EZVIZ H7c Dual
IP kamera, duální, vnitřní, Cube, 2× 4Mpx, f=2,8mm, f=6mm, H.265, IR+LED přísvit, Wi-Fi, microSD slot, reproduktor, mikrofon - POUŽITÉ
Použité
(Kód:KIPEZV1061V)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 1ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 983 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 983 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 983 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 1 051 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 1 071 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 983 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 1 190 Kč |
| Status: Výprodej | |
| Stav zboží: Použité | |
| Kód | KIPEZV1061V |
| PN | CS-H7c-R100-8G44WF-VYP |
| EAN | |
| Záruka | 12 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
EZVIZ
Hangzhou Ezviz Software Co.,Ltd.
Room 302, Unit B, Bld 2, 399 Danfeng Road, Binjiang District, Hangzhou, Zhejiang 311200
support@ezviz.com
www.ezviz.com
|
Dvojice objektivů, které nic neunikne z dohledu – EZVIZ H7c Dual
Otočná IP kamera EZVIZ H7c Dual s dvojicí objektivů, která zajistí komplexní sledování obytného prostoru. Slouží k detekci pohybu, obousměrné komunikaci i monitorování během noci. O tom, co se děje ve vaší domácnosti, budete informování, ať už jste kdekoli. IP kamera EZVIZ H7c Dual využívá technologie duálních objektivů.






Disponuje objektivem s pevnou ohniskovou vzdáleností a hlavním objektivem s funkcí otáčení i naklápění. Díky tomu dokáže snímat daný objekt a současně postupně otáčet pro získání celkového obrazu bez mrtvých úhlů. Motorizovaná jednotka dokáže sledovat každý pohyb, celý průběh události a o všem vás informuje pomocí upozornění nebo videozáznamu.

IP kamera EZVIZ H7c Dual vám díky ucelenému obrazu umožní vnímat celý sled událostí. Záznamy jsou ostré a detailní, takže se uplatní nejen v domácnosti, ale také maloobchodních prodejnách, večerkách a dalších provozovnách.

IP duální otočná kamera do domácnosti přináší živý monitoring v křišťálově čisté 2K+ kvalitě. Používá současně pevný a otočný objektiv, což přináší mnohem detailnější a chytřejší způsob dohledu. Komprese H.265/H.264 snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Pro nahrávání zřetelného videa i v naprosté tmě disponuje nočním režimem s IR přísvitem do vzdálenosti až 10 m a také bílým LED přísvitem pro barevné záběry v noci. Propojení kamery pomocí aplikace v mobilním zařízení umožní pohodlný vzdálený přístup, pořizování záznamů či fotografií nebo upozornění v případě detekce pohybu. Natočené záznamy je možné ukládat na microSD kartu do kapacity až 512 GB, nebo odesílat na cloudové úložiště (na základě předplatného). Přímo v aplikaci navíc můžete s kamerou pohodlně otáčet o až 360° horizontálně a až 65° vertikálně. K dispozici je také alarm pro neobvyklé zvuky, který vám pošle notifikaci například při pláči dítěte. Díky zabudovanému reproduktoru a mikrofonu lze kameru využít pro obousměrnou komunikaci. Mezi další užitečné funkce patří například rozpoznávání a sledování lidské postavy (Auto-Tracking), podpora hlasových asistentů nebo dotykové tlačítko pro zahájení obousměrné komunikace. Připojení lze jednoduše realizovat jak drátově prostřednictvím RJ-45 konektoru, tak bezdrátově skrze Wi-Fi.
Součástí balení je napájecí adaptér, napájecí kabel, sada šroubů, vrtací šablona a montážní deska.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Zobrazení:
Rozlišení snímače: 2× 4,0 Mpx
Snímací čip: 1/3" progresivní CMOS
Maximální rozlišení: 2560 × 1440 px
Snímková rychlost: 30 fps
Pevný objektiv
IR přísvit: ne
Objektiv: f = 2,8 mm, úhel záběru 92° horizontálně, 50° vertikálně, 108° diagonálně
Otočný objektiv
IR přísvit: ano, do 10 m
LED přísvit: ano
Objektiv: f = 6 mm, úhel záběru 51° horizontálně, 28° vertikálně, 60° diagonálně
Otáčení: 360°
Náklon: 65°
Rozhraní:
Porty: 1× RJ-45, 1× USB-C (pouze pro napájení)
Wi-Fi: ano, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Video komprese: H.264, H.265
Slot paměťových karet: microSD (max. 512 GB)
Audio: vestavěný reproduktor a mikrofon
Mechanické vlastnosti a prostředí:
Napájení: DC 5 V/ 2 A, spotřeba do 8 W (zdroj je součástí balení)
Pracovní teplota: -10 až +45 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 131,5 × 88 × 88 mm
Hmotnost: 270 g
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Domácí kamera |
| Výrobce: | EZVIZ |
| Technické detaily | |
| Dynamika obrazu: | DWDR |
| PIR: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Slot pro paměťovou kartu: | ano |
| Video kodeky: | H.265 |
| Video kodeky: | H.264 |
| Videoanalytika kamer: | detekce lidské postavy |
| Videoanalytika kamer: | autotracking (smart tracking) |
| WDR: | ne |
| Konektivita | |
| Jazyk aplikace: | čeština |
| Jazyk aplikace: | slovenština |
| Jazyk aplikace: | angličtina |
| Kompatibilní aplikace: | EZVIZ |
| Podporované OS: | Android |
| Podporované OS: | iOS |
| Podporované OS: | Windows |
| Objektiv | |
| Clona objektivu: | pevná |
| Typ objektivu: | pevný |
| Zoom: | ne |
| Multimédia | |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Motorický zoom a autofocus: | ne |
| Objektiv: | pevný |
| Přísvit kamery: | duální |
| PTZ ovládání: | ano |
| Rozlišení obrazu kamery (px): | 2560 × 1440 |
| Rozlišení výstupu (Mpx): | 4,0 |
| Tvarový typ: | Cube |
| Kamera - Vlastnosti | |
| Alarm: | ne |
| Detekce: | postav/y |
| Detekce: | pohybu |
| Detekce pohybu: | ano |
| LED reflektor: | ne |
| Noční vidění: | hybridní |
| Notifikace: | mobilní |
| Rotace: | ano |
| Zvuk: | vestavěný mikrofon |
| Zvuk: | vestavěný reproduktor |
| Komunikace | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2,4 GHz |
| Frekvence Wi-Fi: | 5 GHz |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Vstupy a výstupy | |
| Alarm vstup/výstup: | ne |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Drátové připojení: | ano |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Typ úložiště: | Cloud |
| Typ úložiště: | SD |
| Napájení | |
| Napájení: | do sítě |
| Podpora ePoE: | ne |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá - černá |
| Hmotnost (kg): | 0.270 |
| Rozměry: | 131,5 × 88 × 88 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 12 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 0.493 kg
- Hmotnost obalu: 0.114 kg
- Šířka: 20 cm
- Výška: 10.5 cm
- Hloubka: 10.5 cm
- Objem: 2205 cm3
- Počet: 1 ks





















