Dell Pro Tower QCT1250
Počítač, i3-14100, 8GB DDR5, 512GB SSD, Intel UHD 730, DVD mechanika, W11Pro, černý, 3Y PS on-site
(Kód:PCD187450)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1-2 dny | 2ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít už v pondělí | |||
| Vaše cena bez DPH | 14 650 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 14 703 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 14 703 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 15 969 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 14 703 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 17 790 Kč |
| Status: Cenová akce | |
| Kód | PCD187450 |
| PN | VD77V |
| EAN | 5397184935910 |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | dell@100mega.cz, pocitace@100mega.cz |
| Značka |
DELL
Dell Products
Raheen Business Park, Limerick, Ireland
Technical_Support@dell.com
www.dell.com
|
PC Dell Pro Tower QCT1250 – vysoké nasazení do pracovní organizace
Nadpis
Posuňte svoji produktivitu dál s počítačem Dell Pro Tower QCT1250. Tento model je osazen procesorem Intel Core i3 14. generace, který zajistí spolehlivý chod i náročného softwaru. Ve spojení s 8 GB RAM DDR5 je zajištěno rychlé zpracování úloh i plynulý multitasking, takže můžete efektivně vykonávat zadanou práci.
- Seznam
Stolní počítač Dell Pro Tower QCT1250 disponuje také SSD jednotkou, se kterou se bleskově dostanete k potřebným datům, během okamžiku spustíte aplikace i celý systém. Integrovaná grafická karta Intel UHD 730 zajistí komfortní zobrazení a přehrávání multimédií, což oceníte v kancelářské sféře, případně v domácnosti. Dell Pro Tower QCT1250 je ideální volnou pro firemní pracovníky, živnostníky a další administrativní pracovníky, kteří vyžadují spolehlivý desktop na svůj pracovní stůl.






Dell Pro Tower QCT1250
Výkonný business desktop s procesorem Intel Core i3 14. generace a profesionálním operačním systémem Windows 11 Pro.
Tento stylový a funkční desktopový počítač Dell kombinuje udržitelný design, vysoký výkon a spolehlivost pro profesionální nasazení. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel® Core™ i3-14100 s frekvencí až 4,7 GHz, který poskytuje dostatek výkonu pro kancelářské aplikace i náročnější úlohy.
Počítač disponuje 8 GB DDR5 paměti s frekvencí 4800 MT/s a 512GB SSD úložištěm pro rychlé spouštění systému a aplikací. Integrovaná grafická karta zajišťuje plynulé zobrazení pro běžnou kancelářskou práci. Součástí je také DVD mechanika pro práci s optickými médii a kompletní sada příslušenství včetně klávesnice a myši.
- Výkonný čtyřjádrový procesor Intel® Core™ i3-14100 s frekvencí až 4,7 GHz
- 8 GB DDR5 paměť s frekvencí až 4800 MT/s
- Rychlé 512 GB SSD úložiště pro plynulý chod systému a aplikací
- Integrovaná grafická karta pro běžné kancelářské aplikace
- DVD mechanika pro práci s optickými médii
- Kompaktní šasi L6 se 180W zdrojem a podporou TPM
- Profesionální operační systém Windows 11 Pro
- Kompletní sada příslušenství včetně klávesnice s českým/slovenským rozložením a optické myši
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel® Core™ i3-14100 (4 jádra, až 4,7 GHz)
Operační paměť: 8 GB DDR5, až 4800 MT/s, non-ECC
Úložiště: 512 GB SSD
Grafika: Intel UHD 730 (integrovaná)
Optická mechanika: ano, 8× DVD+/-RW/RAM 9,5mm Slimline
Konektivita: bez bezdrátového připojení
Operační systém: Windows 11 Pro
Napájení: 180W zdroj
Šasi: L6 s podporou TPM
Příslušenství: Dell drátová klávesnice KB216 (CZ/SK), Dell optická myš MS116
Barva: černá
Pro instalaci dalšího M.2 SSD je třeba koupit PCIe SSD kartu PCD187820 (DELL PCIE SSD karta pto 1x M.2 SSD/ full profile/ plná výška/ pro PC Dell Tower)
Pro instalaci 3.5“ disku je třeba koupit výklopný rámeček PCD4225 (DELL Výklopný rámeček pro pevný disk Dell s kabelem a šroubem, pro stolní počítače Dell Pro Tower/Plus/QBT1250/QCT1250)
Získejte výhody partnerstvím se 100MEGA při nákupech produktů DELL.
Program zpětných rabatů RISE, Záruky a Podpora, Partnerský program, Poradenství, Financování projektů, Konfigurátor atd. Více na dell.100mega.cz
Potřebujete jinou konfiguraci nebo pomoc s návrhem řešení?
Kontaktujte produktové manažery DELL na adrese dell@100mega.cz, anebo přes tlačítko „Získat projektovou cenu“, kde můžete upřesnit svoje požadavky.
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Počítač |
| Výrobce: | DELL |
| AI | |
| AI podpora: | ne |
| Copilot+ PC: | ne |
| Procesor | |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3,5 |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,7 |
| Model procesoru: | 14100 |
| Patice procesoru: | 1700 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Procesor: | Intel |
| TDP (W): | 60 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i3 |
| Operační paměť | |
| Frekvence pamětí (MHz): | 4800 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 8 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Set pamětí: | 1× 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Čipová sada | |
| Čipová sada: | Intel Q670 |
| Grafická karta | |
| Grafický čip: | Intel UHD 730 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Typ grafické paměti: | integrovaná |
| Systémový disk | |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Technologie SSD: | ano |
| Velikost disku (GB): | 512 |
| Optická mechanika | |
| DVD formát: | čtení i zápis |
| DVD mechanika: | ano |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory – typ: | mono |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Komunikace | |
| Bluetooth: | ne |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Wi-Fi: | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| DisplayPort (počet): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| USB 2.0 přední (počet): | 2 |
| USB 2.0 zadní (počet): | 2 |
| USB 3.0 přední (počet): | 1 |
| USB 3.0 zadní (počet): | 2 |
| USB Typ C (počet): | 1 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Sběrnice | |
| PCI Express X1 (počet): | 2 |
| PCI Express X16 (počet): | 1 |
| Skříň | |
| Provedení PC skříně : | Mini tower |
| Napájení | |
| Max. výkon zdroje (W): | 180 |
| Operační systém | |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Operační systém: | ano |
| Podpora | |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ne |
| Zabezpečení | |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hmotnost (kg): | 5.44 |
| Rozměry: | 324,3 × 293 × 154 mm |
| Podstavec a uchycení | |
| VESA uchycení: | ne |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 6.998 kg
- Šířka: 49.3 cm
- Výška: 34.6 cm
- Hloubka: 39.7 cm
- Objem: 67719.5 cm3
- Počet: 1 ks





















