Sestava držáků pro pole solárních panelů na střechu

FAQ: Sestava držáků pro pole solárních panelů na střechu

Principy použití různých držáků dle typu střechy popisujeme na této stránce, ale lze využít přímo hotových kompletních držáků pro 2 solární panely na sedlovou střechy s taškovou krytinou.

K těmto držákům lze v případě jiné krytiny dokoupit kombivruty nebo úchyty na plechovou střechu viz níže.

Dodáváme i jednotlivé komponenty, ze kterých lze dle instlovaných panelů a krytiny přímo objednat soubor jednoltivých produktů.

Pro usnadnění přípravy sestavy komponentů pro upevnění solárních panelů na střechu využijte přiloženou XLS tabulku níže.

Po vyplnění barevných polí dostanete sestavu komponentů, pro upevnění pole panelů na střechu. Tato kalkulace vychází z předpokladu, že panely se instalují rovnoběžně s povrchem střechy a tvar celého pole je obdélníkový. Tedy pole se skládá z několika stejně dlouhých řad sestavenách ze stejného počtu stejných panelů.

Další informací, získanou na základě zadaných parametrů je výkon a rozměr, respektive plocha pole sol. panelů.

Legenda:

Modré pole: vyberte typ komponentu pro uchycení konstrukce na střechu (informace o všech komponentech držáků panelů: https://www.i4wifi.cz/Solarni-panely-1/Drzaky-panelu/)

  • Kombivrut - vhodný na plechové, laminátové, šindelové nebo jiné střechy, u kterých je možné provrtat vrut skrz střešní krytinu
  • Střešní hák - je vhodný pro taškové střechy
  • Držák na plechovou střechu - se používá pro uchycení konstrukce na plechovou falcovanou střechu

Zelené pole: zvolte, kolik panelů a v kolika řadách budete na střechu instalovat

Žluté pole: zvolte parametry panelů, které chcete instalovat (informace o dostupných panelech: https://www.i4wifi.cz/Solarni-panely-1/Solarni-panely/)

Přílohy:

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace