Dell 15 DC15250
Notebook, i5-1334U, 16GB DDR4, 1TB SSD, Intel UHD, 15,6" Full HD IPS 120Hz, W11P, stříbrný, 3Y PS on-site
(Kód:NOTD62610)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 6ks | >10ks | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít už zítra | |||
| Vaše cena bez DPH | 18 138 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 18 181 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 18 181 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 19 771 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 18 181 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 21 999 Kč |
| Status: Doprodej | |
| Kód | NOTD62610 |
| PN | F1T6K |
| EAN | 5397184969755 |
| Záruka | 36 měsíců/12 m. aku. a zdroj |
| Podpora | dell@100mega.cz, notebooky@100mega.cz |
| Značka |
DELL
Dell Products
Raheen Business Park, Limerick, Ireland
Technical_Support@dell.com
www.dell.com
|
- Pracovní PC, NTB, servery - Notebooky
- Počítače a periferie - Notebooky
- Kategorie - Počítače a notebooky - Notebooky - Dle parametrů - Barva - Stříbrná
- AI Ready
- Domácí & Kancelářské
- Procesor - INTEL - Core i5
- Hmotnost - Do 2 kg
- Displej - 15" až 16"
- Grafická karta - INTEL - Intel UHD
- Operační systém - S Windows - Windows 11 Pro
Notebook Dell 15 DC15250 – nezastavitelný firemní pracant
S notebookem Dell 15 DC15250 se na seznam pracovních úkolů kouká v klidu. Tento model je navržen pro každodenní práci s aplikacemi, internetem, dokumenty a dalšími softwarovými nástroji. Je vhodný do firemní kanceláře, na home office i časté přenášení mezi různými pracovními stanovišti. Výkon v podobě procesoru Intel Core i5 třinácté generace se uplatní při zpracování tabulek, náročných výpočetních procesech, studiu a samozřejmě přehrávání multimédií. Operační paměť s kapacitou 16GB RAM zajistí svižnou odezvu i při spuštění několika aplikací najednou a ostatních pokročilých multitaskingových požadavcích.

Vylepšete své vizuální zážitky, ať už sledujete filmy a videa, máte před sebou otevřená okna aplikací, nebo studijní dokumenty a virtuální učebnice. 15,6palcový displej produkuje jasný a ostrý obraz v rozlišení Full HD. Široké pozorovací úhly díky IPS panelu podpoří komfortní sledování i při pohledu ze stran. Při slabém osvětlení jistě oceníte technologii ComfortView, která snižuje množství modrého světla vyzařovaného z displeje, a tak chrání vaše oči během sledování.






Dell 15 DC15250
Výkonný 15,6" notebook pro každodenní použití s procesorem Intel Core i5 a 120Hz displejem.
Spolehlivý pracovní notebook vybavený procesorem Intel Core i5-1334U a 16 GB DDR4 paměti, který zvládne běžné kancelářské úkoly i multitasking. Rychlý 1TB M.2 PCIe NVMe SSD disk zajišťuje okamžitý přístup k vašim datům a rychlý start systému Windows 11 Pro.
Notebook disponuje kvalitním 15,6" Full HD IPS displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a antireflexní úpravou, který nabízí plynulý obraz a pohodlné sledování i při dlouhodobé práci. Díky technologii ComfortView redukuje škodlivé modré světlo a šetří tak vaše oči při celodenním používání.
- Procesor Intel Core i5-1334U s grafikou Intel UHD zajišťuje plynulý chod běžných aplikací
- 15,6" Full HD IPS displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a antireflexní úpravou
- 16 GB DDR4 RAM na 3200 MT/s pro efektivní multitasking
- Rychlý 1TB M.2 PCIe NVMe SSD disk pro okamžitý přístup k datům
- Bezdrátové připojení Wi-Fi 6 (802.11ax) a Bluetooth pro maximální konektivitu
- Předinstalovaný operační systém Windows 11 Pro s podporou pokročilých firemních funkcí
- Česká/slovenská podsvícená klávesnice (QWERTZ) pro pohodlné psaní
- Čtečka otisku prstů pro vyšší úroveň zabezpečení
- Integrovaná 3článková baterie s kapacitou 41 Wh pro mobilní použití
- Port USB-C 3.2 Gen1 (5 Gb/s) s podporou DisplayPort 1.4 a Power Delivery napájení
Adaptivní technologie pro každou situaci
Notebook Dell DC15250 je vybaven inteligentním systémem adaptivního chlazení, který automaticky přizpůsobuje výkon a teplotu podle aktuálního zatížení. Ať už pracujete u stolu nebo s notebookem na klíně, systém zajistí optimální provozní podmínky a efektivní chlazení.
Windows 11 Pro s pokročilými funkcemi
Předinstalovaný operační systém Windows 11 Pro nabízí moderní design a nástroje pro multitasking, které usnadňují každodenní práci. Součástí je také umělá inteligence Copilot, která pomáhá s řešením úkolů, projektů a seznamů povinností.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel Core i5-1334U
Operační paměť: 16 GB DDR4 (1× 16 GB), 3200 MT/s
Úložiště: 1 TB M.2 PCIe NVMe SSD
Displej: 15,6" Full HD (1920 × 1080), 120 Hz, WVA, IPS, antireflexní, 250 nitů
Grafika: Intel UHD
Bezdrátové připojení: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2×2, 802.11ax, MU-MIMO), Bluetooth
Klávesnice: česká/slovenská (QWERTZ), podsvícená
Baterie: 3článková, 41 Wh (integrovaná)
Napájení: 65W AC adaptér, 4,5mm konektor
Operační systém: Windows 11 Pro
Barva: stříbrná (Platinum Silver)
Zabezpečení: čtečka otisku prstů, hardwarový TPM 2.0

Získejte výhody partnerstvím se 100MEGA při nákupech produktů DELL.
Program zpětných rabatů RISE, Záruky a Podpora, Partnerský program, Poradenství, Financování projektů, Konfigurátor atd. Více na dell.100mega.cz
Potřebujete jinou konfiguraci nebo pomoc s návrhem řešení?
Kontaktujte produktové manažery DELL na adrese dell@100mega.cz, anebo přes tlačítko „Získat projektovou cenu“, kde můžete upřesnit svoje požadavky.
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Notebook |
| Výrobce: | DELL |
| AI | |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | AI aplikace |
| Copilot+ PC: | ne |
| Procesor | |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1,3 |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,6 |
| Model procesoru: | 1334U |
| Počet jader procesoru: | 10 |
| Procesor: | Intel |
| TDP (W): | 15 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Operační paměť | |
| Frekvence pamětí (MHz): | 3200 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 16 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Set pamětí: | 1× 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Čipová sada | |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Grafická karta | |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Systémový disk | |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Technologie SSD: | ano |
| Velikost disku (GB): | 1000 |
| Displej a zobrazení | |
| Dotykový displej: | ne |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Povrch displeje: | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 160/160 |
| Rozlišení (bodů): | 1920 × 1080 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka (palce): | 15,6 |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 120 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 2,0 |
| Webkamera přední: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Komunikace | |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.3 |
| LAN: | ne |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11ax |
| Ovládání | |
| Klávesnice: | ano |
| Lokalizace: | Slovensko |
| Lokalizace: | Česká republika |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Touchpad: | ano |
| Trackpoint: | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| USB Typ C bez Thunderbolt (počet): | 1 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Podpora xD karet: | ne |
| Napájení | |
| Max. výkon zdroje (W): | 65 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie (Wh): | 41 |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Technologie baterie: | Li-polymerová |
| Operační systém | |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Operační systém: | ano |
| Zabezpečení | |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Platforma TPM: | ano |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ne |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ano |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | stříbrná |
| Hmotnost (kg): | 1.94 |
| Materiál: | hliník, plast |
| Rozměry: | 358,5 × 234,9 × 17,5 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 2.28 kg
- Šířka: 48 cm
- Výška: 8 cm
- Hloubka: 30 cm
- Objem: 11520 cm3
- Počet: 1 ks





















