Rozdíl v generacích sektorových antén od RF elements

FAQ: Rozdíl v generacích sektorových antén od RF elements

Druhá generace sektorových antén od RF elements přináší celou řadu vylepšení. První generace byla představena v roce 2014 a od té doby společnost výrazně pokročila ve vývoji, získala cenné zkušenosti a zpětné vazby od zákazníků z celého světa. To všechno následně aplikovali do druhé generace. Některé změny jsou lehce „viditelné“ a některé koutkem oka nezahlédnete. Takže postupně:

 RF: Antény jsou optimalizované (vyladěné) na lepší průběh klíčových parametrů v širokém pásmě až do 6,4 GHz. Nezjistíte to porovnáním hodnoty nominálního zisku, ale výkon antény je lepší. Navíc je třeba mít na paměti, že se jedná o dvojdílný anténní systém, tj. anténu s vlnovodovým konektorem a TPA, to znamená, že se jedná o všechny kombinace antén a adaptérů, někde je zlepšení výrazně znatelné a někde méně, ale ve všech případech je Gen 2 posun k lepšímu, jde v podstatě o systémové zlepšení.

TPA (TwistPort adaptér): Gen 2 antény jsou optimalizované na výkon nejenom s existujícími a minulými verzemi TPA, ale soustředí se také na budoucnost v podobě nejnovější generace TPA. Nejnovější generaci TPA poznáte tak, že mají ve vlnovodu piny namísto PCB. V budoucnosti bude představena celá řada nových TPA, kde tato změna bude více poznat.

Za několik let bylo nasbíráno velké množství zpětné vazby ohledně první generace antén a jednotlivé návrhy byly zakomponovány do druhé generace. Přehození pravé a levé strany při instalaci je otázka chvilky, odpadá rozebírání mechanizmu radomu atd. Držák z první generace antén u některých modelů neumožňoval dostatečnou volnost pohybu antény – anténa byla příliš blízko držáku, což je v druhé generaci odstraněno. Protikus držáku je nový a při instalaci na trubky o malém průměru nebojujete s nevhodným tvarem druhého dílu.

Nový TwistPort mechanismus: Původní TP mechanismus používal pružné elementy z gumy, což při velmi nízkých teplotách nebylo ideální. Pocitově se TP choval jinak a pružnost byla znatelně také jiná. Inovovaný mechanismus tento nedostatek odstraňuje. Jedná se o jednu z věcí, které vizuálně nezjistíte. Navenek je to ten stejný TwistPort se stejným použitím, ale uvnitř je výrazně vylepšený.

Lepší odtok vody z antény v případě extrémního počasí: Radom je v druhé generaci z mnohem pevnějšího plastu, který si zachovává mechanickou odolnost při vyšším rozsahu teplot. V případě, že dojde k poškození okolím, pádem nářadí apod., výměna radomu je jednodušší. V první generaci bylo sedm individuálních velikostí radomu a ty byly aktuálně zredukovány na dvě velikosti (30 a 40 horny mají jednu velikost, ostatní horny druhou velikost).

Balení je nově bezpečnější, unifikované do dvou rozměrů a je hlavně ekologické. Finální cíl je balit do recyklovatelných materiálu u všech produktů.

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace