti (GB): | 16 |
| Systémový disk | |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Technologie SSD: | ano |
| Velikost disku (GB): | 4000 |
| Datový disk | |
| Formát - Datový disk: | M.2 |
| Technologie SSD (data): | ano |
| Velikost datového disku (GB): | 4000 |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory: | ne |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Komunikace | |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.3 |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | 2,5 Gb/s |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Vstupy a výstupy | |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 3 |
| Digitální výstup zvuku (počet): | 1 |
| DisplayPort (počet): | 3 |
| HDMI (počet): | 1 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| USB 2.0 zadní (počet): | 2 |
| USB 3.0 přední (počet): | 3 |
| USB 3.0 zadní (počet): | 2 |
| USB Typ C (počet): | 2 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Skříň | |
| Provedení PC skříně : | Middle tower |
| Napájení | |
| Max. výkon zdroje (W): | 1000 |
| Operační systém | |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Home |
| Operační systém: | ano |
| Podpora | |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ano |
| Zabezpečení | |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hmotnost (kg): | 15.37 |
| Rozměry: | 458,4 × 418 × 197 mm |
| Podstavec a uchycení | |
| VESA uchycení: | ne |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 20 kg
- Šířka: 60 cm
- Výška: 35 cm
- Hloubka: 55 cm
- Objem: 115500 cm3
- Počet: 1 ks





















