TP-Link Archer BE230
Router, dvoupásmový, Wi-Fi 7, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 1× 2,5G WAN, 1× 2,5G LAN, 3× GbE LAN, USB 3.0, černý - POUŽITÉ
Použité
(Kód:NARTPL1196V)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 1ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 2 304 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 2 305 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 2 305 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 2 511 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 2 305 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 2 789 Kč |
| Status: Výprodej | |
| Stav zboží: Použité | |
| Kód | NARTPL1196V |
| PN | Archer BE230-VYP |
| EAN | |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
Router pracující v pásmech 2,4 a 5 GHz je vybaven nejnovější bezdrátovou technologií Wi-Fi 7 s podporou standardů 802.11a/b/g/n/ac/ax/be. V pásmu 2,4 GHz dosahuje přenosových rychlostí až 688 Mb/s a v pásmu 5 GHz až 2882 Mb/s. Technologie Beamforming a čtyři externí antény se spojí a vytvoří silný a spolehlivý Wi-Fi signál v celé domácnosti. Pro snadné nastavení a použití lze využít mobilní aplikaci Tether nebo webové rozhraní.

- 3,6 Gb/s dvoupásmová Wi-Fi 7 - BE3600 dvoupásmová Wi-Fi poskytuje rychlost až 3,6 Gb/s.
- Široká škála připojení - 1× 2,5 Gb/s port WAN, 1× 2,5 Gb/s port LAN a 3× GbE porty LAN nabízejí vysokorychlostní přenos dat.
- Maximální pokrytí - Čtyři externí antény spolu s technologií Beamforming zajišťují vyšší kapacitu, stabilnější a spolehlivější připojení a minimalizují rušení.
- Kompatibilita s EasyMesh - Je kompatibilní s routerem EasyMesh a prodlužovači dosahu, které vytvářejí jednotnou síť pro celou domácnost a eliminují výpadky a zpoždění při přechodu mezi signály.
- Snadná instalace a použití - Správa sítě nikdy nebyla snazší díky aplikaci Tether.
- TP-Link HomeShield - Vylepšené zabezpečení chrání před nejnovějšími kybernetickými hrozbami.
- Široká kompatibilita - Podporuje všechny generace a zařízení Wi-Fi a všechny poskytovatele internetu.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
Rychlost datového přenosu: 688 Mb/s – 2,4 GHz, 2882 Mb/s – 5 GHz
Anténa: 4× externí anténa
Porty: 1× 2,5G RJ-45 WAN, 1× 2,5G RJ-45 LAN, 3× GbE RJ-45, 1× USB 3.0
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zabezpečení: WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
Podpora PoE: ne
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Router |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 2882 (5GHz), 688 (2,4GHz) |
| Displej a zobrazení | |
| Displej: | ne |
| Komunikace | |
| Podpora 3G: | ne |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s + 2,5 Gb/s |
| Šifrování: | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Zabezpečení WPA3: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | externí |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 5 |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 12 |
| Podpora PoE: | ne |
| Podpora | |
| Slot pro SIM: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE, FCC, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.27 kg
- Šířka: 24.3 cm
- Výška: 9.9 cm
- Hloubka: 34.9 cm
- Objem: 8395.9 cm3
- Počet: 1 ks





















